avatar

kerkas Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/kerkas

Nergal , Biblia i religia

 

Tak się jakoś utarło iż jeśli krytykujemy jaką religię to w 99% przypadków jest to religia katolicka.

Gdyby taki Nergal na przykład spalił Koran to cytuję "jeszcze tego samego dnia grałby u Lucyfera w piekle" a spalanie Talmudu skończyłoby się procesami o odszkodowania tak wysokie

że musiałby sprzedać jeszcze kila organów wewnętrznych aby spłacić wszystkich  których obraził.

David Irving za szerzenie kłamstwa Oświęcimskiego dostał pięć lat więzienia i odsiedział je co do dnia.

Taa nie ma to jak "odwaga" w głoszeniu poglądów , cóż nie pierwszy to i nie ostatni artysta który "krytykuje" religię i kościół katolicki.

komentarzy: 424 stycznia 2010, 22:15

3 komentarze do tego wpisu:


Llordus : 24 stycznia 2010, 23:49

To nie jest kwestia "odwagi" i "gloszenia pogladow". To po prostu tani "chwyt marketingowy". Teraz nagle wszyscy gadaja o Nergalu, nawet jesli wczesniej o nim nie slyszeli. Nawet ja - majac goscia w glebokim powazaniu (czyli tam gdzie swiatlo nie siega ;) ) - wpisuje teraz komentarz z nim zwiazany na twoim GSie ;)
odpowiedz

Soresu : 25 stycznia 2010, 09:46

Kerkas, a po co miałby palić Koran? To nie islam jest w Polsce religią panująca - to raz. Dwa - skoro jest to najpopularniejsza religia, to oczywiste, ze najwięcej tez osób będzie ja krytykować. No i po trzecie, co jest zwiazane z poprzednimi podpunktami - marketing.
odpowiedz

wojtek2222 : 28 stycznia 2010, 12:51

Ale prawdą jest to, że za spalenie Biblii nie poniósł żadnych konsekwencji, a tak jak pisze kerkas, w innej sytuacji już mógłby, a popularność danej religii chyba tego nie tłumaczy?
odpowiedz

Vojtas : 28 stycznia 2010, 21:42

Aż musiałem sprawdzić, kto to jest Nergal. Faktycznie, coś mi się obiło o uszy. Tak czy siak czasy wypraw krzyżowych i palenia na stosie skończyły się już jakiś czas temu. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby na marketingu oparty był jego związek z Dodą. Dobrali się jak w korcu maku.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl