avatar

akodo_ryu Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/akodo_ryu

I po konferencji MS - odetchnąłem z ulgą, ale to dla MS nic dobrego nie oznacza

E3 2013, Microsoft, Konferencja

YAY

1. MGS5 - wreszcie konkrety. Jest klimat. Świetna muzyka jako podkład. Koń. No ale to multiplatforma, więc konferencja MS to tylko przekaźnik.

2. Titanfall - podobał mi się znacznie bardziej, niż oczekiwałem. Na szczęście także na PC, więc mogę nie kupować X-pudła.

3. Mirror's Edge 2 nie jest exclusivem dla XBO - dzięki bogu...

4. MS ściąga od Sony i rozdaje darmowe gry - szkoda tylko że z rok za późno i tylko do premiery XBO: 2 na miesiąc, czyli z 10 dadzą. Lepsze to niż nic, za 10 lat płacenia Golda.

5. QUantum Break - podoba mi się pomysł interaktywnego serialu. Czekam na więcej konkretów, ot, z samej ciekawości.

MEH

1. Nowa wersja 360 - ale nadal stara cena.

2. No, to teraz Xbox ma wczesne DLC dla CoD i BF. Prawdziwa bro-konsola. Brązowo.

3. Dead Rising 3 - super tłumy zombie, ale pozostawiono bardzo liberalny, arkadowy system bycia łapanym (powinny go były ściągnąć na pysk z dachu tego samochodu i rozszarpać na asfalcie, to by było coś). Grafika nie pasuje do klimatu, który chcą osiągnąć.

4. Rise, czy jak mu tam było - niby fajne, ale za dużo QTE. Sorry, nie dla mnie.

NAY

1. Cena - Pachter widać niedoliczył, ale jeśli wierzyć jego szacunkom kosztów produkcji, to MS będzie bił sporą kasę na każdej sprzedanej sztuce i przy obecnych trendach mogą się ładnie przejechać. Twój ruch, Sony. PS: W Polszy szykuje się 2199. God damn...

2. Multiplayer dalej płatny - chociaż mniej dla rodzin, usługa, która jest fundamentem Playstation Network (współdzielenie contentu w obrębie konsoli).

3. Insomniac na XBO - trochę szkoda. Jak widać tyle z ich multiplatformowości - przeszli na drugą stronę. Chociaż na chwilę obecną muszą się ładnie wysilić, żeby mnie przekonać do siebie - 3 ostatnie gry raczej bardzo średnie. Szaro widzę, chociaż gra sprawia dobre wrażenie.

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem - sama konferencja na 3.5/5 bym powiedział. Osobiście nic mnie nie zachwyciło nadmiernie, a już na pewno nie przekonało do zakupu - po info o DRM i cenie Sony ma szanse na miażdżące zwycięstwo wśród graczy core i entuzjastów.

Czas na EA - Mirro's Edge 2 - sqeeee :D

edit: a, no i Project Spark był spoko. Jak LBP na sterydach + obsługa touch-urządzęń. Zapowiada się ciekawie.

komentarzy: 010 czerwca 2013, 21:54

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl