avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Powrót do OGame

Gra przeglądarkowa, strategia, ogame, Ogame.pl

2

Witam, galaktyczni bracia! Dziś skontaktował się ze mną stary znajomy. Poinformował mnie o nowo założonym uniwersum(serwerze) w przeglądarkowej strategii "Ogame". Ostatnio grałem... Hm... 4-5 lat temu? Tak... Będzie z pięć latek. Pamiętam, jak gra wciągała mnie niesamowicie - nie raz wstawało się nawet po nocach, aby uciec przed tzw. zezłomowaniem - czyli po prostu zniszczeniem Naszej długo budowanej floty. W grze nie brak momentów, gdzie adrenalina potrafi podskoczyć do dość wysokiego poziomu.

 

Ogame - jak już wspomniałem - jest strategiczną grą przeglądarkową, której akcja toczy się gdzieś w galaktycznej przestrzeni. Na początek, posiadamy Naszą matczyną planetę, na której będziemy budować własne imperium. Co wchodzi w jego skład? Podstawą są kopalnie, które będą wydobywać dla Nas surowce. Przy okazji, należy pamiętać o elektrowni, która zapewni Nam prąd, niezbędny do działania Matki. Z czasem budujemy flotę, przeprowadzamy badania - aż w końcu, napadamy na wrogie planety. Całość wbrew pozorom jest bardzo atrakcyjna.

 

0

 

Chętni? Zapraszam do rejestracji poprzez kliknięcie na obrazek powyżej! Ty masz szybką rejestracją i lokalizację blisko mojej planety - co da Ci gwarancję na to, że będzie wokół Ciebie więcej znajomych, niżeli wrogów - a ja zdobędę punkcik, który dodany do mojej kolekcji pozwoli na kupienie jakiejś premium-pierdołki. Krążę pod nickiem identycznym jak tu, na Gramie. Przy okazji - polecam poradnik, na początek.

 

Póki co, żyję głównie wspomnieniami - nie wiem jak będzie teraz. W każdym razie, mam nadzieję, że będę się bawił jeszcze tak samo - a może jeszcze lepiej, niż za młodu. Wszystko przyjdzie z czasem.

 

P.S Jeżeli się zarejestrujesz, daj znać w komentarzu bądź na PW! Wtedy będę wiedział, aby ludka nie atakować. Pamiętajcie, to nowe Uni - póki co wyścigi o podium.

Do zobaczenia w grze!

Wits

komentarzy: 914 lipca 2011, 15:00

7 komentarzy do tego wpisu:


DambialkoX : 15 lipca 2011, 14:48

Mój kuzyn kiedyś w to grywał również jakieś 5 lat temu, ja też ale krótko dość. Może jeszcze powróce :)
odpowiedz

Ash : 25 lipca 2011, 19:22

Kiedyś grałem, ale bajery za smsy zepsuły rozgrywkę. Ogólnie gra fajna, ale nie dla casuali. Teraz gram tylko w jedną grę. ;)
odpowiedz

Axuwax : 28 lipca 2011, 13:58

Gra nawet fajna, ale szybko się nudzi.
odpowiedz

cedricek : 30 lipca 2011, 22:57

ojej, ilez ja w to czasu nie grałem. Może znów zacząć...? :)
odpowiedz

Wits : 03 sierpnia 2011, 01:10

Zapraszam, zapraszam. : )
odpowiedz

Karfein : 09 sierpnia 2011, 16:33

Pograłem parę dni w OGame, potem mnie pojechał ktoś armią tak wielką, że 3% jej wielkości by mnie zmiotło i przestałem grać. Nie dla mnie takie rzeczy.
odpowiedz

Allinsar : 13 sierpnia 2011, 15:02

A co mi tam, zarejestruję się. Kiedyś dawno temu grałem, wieki minęły, a skoro znowu mnie korci, to z polecającego linka, zawsze pomogę ;) pozdrawiam
odpowiedz

Wits : 13 sierpnia 2011, 16:05

Nie ma problemu. : ) Troszkę czasu minęło, więc sojusz się rozrósł - przyjmujemy od top, ale pograj troszkę - jak zobaczysz, że zagościsz na dłużej, to znajdzie się miejsce bez problemu. Jakby co, to PW ; )
odpowiedz

Allinsar : 14 sierpnia 2011, 13:11

No postaram się ogarnąć wszystko i na pewno odezwę się, jak moja asteroida zacznie wyglądać w końcu na planetę. Dzięki za dodanie do znajomych. Pozdrawiam!
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl