avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Hotter

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (Maj 2013)

Perfumy dla niej...

kasiabartek

W dniu dzisiejszym zrobiłam sobie powtórkę z gier, które posiadam od pewnego czasu. Resident Evil 6 i Tekken Tag Tournament 2, w międzyczasie zabawne Plants vs. Zombies. Zanim zakupię Resident Evil: Revelations "przemęczę się" ze starymi grami. Jak wiecie, poza grami, w których są piękne postacie uwielbiam piękne perfumy. Jak zauważył Muradin_07 potrafiłam w pewnej notce powiązać tematykę gier z tematyką perfum. Nie zapominając, że ten blog czytają również moje koleżanki i Gramowiczki, niniejszy wpis będzie kobiecy.

Carla Radames z RE6 to najczęściej wybierana (w tym tygodniu) przeze mnie postać z mini gry Mercenaries..

0

Jest pewien zapach, który do niej pasuje, mianowicie Oriflame - Enigma KLIK. "Początek Enigmy jest bardzo zaskakujący; esencjonalny i drapieżny, powiedziałabym nawet, że bardzo ciężki i słodki, przesycony aromatami przypraw i kadzideł".

 

komentarzy: 1Niedziela, 12 maja 2013, 00:05

Zgubiłam złoty zegarek...

kasiabartek

Harowałam, ciułałam, odmawiałam sobie wszystkiego przez 10 lat, by kupić złoty zegarek luksusowej szwajcarskiej marki. Kiedy wreszcie marzenie stało się prawdą, założyłam go do pracy, by pokazać koleżankom "kto tu rządzi". Dzień w robocie minął jak zwykle w złej atmosferze, pełnej zazdrości, zawiści i rywalizacji; wiecie wyścig szczurów na porządku dziennym a przecież to tylko niby-beznadzieny salon z biżuterią i zegarkami. Dopiero w domu przypomniało mi się, że zostawiłam zegarek pod ladą, bo mieliśmy napad. Jakiś pokręcony gościu myślał, że tu żarło sprzedajemy. Chory. Zadzwoniłam do nowego bezzębnego kierownika, by włożył do sejfu mój skarb. Ten wyseplenił, że "nima tu żadnego zegalka" i rozłączył się. Krew się we mnie zagotowała i "nóż w kieszeni otworzył". Złość we mnie podwójnie się nasiliła z faktu, że ten tępak nie miał nawet podstawówki skończonej a był kierownikiem a ja pachołkiem z wyższym wykształceniem. Paranoja! Kto takiego zatrudnił! W pewnym momencie ziemia zadrżała i zrobiło się ciemno za oknem. Trzęsienie ziemi i piaskowa burza ogarnęła miasto. Nie miałam szans ucieczki... obudziłam się ze łzami w oczach.

Czy mój dzisiejszy sen czegoś Was nauczył?

P.S. Uwielbiam I am Alive :)

 

komentarzy: 8Czwartek, 09 maja 2013, 20:19

Ja.gram.pl/kasiabartek

Od dawien dawna, bo od 1987r. interesuję się grami. Do dziś fascynacja nie słabnie. Najchętniej gram w gry z kategorii survival horror i czasami mam wrażenie, że ten wirtualny świat jest bardziej poukładany niż realny...

 


 

Ankieta

Imię dla polskiego dziecka jak u postaci z gry to według mnie..

 • Porażka
  14%1 głos
 • Naznaczenie sukcesem
  14%1 głos
 • ..nie zastanawiałem się nad tym
  28%2 głosy
 • Totalny bzik na punkcie gier
  14%1 głos
 • Zależy jakie imię. Claire czy Jin to makabra. Jak Leon to pewnie jednak po dziaku więc niech będzie...
  28%2 głosy

Suma oddanych głosów: 7 

Namiary na mnie

Raptr: www.raptr.com/kasiabartek, Twitter: kasiabartek, Steam: kasiabartek

Twitter
Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 29

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl