avatar

RobeN Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/RobeN

Edycja Rozszerzona Zmierzchu Bogów już puka do Waszych drzwi?

gothic 3, Zmierzch Bogów patch 2.0, Jowood, Community Patch Team, Miętowe dropsy

Czyżby zbliżał się koniec świata? Naprawdę? Te wszystkie szczęśliwe i radośnie biegające po szkołach dzieci, uśmiechnięci gracze pijący bezalkoholowe szampany i dziadkowie masowo organizujący kolejny miesiąc miodowy mają być zwiastunem dnia pełnego smutku, żalu i darmowych telewizorów wynoszonych ze sklepów? Możliwe. Nawet jeśli, czeka nas koniec w iście epickim stylu.
Community Patch Team ma ogromną przyjemność podzielić się z wami nowymi informacjami na temat łatki, na którą wszyscy czekają, a o której zdecydowana większość z nas zdążyła już zapomnieć.

 

Jakie to informacje? Tego możecie się dowiedzieć klikając tutaj!

 

komentarzy: 320 marca 2011, 10:14

3 komentarze do tego wpisu:


LukaszR50 : 20 marca 2011, 20:13

I właśnie na taką informację czekałem, super normalnie, już nie mogę się doczekać :] Ile ten patch poprawia to głowa mała :D
odpowiedz

Gumisiek2 : 20 marca 2011, 21:25

Wolałbym CSP... ;-) Do tego dodałbym odblokowanie Varantu i Nordmaru w ZB, Gothic w rękach Piranha Bytes i kolejny Gothic, najlepiej na silniku G3, który wreszcie przeniósłby akcję do Nieznanych Krain ;] Więcej życzeń dot. Gothica w tej chwili nie mam.
odpowiedz

SerwusX : 21 marca 2011, 11:13

Może jakieś 10% błędów zostało zawartych w tej liście, ale poza tym jest spoko. :D
Poza tym, skoro już mamy koncert życzeń, żądam wywalenia na zbity pysk Spellbound Entertainment, którzy nic nie zrobili dla serii, tylko ją zabili; ponownego zatrudnienia Piranha Bytes. RobeN na prezydenta. :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl