avatar

RobeN Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/RobeN

Disciples III: Odrodzenie - polska premiera już 25 czerwca!!!

Cd Projekt, Disciples III, Nevendaar, Renesans, Disciples

Już tylko 6 dni do premiery Disciples III!

Disciples III: Odrodzenie to godny następca serii, który sprawi, że z przyjemnością zasiądziecie przed ekranami Waszych komputerów, aby zagłębić się w niesamowitą historię Nevendaaru!

komentarzy: 919 czerwca 2010, 15:29

5 komentarzy do tego wpisu:


Ecko09 : 19 czerwca 2010, 23:13

E tam, nie gustuje w tego typu grach
odpowiedz

RobeN : 19 czerwca 2010, 23:14

Dla każdego co innego :P Mi brakowało Disciples od czasów drugiej części.
odpowiedz

Gumisiek2 : 20 czerwca 2010, 15:45

O, już? :P Disciples II mam ze wszystkimi dodatkami, świetna gra i w gruncie rzeczy nie aż tak podobna do Heroesów. Za to jedynkę gdzieś przesiałem :/ Szkoda, że w D3 nie ma Hord Niemarłych, to moja ulubiona rasa, a na dodatek do gry nie chce mi się czekać.
odpowiedz

RobeN : 20 czerwca 2010, 16:00

Z tego co wiem, to Hordy są planowane w dodatku? Ale 3 kampanie z podstawki są też fajne - ciekawa historia i sporo czasu, którego się nie żałuje.
odpowiedz

NeMo-PL : 25 czerwca 2010, 13:38

gierka na prawdę świetna tylko nie pl ver ;)
odpowiedz

RobeN : 25 czerwca 2010, 13:42

A co jest złe w PL wersji? Bez konkretnych argumentów i zarzutów trudno doprowadzić do zmian i lepszych wersji w przyszłości.
odpowiedz

Akeno : 14 lipca 2010, 22:14

Disciples... seria zasiadająca na tronie gier turowych na równi z Heroes... i przy Age of Wonders, zapomnianym niestety.
Grałem trochę w D1, było fajne, ale... zacząłem przygodę z serią od wydanej "kioskowo" dwójki, "Powrót Galleana". I pierwszy wieczór przesiedzony nad kampanią Imperium. Ta gra wyróżniała się przede wszystkim klimatem. To nie cukierkowo-lizakowo-landrynkowy heroes. Disciples to prawdziwe mroczne fantasy...
Osobiście, jak tak patrze na screeny i obrazki, to trochę brakuje mi "mroku"... i epickości. W D2, gdy na późniejszych poziomach rozgrywki ścierały się armie, można się było wręcz zapomnieć oglądając, jak te kolosy leją siebie nawzajem, ściśnięci każdy na swoim "terenie". W D3, jak widzę, to zmienili... Niemniej sięgnę, zapewne, po najnowszą odsłonę. Ale zaczekam, aż stanieje. I jak wyjdzie może w edycji z dodatkiem (i, mam nadzieję, z trybem multi), bo o ile Klany mogę sobie odpuścić, to Hordy ni hu-hu.
odpowiedz

RobeN : 14 lipca 2010, 22:17

Sam czekam na klany :D
odpowiedz

Akeno : 15 lipca 2010, 09:50

Czyli jesteś jedną z niewielu (biorąc pod uwagę rzeszę fanów Apostołów) osób, którym brakuje Krasnoludów. Byli dość specyficzni, i silni, ale brakowało im chyba trochę klimatu, jak większość osób przyciągał do Hordy czy Legionów. Imperium i Przymierze są zaraz za tymi "złymi"... jeśli w ogóle można ich tak nazywać.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl