avatar

kerkas Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/kerkas

8 komentarzy do tego wpisu:


Gregario : 13 kwietnia 2011, 21:26

ja z ocenami wstrzymam się do czasu większej liczby informacji o MP3. pamiętam że swego czasu zmiany proponowane w tej grze i jej samy wygląd odstraszył mnie skutecznie ;]
odpowiedz

Karfein : 14 kwietnia 2011, 14:19

Nie wiem, co myśleć. Pierwsze zrzuty ekranu mnie wręcz przeraziły. Liczę jednak, że cośkolwiek z tamtego klimatu jeszcze wróci. Poczekam do recenzji i ogrania samemu. W zapowiedzi żadne nie będę wierzyć.
odpowiedz

Snafu : 14 kwietnia 2011, 18:19

Za tą serią nie przepadałem zbytnio. Ani na kolejną odsłonę nie czekam. Ot, będzie dobra, to pewnie zagram. Jeśli nie, to raczej nie zagram :)
odpowiedz

NintendoPassion : 14 kwietnia 2011, 19:58

Pytałeś czy możesz kupić wersję cyfrową. Chyba nie. Sprawdziłem, mają tylko wersję "print" ale zastanawiam się, czy posiadając abonament nie posiadasz większego dostępu do artykułów.
odpowiedz

Perry_Cox : 16 kwietnia 2011, 00:06

Pożyjemy, zobaczymy. Wcześniej miałem obawy, ale po obejrzeniu kilku screenów w Edge znów mam trochę nadziei. Jednak nie spodziewam się czegoś na miarę poprzedniczek, wolę być zaskoczony pozytywnie, a nie negatywnie.
odpowiedz

Liqid : 29 kwietnia 2011, 16:29

To on jednak będzie miał włosy?
Swoją drogą - dzięki ;)
odpowiedz

meryphillia : 01 maja 2011, 03:20

Jedynka była kozak. Przy pierwszej ścieżce po krwi na PS2 o mało co nie popłakałem się ze wściekłości, bo ciągle spadałem z tej cholernej ścieżki. :D Dwójkę, która grałem już na PC przelazłem z palcem w ten tego... Na trójkę nawet nie czekam, bo nadal nie ma dostępu do krzemiaka zdolnego zapewne to obsłużyć...
odpowiedz

naked_snake_27 : 10 maja 2011, 00:23

Nie wiem co myśleć o nowym MP. 1sza część jest dla mnie wzorem gry akcji (klimat po prosu MIAŻDŻY!), klasykiem do którego zawsze po jakimś czasie wracam. MP2 ukończyłem z 3 razy bo już brakowało jej tego czegoś. MP 3 poczekam na jakieś gameplaye i recenzje, i prawdopodobnie kupie jak będzie w jakiejś promocji ;p
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl