avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Hotter

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (Październik 2013)

Co u mnie skrzypi? cz.4

Skrzypią kości. A poważnie to trochę mi się zachorowało, ale z wdzięcznością patrzę na życie, siłą miłości i siłą przyciągania leczę się.. Wiadomo, gry to jedne z lepszych lekarstw jakie natura mi przepisała. Ten i poprzedni tydzień należy bezsprzecznie do duchów z Fatal Frame czy jak kto woli Project Zero. Wciąż ubolewam, że nie grałam w czwartą część, gdyż nie mam odpowiedniej konsoli. Ale hmm wszystko kwestią czasu. Skoro takie Deadly Premonition na ps stroe dostępne, to pozostaje mi liczyć na pojawienie się Fatal Frame 4.

Moja ps dwójka działa jak należy i gdzieś pomiędzy FF czai się GodHand. Zabawy mnóstwo. No, ale jak na prawdziwą fankę gier przystało, pora na Beyond. Demko pobrałam z ps store, przeszłam na spokojnie, bo tylko w ten sposób mogę "delektować" się grą. Szykuje mi się urlop, zatem zaopiekuję się Beyond... i jak pisałam na Twitterze, miny dwóch młodych mężczyzn, kiedy zapytałam o tę grę były bezcenne. Wygląda na to, że warto było grę kupić.

Cieszę się ogromnie, bo zaakceptowałam już drugi tekst do listopadowo - grudniowego numeru magazynu drogerii i nie omieszkam Was o tym powiadomić. Jeśli ktoś jest jutro tj. 18.10 w Warszawie, to może spotkać się ze mną w drogerii hebe w godzinach 11-19 w nowo otwartej galerii Plac Unii Lubelskiej ul. Puławska 2 i skorzystać z perfumeryjnych konsultacji :)

komentarzy: 0Czwartek, 17 października 2013, 11:11

Cu mnie skrzypi? cz. 3

Prawie miech minął od mojego ostatniego wpisu. Działo się sporo, ale najpierw zacznę od smutnej wiadomości. Świat obiegła informacja o śmierci Toma Clancy'ego. Przeczytałam całą dostępną w Polsce serię Splinter Cell, grałam w kilka gier, do których przykładał swoją rękę i pomyśleć, że już nigdy nie będzie nam dane ani przeczytać nowych książek, ani zagrać w nowe gry. Może pojawią się jeszcze pośmiertne wydawnictwa...?

Dosyć tych łez, czas przejść do dobrych rzeczy.

Cieszę się z kilku powodów. Z tego, że jest mój artykuł w magazynie Hebe klik, że kontenery przewalam w gta 5 i z "czopem" się bawię. Odstresowujące... Tymczasem Beyond w natarciu. Dziś przeszłam obiecujące demko. Może uda mi się zdobyć pudełko bez polskiego dubbingu. Miałam okazję poznać panią Sochę na konferencji prasowej perfum z Avonu - do tego (chyba już pisałam) genialnie się nadaje, ale nie wyobrażam sobie, by podkładała głos nastolatce. Cóż, marketingowcy czy pr-owcy nie robią sond wśród starych i nowych graczy, którzy trafnie wytypowaliby osoby - z pewnością część polecałoby siebie.

Kilka dni temu, byłam świadkiem dialogu dwóch zapaleńców filmowych i fanów gier; fanów W. Dafoe. Jakże prawdziwa jest puenta. Aktorzy zaczynają posiłkować się grami video, to zatrzymuje ich starzenie się, wmawiają tym samym niedoświadczonym, że gra to taki dłuższy film rysunkowy - rzekł długowłosy pasażer obleśnego tramwaju....a po chwili ten drugi stwierdził, że aktorzy nawet nie zdają sobie sprawy, jak piękna jest dana gra, że nie oni są tu jednak najważniejsi a otoczenie i muzyka.. Nie skomentuję. Może Wy?

Dobra, Beyond jest na mojej liście must have.

Przejdźmy dalej.

Battlefield 4. Beta dostępna również na ps store.

Dobre, ale nie powaliło mnie na tyle, by zakupić na ps3. Czekam na ps4. Tylko skąd ludzie mają wziąć kasę zarabiając najniższą krajową..?

komentarzy: 0Piątek, 04 października 2013, 22:46

Ja.gram.pl/kasiabartek

Od dawien dawna, bo od 1987r. interesuję się grami. Do dziś fascynacja nie słabnie. Najchętniej gram w gry z kategorii survival horror i czasami mam wrażenie, że ten wirtualny świat jest bardziej poukładany niż realny...

 


 

Ankieta

Imię dla polskiego dziecka jak u postaci z gry to według mnie..

 • Porażka
  14%1 głos
 • Naznaczenie sukcesem
  14%1 głos
 • ..nie zastanawiałem się nad tym
  28%2 głosy
 • Totalny bzik na punkcie gier
  14%1 głos
 • Zależy jakie imię. Claire czy Jin to makabra. Jak Leon to pewnie jednak po dziaku więc niech będzie...
  28%2 głosy

Suma oddanych głosów: 7 

Namiary na mnie

Raptr: www.raptr.com/kasiabartek, Twitter: kasiabartek, Steam: kasiabartek

Twitter
Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 29

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl