avatar

kerkas Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/kerkas

STARY DOBRY MAX NIE POWRÓCI.

 

Wreszcie mam okazję skrobnąć parę słów na temat trzeciej odsłony przygód Maxa Payne-a na podstawie wywiadu (miesięcznik EDGE) z twórcami gry. Rockstar postanowił wprowadzić retrospekcje (czy będą one grywalne ?) w których Max bedzie jeszcze przystojny i będzie miał włosy.

Niestety płonne okazały się moje nadzieje Rockstar postanowił zrobić z trzeciej części MP ordynarną strzelankę. Szlag trafił klimat noir , Femme fatale, charyzmę głównego bohatera itd. itp.  Oczywiście twórcy coś tam ściemniają że nieprawda że noir będzie ale bujać to my a nie nas*

 

Sam wywiad zajmuje parę stron ale to nic innego jak lanie wody Max Payne jakiego znaliśmy umarł.

 

Rockstar! Ja ci tego nie zapomnę !                                                   Zobaczysz! Ja tu wrócę i zemszczę się...

 

 

*cytat pochodzi ze znanego radzieckiego kawału.

komentarzy: 614 maja 2011, 22:03

6 komentarzy do tego wpisu:


Gregario : 14 maja 2011, 23:10

cóż tego się spodziewałem więc nie powiem abym był zaskoczony ;] informacje o grze już od dłuższego czasu zapowiadają coś co będzie odbiegało od starych dobrych MPów. chociaż miałem jakieś nadzieję że twórcy pójdą po rozum do głowy i przez ten czas w którym ciszej było o MP3 zmienią koncepcję tej gry aby bardziej spodobała się ona fanom poprzednich części. teraz trzeba czekać do premiery bo może nie będzie aż tak źle jak myślimy. póki co raczej nie planuję zakupu MP3.
odpowiedz

Karfein : 15 maja 2011, 00:01

Fakt faktem, nawet jeśli ta ordynarka strzelanka będzie cholernie grywalna, to klimatem leży i kwiczy. Niemniej jednak pewnie zagram, lojalnie wobec serii... choć to już pewnie będzie tylko tytuł. Cóż, mam nadzieję, że się choć trochę mile zaskoczę.
odpowiedz

Fomorian : 15 maja 2011, 10:10

I'll get you next time, Gadg... Rockstar. *mrrrow*
A tak poważnie, łączę się w niesmaku.
odpowiedz

Snafu : 15 maja 2011, 11:39

Sam klimat bardzo dużo zmienia w grach. Bez tego MP będzie kolejną strzelanką których jest cała masa.
odpowiedz

ColtSAA : 15 maja 2011, 13:06

Też myślę że to będzie kolejną strzelanką z widokiem z trzeciej osoby. Klimatu poprzednich części raczej nie będzie ta gra miała. Jedyne co nam pozostaje to poczekać na E3, może będzie nowy zwiastun i jakieś fragmenty gameplayu i/lub fabuły. Fajnie by było też zobaczyć dwie pierwsze części w HD wydane chociażby na XBLA/PSN - chociaż jest to bardzo mało prawdopodobne :(
odpowiedz

Gregario : 17 maja 2011, 22:29

zawsze możesz jeszcze z gier od Rockstar'a liczyć na LA Noire (jeśli masz konsolę) http://www.youtube.com/watch?v=mimxvDxY9iU :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl