avatar

RobeN Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/RobeN

Carbon Studio opowiada o Alice VR

Carbon Studio, Alice VR, cdp.pl, insider, Gliwice

CDP.PL odwiedziło niedawno Carbon Studio - twórców Alice VR, przygodowej gry sci-fi inspirowanej przygodami Alicji w Krainie Czarów  eksplorującej możliwości wirtualnej rzeczywistości.

komentarzy: 312 lipca 2016, 10:37

1 komentarz do tego wpisu:


TitusCruz : 14 lipca 2016, 10:45

Coś to logo Carbon studio bardzo podobne do loga cdp.pl. Przypadek? Nie sądzę.
Poza tym spoko.
Ale ja nie jestem targetem VR. Testowałem Oculus Rifta DK2 i chciałem sprawdzić nie wrażenia tylko jak szybko zrobi mi się niedobrze. Na samą myśl mam mdłości.
Dla mnie przyszłość to wypasiony monitor ultra panoramiczny i odpowiednia karta graficzna do tego.
odpowiedz

RobeN : 14 lipca 2016, 11:19

Powiem szczerze, że zmiany w jakości samych urządzeń są spore, a dodatkowo twórcy Alice VR przywiązują wielką wagę do zapewnienia komfortu gry. To nie gra 'extremalna' a tym bardziej nie jest to gra przełożona na VR, tylko gra tworzona z myślą o VR. Nawet jeśli Twoje wspomnienia z Oculusem są negatywne, to sugerowałbym sprawdzenie właśne tej gry, jeśli będziesz miał okazję. Być może zmienisz zdanie :)
odpowiedz

TitusCruz : 25 lipca 2016, 12:10

Może kiedyś przy okazji przetestuję. Zrobię kryptoreklamę: mój ulubiony youtuber Quaz kupił HTC Vive i w przyszłości będą robił testy, które chętnie obejrzę.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl