avatar

kerkas Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/kerkas

BUYSOUNDTRAX - strona o muzyce filmowej

Właściwie nie słucham już innej muzyki poza filmową i klasyczną (Rmf Classic) sieczka muzyczna jaką serwuje radio i telewizja sprawiła iż polubiłem muzykę która potrafi coś wyrazić bez słów.

Każdy z nas ma ulubioną ścięzkę dżwiekową z filmu: Szczęki , Vabank , Gwiezdne wojny itd.

W niniejszym wpisie polecam stronę o muzyce filmowej na której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

komentarzy: 510 lutego 2009, 19:24

5 komentarzy do tego wpisu:


wojtek2222 : 10 lutego 2009, 21:41

Hmm, widzę, że mają na tej stronie bardzo bogaty asortyment. Dobrą opcją jest też to, że można przesłuchać niektóre utwory z płyty. Pierwszy słyszę o tym Buysoundtrax, a ciekawa strona.
odpowiedz

Gregario : 10 lutego 2009, 22:27

ja to mogę słuchać wszystkiego byle z umiarem :) ale fakt że ostatnio słucham kilku utworów z killa billa :)
odpowiedz

Blimm : 11 lutego 2009, 07:10

Świetna strona. Mnie najbardziej zaciekawił soundtrack z filmu "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" (oczywiście tego z roku 1951) ;)
odpowiedz

gesior7 : 13 lutego 2009, 04:41

Muzyka filmowa, to także coś dla mnie. Na pierwszy rzut oka trudno mi było na Buysoundtrax.com coś znaleźć. Po niedługim czasie zorientowałem się, że jest wszystko, co potrzebne: opis ścieżki, okładka CD, możliwość podsłuchania wybranych utworów. Możliwe jest także zakupienie ścieżki dźwiękowej filmu na krążku, jak sądzę. Fajna strona. = )
odpowiedz

Ray : 26 marca 2009, 21:02

Przesłuchałem kilkanaście i do gustu przypadły mi głównie te z serii The Omen. Cholernie klimatyczne i budujące napięcie grozy, a jak się pewnie domyślam po ścieżce dźwiękowej to niektóre pewnie były robione pod scenę straszliwej śmierci. Sam film słabo pamiętam. Szkoda, że sample są takie krótkie.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl