avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Dragon Nest - Open beta

mmo, Beta, Dragon Nest, open beta, non target

2

Hej Wam. Dziś zaprezentuję - może inaczej - zachęce Was do kolejnej gry. Przynajmniej będę się starał. Nastała era tworzenia gier MMO non-target - ja ze znajomymi wołamy na to "Hakynslaszyn". W sumie, wydaje mi się, że można to jakoś przydzielić do tego gatunku; nie wiem, nie znam się, w każdym razie gra się znakomicie.

Opowiem Wam z lekka jak gra się zaczyna. W sumie, zależy to też od tego, jaką klasę wybierzesz. Warrior i Acrobat zaczynają w pewnej wiosce, w której panują raczej przyjemne warunki atmosferyczne - różniącę się od zimowego otoczenia, w którym muszą przetrwać Cleric oraz Mage. Porwana jest córka pewnego NPC w mieście. Jest to bodaj jakiś burmistrz, lub coś w tym rodzaju. Zostajemy wysłani na misję uratowania damy - jednak jak się idzie domyślić, po pokonaniu głównego przeciwnika ktoś ją ponownie porywa. I tak w kółko póki co.

 

Gra dostępna jest w wersji open beta od środy zeszłego tygodnia, tj. od 17 sierpnia 2011r. Dostępne są - jak już wymieniłem wyżej, cztery klasy postaci - Warrior, Acrobat, Mage oraz Cleric. Każda z nich dzieli się później na dwa, i ponownie każda z tych dwóch na kolejne dwa. Póki co mamy tzw. level-gap, a wynosi on lvl 24. Dość często wprowadzane są update'y, więc maksymalny poziom powinien się z czasem zmienić.

 

0

 

Gra oferuje Nam masę questów(na instancjach), tych pobocznych jak i głównych. Na pobocznych oczywiście można nieźle popchnąc pasek expa w prawo, co jest z pewnością bardzo przydatne( ; )) - zarobki też nie są takie złe. Jest jednak jedna bardzo ważna sprawa - a przynajmniej dla mnie ważna. Nigdy nie pozwól sobie na samotną grę. Najlepiej zachęcić paru znajomych, wpaśc na skype, xfire, ts, śmiać się razem i grać! Gra na prawdę sprawia wiele przyjemności, kiedy każdy gracz cieszy się swoimi prześwietnie wyglądającymi i potężnymi skillami. Gra jest bardzo dobrze zbalansowana póki co. Nie ma faworytów. Z czasem zapewne się zmieni, ale warto grać, póki można.

 

Do czego również zachęcam? Stworzyłem ze znajomymi gildię. Póki co trzymamy się malutką paczką, bo jest Nas bodaj piątka. Z czasem oczywiście się rozrośniemy, ale jeśli nie da rady, no to znajdzie się coś potężnego. Tak czy siak, póki co ambicje są, ale gra nie oferuje gildią póki co nic, poza znaczkiem, storage'm, oraz guild chatem. Niemniej jednak, warto trzymać się w grupię, aby chociażby porobić wspólnie questy. Dla zainteresowanych, nazwa gildii to RisingSun. Można śmiało pisać tutaj w komentarzach o przyjęcie, czy też na nick Bedwyr(mój), Bondal, czy Zagro. Znajomi, towarzysze rządzący, że tak powiem. Serwer Westwood. Wersja z CherryCredits - SEA.

 

W takim razie, nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć - do zobaczenia w grze!

 

Witold jak zwykle pozdrawia, trzymajcie się!  

 

komentarzy: 324 sierpnia 2011, 10:27

2 komentarze do tego wpisu:


DambialkoX : 26 sierpnia 2011, 10:43

Może kiedyś obczaję tą grę. Niedawno zacząłem grać w Runes of Magic i nim jestem zajęty, ale powodzenia w grze :)
odpowiedz

luzac : 29 sierpnia 2011, 19:59

Nigdy więcej MMO.
odpowiedz

Wits : 30 sierpnia 2011, 09:17

Polecam póki beta! Są tzw. level-gapy, więc na spokojnie można dłuższe przerwy sobie zrobić. Nie trzeba siedzieć non-stop. Ja ze znajomkami po 2-3h wieczorkami tylko. Dobicie 24(aktualny lvl gap) zajęło Nam więc koło 4-5 dni - więc mniej więcej 15h? Coś koło tego. A zabawy jest dość sporo. ; )
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl