avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Na wschód... Zawsze, na wschód.

Diablo III, Diablo II: LOD, diablo II, soundtrack, Mrok

2

   "Na wschód... Zawsze na wschód." To te słowa pamiętam do dziś niczym pacierz. Nigdy nie zapomnę pierwszego wrażenia, jakie wywarło na mnie Diablo II - były to dni jego premiery. Możliwe, że pare miesięcy później. Byłem wtedy 8-letnim szkrabem, który ledwo co potrafił skoordynować ruchy jak i przycisk myszy z klawiaturą. Podejrzewam, że tatusiek w życiu nie zapomni widoku swojego dziecka wpatrzonego w wirtuozyjny sposób przedstawionego intra - chociaż; 8 letnie dziecko i siane zniszczenie? Oj, oj... Chociaż - kto wie, kim byłbym dziś, gdyby nie te chwile grozy które przeżyłem. Do dziś trzymają się mnie mroczne klimaty, i zdecydowanie to one górują u mnie na pierwszej pozycji listy rzeczy uwielbianych.

   Jak wiadomo, młodemu dzieciaczkowi(który dodatkowo przygotowania do komunii świętej ma przed sobą) nie wolno grać w gry tego rodzaju, ale... Ile to pokus przed Nami stoi, ha? Nie da rady się powstrzymać, co nie? ;> Tak oto olśniło mnie Diablo i jego bogobojny Paladyn, czy bestialski Barbażyńca. Ach, aż łezka w oku się kręci, słuchając dzisiaj muzyki... Wiem, wszystko to wydaje się być takie oklepane. W każdym razie, czy nie jest to dowód na to, ile tak na prawdę serc podbiła ta gra? W głowie się nie mieści, na prawdę... Z resztą - posłuchajcie.

    

   I jak? No właśnie.

 

   Podejrzewam, że gra nie raz powróci w ciasne kąty mojego dysku twardego i pozwoli mi cieszyć się widowiskową grą, jaką niewątpliwie jest Diablo... Ha, nie zapominajmy o części trzeciej, która rozpoczeła swoją przygodę w mojej głowie sprawiając dość niskie wrażenie jakości, lecz z czasem chłodząc moją - jak się okazało - zbyt szybką ocenę.

 

Praca na konkurs „100 kluczy do bety Diablo III” organizowany przez gram.pl.

 

Pozdrawiam,

Wits 

 

komentarzy: 013 marca 2012, 17:46

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl