avatar

Joorg Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/Joorg

 

  

 

 

 

   

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Kontrolnie

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? :)

komentarzy: 15Poniedziałek, 01 sierpnia 2016, 16:01

gameLOG - Wstęp

Gry, gameLOG

Witajcie Gramowicze!

0Od jakiegoś czasu myślałem sobie nad ciekawym zagospodarowaniem mojego poczciwego gramsajta, do którego jestem i już chyba zawsze będę tak bardzo przywiązany. Większość artykułów publikuję na moim blogu na Gameplay.pl lub serwisie Oldweek.eu i nie jestem wielkim fanem publikowania tego samego tekstu w kilku miejscach. Również na GSie chcę dodawać coś unikalnego i ciekawego zarazem, oraz w pewnym sensie przydatnego dla mnie. I już wiem co to będzie!

Od pewnego czasu moja growa strona mocy zeszła na dalszy plan i już nie pamiętam kiedy jakiś tytuł przyciągnął mnie do monitora na więcej niż kilkanaście minut. Z tego powodu postanowiłem zorganizować małą zabawę. Co jakiś czas to Wy pomożecie mi wybrać grę, w którą zagłębię się na dłuższy czas, a po (prawie) każdym posiedzeniu postaram się przelać swoje wrażenia do nowego wpisu. Raz będzie to klasyczny tekst, innym razem coś obrazkowego, jeszcze innym może jakiś filmik bądź coś zupełnie nowego. Wpisy na temat jednego tytułu będę wstawiał aż do przejścia gry (bądź totalnego znudzenia). Mam nadzieję, że całość wypadnie przynajmniej choć troszkę interesująco.

Na pierwszy ogień wytypowałem pięć gier, a są to: The Elder Scrolls V: Skyrim, Far Cry 3, Tomb Raider, State of Decay oraz Alpha Protocol. A teraz do głosowania! :)

komentarzy: 12Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 22:40

Witam z powrotem... tak jakby (Edit)

gram.pl

Witajcie Gramowicze

Od wielu miesięcy nie zaglądałem tutaj, aż do wczoraj. Od razu przytrafiła mi się dość nieciekawa sytuacja: po kilku godzinach od zalogowania dostałem bana od niejakiego Wojmana.

czytaj...

komentarzy: 33Wtorek, 25 marca 2014, 12:09

Go Go Power Rangers! (Kopniak na start #2)

Gry, kickstarter, Chroma Squad, power rangers, kopniak na start

0Kolejny niezależny projekt zgromadził kokosy za pomocą Kickstartera. Tym razem padło na Chroma Squad, grę firmy Behold Studios, która zachwyciła recenzentów produkcją Knights of Pen & Paper. Czy ich kolejny, całkiem oryginalny tytuł również odniesie sukces?

czytaj...

komentarzy: 7Poniedziałek, 09 września 2013, 02:21

Justice League: The Flashpoint Paradox - Krwawa "bajka"

film, animacja, Batman, Flash, DC

0Moje zainteresowanie filmami animowanymi z superbohaterami skończyło się już w dzieciństwie i trwało to aż do zeszłego roku. Obejrzałem sobie wtedy ostatnią część trylogii Nolana, skończyłem grę Arkham City i rozbudziło to we mnie chęć poznawania dalszych losów człowieka-nietoperza. Postanowiłem przyjrzeć się dokładniej jak wygląda sytuacja z "bajkami".

czytaj...

komentarzy: 15Piątek, 26 lipca 2013, 22:17

« starsze wpisy

Facebook

Twitter

Przewodnik

SOK Z GRUSZKI

   JA W SIECI

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3087 dni

Moich wejść na gram.pl: 4 786 (#1527)

Napisanych postów i komentarzy: 59 (#1861)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 38 (#194)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 10 169 (#109)

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Ostatnie odwiedziny

Nowe teksty

top
glowna
znajomi
gp

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl