avatar

RobeN Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/RobeN

Gothic 3 Zmierzch Bogów - kolejne wieści o nadchodzącej wielkiej aktualizacji!!!

gothic 3, patch, zmierzch bogów, Community Patch Team, Forsaken Gods

Patrzcie no, jak ten czas leci!

Tak bardzo byliśmy zajęci poprawkami, usuwaniem błędów i obróbką elementów gry nie mających nic wspólnego z ogólnie pojętą logiką, że niemal zapomnieliśmy o poinformowaniu Was o postępach naszej ciężkiej pracy. No właśnie - "niemal".

Z tego powodu chcielibyśmy zaprezentować Wam całkiem pokaźną dawkę zrzutów ekranu z gry, jak i samych, jakże cennych informacji. Z przyjemnością podzielimy się zmianami, których dokonaliśmy w silniku gry mając na celu poprawę oprawy graficznej. Śmiało, kliknijcie na wybrany obrazek, by go powiększyć i przekonajcie się sami.

http://www.madvulture.de/G3AEE/G3A_Chromatic_Dispersion.jpg

 

To tylko fragment newsa.
Więcej możecie znaleźć na moim WordPressie, klikając tutaj! ;-)

komentarzy: 407 grudnia 2010, 20:59

3 komentarze do tego wpisu:


BroVaR87 : 07 grudnia 2010, 23:05

Coraz ciekawiej się to wszystko zapowiada, nareszcie Zmierzch Bo(u)gów zyska nowy, lepszy kształt, przy którym będzie można (w końcu!) komfortowo pogiercować. Osobiście ciekawi mnie jedna rzecz - jak bądź też czym Community Team Patch zlikwidowali niewidzialne ściany, jakie "mądrzy" Hindusi zaserwowali nam płynąc chociażby do Varantu (nie wspominając o przełęczy, która została zablokowana przez... kamień, przy przejściu do Nordmaru nie wiem co robiło za Samoobronę :D). Osobiście obstawiam, że dodali filmik z Gothic'a 2, kiedy to tylko zbyt daleko odpływaliśmy od lądu/przekraczaliśmy granicę mapy, momentalnie atakował nas podwodny wąż czy smok. Byłoby to najrozsądniejsze rozwiązanie, likwidujące to bezsensowne ograniczenie. Albo stworzyli własną cut-scenkę, wszak projekt ten jest finansowany przez JoDrewno, nieprawdaż?
odpowiedz

RobeN : 08 grudnia 2010, 00:06

Miejsca były zablokowane fabularnie. Jak to będzie rozwiązane w patchu i czy się zmieni? Dowiemy się (no, przynajmniej Wy) w odpowiednim po premierze.
odpowiedz

BroVaR87 : 08 grudnia 2010, 08:07

Wiem, że zablokowane fabularnie, ale za to beznadziejnie zamaskowane (przynajmniej te magiczne ściany - normalnie żal.pl z opcją no-comment's -_-').
odpowiedz

Validus : 15 grudnia 2010, 19:17

Na Twoim sajcie zawsze tyle podniecających gothikowych wieści! <3 Ciekawe rzeczy znalazłem ostatnio też tutaj http://www.gothic-reloaded-mod.de/g....php?lang=de Już parę lat to robią i pewnie jeszcze parę im to zajmie, ale efekt póki co bardzo pozytywny.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl