avatar

ret-szus Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/ret-szus

Krótka piłka:

Robert Rozmus, One direction, Ich troje, Katarzyna Grochola, pidżama porno

co mają ze sobą wspólnego symulator gwałciciela "gwałty" na sesjach RPG człowiek-telefon 12 misji z serii GTA season pass na DLC do Mario Golf: World Tour?
Nową bijatykę od PS Vita z krwi i kości - spodziewajcie się 44 (czterdzieści i cztery - kom. autora) wojowników. Nie można było tak od razu?
Remake 6-letniego Tales of hearts R dostarcza dokładnie tego, co chcecie zobaczyć dłużej, niż w przypadku poprzedniej części serii. Zarezerwujcie sobie pół godziny - tyle pozycji liczy zwiastun trybu kooperacji GRID: Autosport. Nie można było tak od razu?

Tylko w ten piątek zmrożone DLC do Call of Duty od Sledghammer w sklepie gram.pl! Bylibyśmy głupcami ignorując czerwoną inwazję każdego roku. Asystent/ka ds. marketingu i reklamy kończy ze wsparciem dla Windowsa XP Oculus nie spodziewał się tak negatywnej reakcji. Udziałowcy Facebooka mówią jak Ichibanboshi stał się drugą wiodącą platformą nowej generacji. Dyrektor artystyczny Facebooka tłumaczy jak zatrzymasz czerwoną inwazję z Gamespy. Nie można było tak od razu?

komentarzy: 323 kwietnia 2014, 10:24

2 komentarze do tego wpisu:


larkson : 23 kwietnia 2014, 10:37

Twoja matka wie, że ćpiesz?
odpowiedz

ret-szus : 23 kwietnia 2014, 10:57

Co u Żuka?
odpowiedz

Prince_Miki : 23 kwietnia 2014, 14:02

lol
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl