avatar

mr_chief Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/mr_chief

Mały apdejt

Jestem uziemiony. W spektakularny sposób uwinąłem się z sesją, by następnie zniszczyć sobie lewą nogę na wiele sposobów. Żadnym z nich nie jest złamanie, skończyło się na pęknięciach, zerwaniach i skręceniu. Imponujący jest fakt, iż spotkało mnie to w mieszkaniu.  
Nagroda Darwina mile widziana!
Na sam koniec, rzucę kilka chaotycznych opinii, jeśli kogokolwiek to obchodzi. 

-Nowy Resident jest spoko, chociaż im dalej, tym bardziej mnie rozczarował. 1 część z Jackiem to miazga (to komplement!), 3 część też jest całkiem spoko. Chyba gdyby, nie demo i początek, nie oczekiwałbym gry w klimatach Teksańskiej Masakry i bym mnie marudził. Wiem, że nie powinienem, bo to w końcu RE, jednak...co ja na to poradzę? smutnabuzia

-Raper Jonwayne wydał w końcu Rap Album Two. Warto rzucić okiem...uchem. Mam wrażenie, że nie cieszy się takim rozgłosem na jaki zasługuje.  A to smutne, bo utalentowana z niego bestia. 
https://www.youtube.com/watch?v=MaPYuwjL-dI

-Itunes i inne sklepy muzyczne, usuwające z Pink Season piosenkę "white is right" to niezłe skurwysyństwo. Przyszło nam żyć w czasach, kiedy za żart inny od "przychodzi baba do lekarza" trzeba przepraszać, a najlepiej by było, gdyby ich w ogóle nie mówić.

Pozdrawiam serdecznie!

Ps. Złapała mnie tak ogromna życiowa apatia, że wyrzucam na gramie to co mi się pałęta po głowie...wow.

komentarzy: 019 lutego 2017, 15:34

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl