avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Mission failed - League of Legends pochłonęło

lol, Zapowiedź, League of Legends, DOTA, MMORTS

2

   Koło dwóch miesięcy... Tyle wytrzymałem namowy znajomych, którzy nie dawali za wygraną. Każdy meeting w końcu doczekał się sytuacji, kiedy padły słowa: "No dalej, spróbuj z Nami...", czy "No to co Wituś, LOLek wieczorem?". Wiedziałem, że wciąga - wiedziałem! No i proszę.

   Na początek troszkę o grze. Jednym pewnie wystarczy, że gra (bazując na wypowiedziach innych) jest strasznie podobna do tej Warcraftowej Doty. Nie grałem, więc nie potwięrdzę Wam tego na pewno, ale zawsze jest to jakiś punkt oparcia. W League of Legends mamy do wyboru dwa tryby - Klasyczny oraz Dominion. Klasyczny, to nic innego jak bronienie swoich i niszczenie wrogich wierzyczek(Turretów) w celu dojścia i zniszczenia wrogiej bazy. Do wyboru mamy tryb 5v5 i 3v3. Dominion polega na przejmowaniu wierzyczek i utrzymaniu ich tak, aby punkty przeciwnika spadły do zera. W trybie klasycznym gra jest troszkę mozolniejsza i wolniejsza, ale na szczęście tylko na początku rundy. Z czasem wbijamy coraz wyższy poziom, obkupujemy się w przedmioty i możemy pobiegać. Przed rozpoczęciem gry, wybieramy również dwa dodatkowe skille(m.in. leczenie, spowolnienie przeciwnika) oraz runy - o których niestety na dzień dzisiejszy powiedzieć Wam nie potafię. Dominion trwa przeważnie krócej od klasyka. Będzie to coś około 20 minut, gdzie klasyk, potrafi zająć Nam nawet do 50 minut.

 

0       0       0

 

   Najpopularniejsza mapa, to mapa  trybu klasycznego - Summoner's rift. Składa się ona z trzech różnych dróg wyboru - góra, tzw. top - środek, tzw. mid - oraz dół, czyli bottom. Na górę i na dół wychodzi po dwóch z Naszych sojuszników, a po środku broni wieży jedna osoba. Z czasem przesuwamy się w stronę bazy wroga.

 

0

 

   League of Legends oferuje Nam spory wybór postaci (85 dostępnych Championów). Na prawdę nie wiem ile czasu zajęłoby mi przetestowanie każdej z nich. Co tydzień we wtorki następuje rotacja, czyli zmiana championów do wyboru za darmo. W grze jest również waluta, za którą możemy je kupować. Zdobywamy ją z każdą kolejną rozegraną rundą.

 

0      0      0

 

   Po resztę informacji zapraszam do gry. Z grą można na spokojnie w 2-3 dni się zapoznać. Jeśli się skusicie, nie pożałujecie - chyba, że czasu - ale to z każdą grą tak bywa. Bo na prawdę wciąga skubaństwo. Dodatkowo, jeżeli zaczynasz, rejestruj się proszę linkiem powyżej (w obrazku). Byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 120 października 2011, 22:38

1 komentarz do tego wpisu:


DambialkoX : 09 listopada 2011, 10:43

Osobiście nigdy mnie do LoL'a nie ciągnęło. Lubię takie klimaty, ale nie przemawia narazie do mnie :D. Miłej gry :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl