avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Hotter

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (Maj 2011)

3 tygodnie bez konsolowych gier

kasiabartek

Remont w domu. Konsole i gry schowałam głęboko do szafy. Przerwa w graniu na conajmniej 3 tygodnie. Pozostaje tylko komputer. Fahrenheit skończyłam przed chwilą. Na płycie (pc) dołączony jest poradnik od gram.pl

Tymczasem zainstalowałam bardzo prostą i znaną chyba wszystkim grę, mianowicie Tetris. Pełna, darmowa wersja. Są wpisy. Jest o co grać.

komentarzy: 0Wtorek, 24 maja 2011, 22:12

Fahrenheit

Pierwszy wpis. Próbuję opublikować po raz trzeci.

Aktualnie gram w grę Fahrenheit, znaną w Stanach jako Indigo Prophecy. Wcześniej grałam na platformie ps2, teraz pora sprawdzić na pc. Sterowanie wygodniejsze, na padzie od konsoli nie zawsze wykonanie danego działania jest precyzyjne. Jeśli chodzi o grafikę to nie zauważyłam kolosalnych zmian. Również w dodatkach nie zauważyłam nic specjalnego. Grę nabyłam kiedyś w... (uwaga) Biedronce, za niecałe 10zł. Do tej pory nie mogłam jej zainstalować, gdyż wskazywało na to, że płyta jest zawiruszona. Po kilkakrotnych próbach wreszcie gram.

W toalecie pewnej nowojorskiej podrzędnej restauracji ma miejsce tajemnicze morderstwo. Okazuje się, że winowajcą jest zwykły, przeciętny, przypadkowy mężczyzna. Nie wie dlaczego zabił i kim jest ofiara. Zadaniem gracza jest uwolnienie go od ciężaru zbrodni.

Polecam!

 

2

komentarzy: 0Piątek, 20 maja 2011, 11:19

Ja.gram.pl/kasiabartek

Od dawien dawna, bo od 1987r. interesuję się grami. Do dziś fascynacja nie słabnie. Najchętniej gram w gry z kategorii survival horror i czasami mam wrażenie, że ten wirtualny świat jest bardziej poukładany niż realny...

 


 

Ankieta

Imię dla polskiego dziecka jak u postaci z gry to według mnie..

 • Porażka
  14%1 głos
 • Naznaczenie sukcesem
  14%1 głos
 • ..nie zastanawiałem się nad tym
  28%2 głosy
 • Totalny bzik na punkcie gier
  14%1 głos
 • Zależy jakie imię. Claire czy Jin to makabra. Jak Leon to pewnie jednak po dziaku więc niech będzie...
  28%2 głosy

Suma oddanych głosów: 7 

Namiary na mnie

Raptr: www.raptr.com/kasiabartek, Twitter: kasiabartek, Steam: kasiabartek

Twitter
Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 29

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl