avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Mój blog (Maj 2015)

Moje Nowe Zakupy - Aktualizacja Kolekcji.

Witajcie Drodzy Gramowicze !
W dniu dzisiejszym postanowiłem zaprezentować Wam aktualizację Moich zakupów z segmetnu gier, gadżetów z gier oraz literatury powiązanej z grami, jak i również wszelakich oficjalnych katalogów konsol pochodzących bezpośrednio od producenta. 
Na wstępie chciałbym Was poinformować Drodzy Gramowicze, że Moja kolekcja gier powiększyła się o kolejne tytuły, a półki Mojego Gameroomu zostały przyozdobione przez różnego rodzaju gadżety z gier. Jeśli chodzi o nowe gry ,które powiększyły moją kolekcję, to wszystkie nowo zdobyte przeze Mnie tytuły dotyczą konsoli PlayStation 2. Łącznie przez ostatni czas zakupiłem dziesięć gier na konsolę PlayStation 2. Pierwszym z tytułów zakupionych przeze Mnie na konsolę PlayStation 2 jest produkcja Disney'a , która nosi tytuł Gdzie Jest Nemo. Grę zakupiłem za pięć złotych, w stanie fabrycznym nowym, kompletną we wszystko w wersji platynowej. Cena tejże gry był dosyć niska, ponieważ gra mimo , iż kwalifikowała się do nowej fabrycznie - nie posiadała folii oraz jest w językach skandynawskich, stąd taka niska cena. Drugim tytułem zakupionym przeze Mnie jest gra Ratchet  & Clank 2, która jest wspaniałą produkcją studia Insomniac Games. Grę Zakupiłem za trzydzieści złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wersji platynowej.
Trzecim oraz czwartym tytułem, które zakupiłem we wspaniałej i okazyjnej cenie są dwie gry z gatunku sportowego - A mianowicie mowa tutaj o dwóch grach z Serii Tiger Woods.
W Moim przypadku stałem się posiadaczem dwóch części - Tiger Woods PGA 07 oraz Tiger Woods PGA 09. Gry udało Mi się zdobyć za dziesięć złotych za sztukę - Oczywiście obie gry posiadają stan idealny oraz są kompletne we wszystko, a wydanie tychże gier jest premierowe. Jeśli chodzi o piąty tytuł, to jest Mi miło poinformować Was Drodzy Gramowicze, iż stałem się posiadaczem bardzo cennego dla Mnie exclusive'a, dostępnego wyłącznie na konsolę PlayStation 2, którym jest produkcja od Sony - Czyli Gran Turismo 3:  A-spec. Grę nabyłem za trzynaście złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wydaniu platynowym. Szóstym tytułem pozyskanym przeze Mnie jest słynna gra z serii Medal of Honor, a konkretniej rzecz ujmując - Medal of Honor Rising Sun, którą zakupiłem w cenie dziesięciu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wydaniu premierowym. Siódmym tytułem, którego Mi bardzo mocno brakowało w Mojej kolekcji, jest gra z serii Socom U.S NAVY SEALs. Jako ,że jestem ogromnym fanem tejże serii, to nie mogło zabraknąć tejże gry w Mojej kolekcji. W tym przypadku stałem się posiadaczem gry Socom II U.S NAVY SEALs. Grę zakupiłem w cenie dwunastu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wydaniu premierowym. Chciałbym także dodać, iż w przeszłości posiadałem w Swojej kolekcji tenże tytuł, jednakże przypadek losowego zagubienia ,czy też kradzieży tego tytułu osłabił nieco Moją kolecję Socoma. Ósmym tytułem, który zakupiłem w bardzo atrakcyjnej cenie jest klasykiem oraz tytułem już unikatowym na rynku gier - A mianowicie rozchodzi się tutaj o grę Tom Clancy's Splinter Cell. Tak wspaniały oraz cenny klasyk zakupiłem za kwotę ośmiu złotych w stanie idealnym, kompletnym we wszystko oraz w wydaniu premierowym. Jeśli chodzi o dziewiąty  oraz dziesięty tytuł, które zagościły w Mojej kolekcji gier, to w przypadku poprzednich gier stałem się posiadaczem słynnej serii gier akcji z widoku trzecioosobowego, które noszą nazwę - The Getaway oraz The Getaway Black Monday. The Getaway zakupiłem za kwotę ośmiu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w premierowym wydaniu. Z kolei The Getaway Black Monday zakupiłem za kwotę dwudziestu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w platynowym wydaniu. Wszystkie wymienione powyżej tytuły zasiliły w dużym stopniu Moją kolekcję gier na konsolę PlayStation 2 , bowiem większość z tychże tytułów są bardzo cennymi klasykami, które na dłuższą skalę są coraz to rzadziej dostępne na rynku.
   Jeśli chodzi o gadżety z gier, to Chciałbym dodać, iż do Mojej kolekcji gadżetów zawitał breloczek z gry Super Mario, która słynie głównie ze swoich produkcji na konsole Nintendo. 
Za breloczek zaplaciłem dwadzieścia złotych. Breloczek rzecz jasna jest w stanie fabrycznym nowym.
Kolejną oraz bardzo cenną zdobyczą w Mojej kolekcji literatury jest książka autorstwa Davida Gibbinsa, pod tytułem "Total War: Rome. Zniszczyć Kartaginę". Tą niezykłą książkę zakupiłem w cenie trzydziestu pięciu złotych w stanie fabrycznym nowym. 
Ostatnimi czasy bardzo mocno zainspirowała Mnie firma Nintendo, dlatego też postanowiłem zdobyć serię katalogów oraz książeczek opisujących konsole Nintendo, ekskluzywne gry na konsole Nintendo oraz słynne figurki Amiibo - Dostępne w kolekcji Nintendo. Chciałbym również dodać, iż katalogi te oraz ksiązeczki są bardzo dobrym uzupełnieniem kolekcji papierowej, bowiem bardzo trudno jest czasem o takie katalogi, dlatego też postanowiłem zdobyć takiego rodzaju katalogi, za darmo. 
Jeśli chodzi o kolejne elementy literatury nawiązującej do gier oraz opisującej gry - Moim kolejnym zakupem jest miesięcznik "PSX Extreme" , za którego jak zapewne się domyślacie Drodzy Gramowicze zapłaciłem 10 złotych.  
Ostatnim z Moich zakupów literatury jest czasopismo poświęcone serii gier jak i również filmów "Star Wars - Mistrz Jedi". Jako ,że jestem fanem serii gier Star Wars, tak też nie mogło zabraknąć w Mojej kolekcji takiego wspaniałego czasopisma. Czasopismo te zawiera wszelkie opisy ze świata Star Wars oraz unikalny zastaw naklejek - Słynnych postaci ze Star Wars. 
Chciałbym również dodać, iż ostatnimi czasy stałem się posiadaczem dwóch ekskluzywnych plakatów kolekcjonerskich, które przyozdobiły Mój Gameroom. Oba plakaty nawiązują do serii gier na konsolę Nintendo. Pierwszy z plakatów ilustruje grę Super Smash Bros. Drugi z plakatów z kolei ilustruje grę Pokemon. Oba plakaty zdobyłem całkiem za darmo. Warto także dodać, iż plakaty pochodzą wprost od dystrybutora, co za tym idzie bardzo ciężko zdobyć takie plakaty. 
W Swoim podsumowaniu chciałbym polecić Wam Drodzy Gramowicze pewien sklep konsolowy, w którym bardzo często kupuję gry do Swojej kolekcji. Otóż sklep nosi nazwę "Game-Shop" i zajmuje się sprzedażą głównie gier konsolowych oraz różnego rodzaju konsol, czy też akcesorium dla danej konsoli. Sklep ten jest niezwykle wspaniały, ponieważ właśnie dzięki temu sklepowi w Mojej kolekcji zaszczyciła większość z wyżej wymienionych tytułów. Chciałbym również dodać, iż każdą grę, którą posiadam z tegoż sklepu jest w stanie idealnym bądź bardzo dobrym, nie posiadającą żadnych wad ukrytych, a co za tym idzie wiąże się to bardzo mocno z uczciwością sprzedających w tymże sklepie, którzy starają się jak najlepiej, by każdy kolekcjoner gier był zadowolony ze swoich zakupów. Ja osobiście jestem bardzo mocno zadowolony z robionych przeze Mnie zakupów w tymże sklepie i z ogromną przyjemnością chcialbym polecić Wam Drodzy Gramowicze tenże sklep, ponieważ sklep ten jest wspaniałym źródłem pozyskiwania oryginalnych ,cennych gier, będących klasykami w stanach kolekcjonerskich - Jednocześnie za bardzo niskie ceny. 
W najbliższym czasie na Moim Gramsajcie pojawi się banner promujący oraz ilustrujący sklep "Game-Shop" , do którego osobiście zapraszam oraz zachęcam wszystkich kolekcjonerów do robienia zakupów w tymże sklepie, bowiem jestem przekonany, że nie będziecie żałować ani jednej wydanej złotówki z tymże sklepie. 
Poniżej Chciałbym przedstawić Wam Drodzy Gramowicze zdjęcia, prezentujące Moje nowe, wyżej opisane zakupy.
Pozdrawiam Serdecznie - BodzioSkathi.

                         0


Witajcie Drodzy Gramowicze !


W dniu dzisiejszym postanowiłem zaprezentować Wam aktualizację Moich zakupów z segmetnu gier, gadżetów z gier oraz literatury  powiązanej z grami, jak i również wszelakich oficjalnych katalogów konsol  pochodzących bezpośrednio od producenta. Na wstępie chciałbym Was poinformować Drodzy Gramowicze, że Moja kolekcja gier powiększyła się o kolejne tytuły, a półki Mojego Gameroomu zostały przyozdobione przez różnego rodzaju gadżety z gier. Jeśli chodzi o nowe gry ,które powiększyły moją kolekcję, to wszystkie nowo zdobyte przeze Mnie tytuły dotyczą konsoli PlayStation 2. Łącznie przez ostatni czas zakupiłem dziesięć gier na konsolę PlayStation 2.
Pierwszym z tytułów zakupionych przeze Mnie na konsolę PlayStation 2 jest produkcja Disney'a , która nosi tytuł Gdzie Jest Nemo. Grę zakupiłem za pięć złotych, w stanie fabrycznym nowym, kompletną we wszystko w wersji platynowej. Cena tejże gry był dosyć niska, ponieważ gra mimo , iż kwalifikowała się do nowej fabrycznie - nie posiadała folii oraz jest w językach skandynawskich, stąd taka niska cena. Drugim tytułem zakupionym przeze Mnie jest gra Ratchet  & Clank 2, która jest wspaniałą produkcją studia Insomniac Games. Grę Zakupiłem za trzydzieści złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wersji platynowej. Trzecim oraz czwartym tytułem, które zakupiłem we wspaniałej i okazyjnej cenie są dwie gry z gatunku sportowego - A mianowicie mowa tutaj o dwóch grach z Serii Tiger Woods. W Moim przypadku stałem się posiadaczem dwóch części - Tiger Woods PGA 07 oraz Tiger Woods PGA 09. Gry udało Mi się zdobyć za dziesięć złotych za sztukę - Oczywiście obie gry posiadają stan idealny oraz są kompletne we wszystko, a wydanie tychże gier jest premierowe. Jeśli chodzi o piąty tytuł, to jest Mi miło poinformować Was Drodzy Gramowicze, iż stałem się posiadaczem bardzo cennego dla Mnie exclusive'a, dostępnego wyłącznie na konsolę PlayStation 2, którym jest produkcja od Sony - Czyli Gran Turismo 3:  A-spec. Grę nabyłem za trzynaście złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wydaniu platynowym. Szóstym tytułem pozyskanym przeze Mnie jest słynna gra z serii Medal of Honor, a konkretniej rzecz ujmując - Medal of Honor Rising Sun, którą zakupiłem w cenie dziesięciu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wydaniu premierowym. Siódmym tytułem, którego Mi bardzo mocno brakowało w Mojej kolekcji, jest gra z serii Socom U.S NAVY SEALs. Jako ,że jestem ogromnym fanem tejże serii, to nie mogło zabraknąć tejże gry w Mojej kolekcji. W tym przypadku stałem się posiadaczem gry Socom II U.S NAVY SEALs. Grę zakupiłem w cenie dwunastu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w wydaniu premierowym. Chciałbym także dodać, iż w przeszłości posiadałem w Swojej kolekcji tenże tytuł, jednakże przypadek losowego zagubienia ,czy też kradzieży tego tytułu osłabił nieco Moją kolecję Socoma. Ósmym tytułem, który zakupiłem w bardzo atrakcyjnej cenie jest klasykiem oraz tytułem już unikatowym na rynku gier - A mianowicie rozchodzi się tutaj o grę Tom Clancy's Splinter Cell. Tak wspaniały oraz cenny klasyk zakupiłem za kwotę ośmiu złotych w stanie idealnym, kompletnym we wszystko oraz w wydaniu premierowym. Jeśli chodzi o dziewiąty  oraz dziesięty tytuł, które zagościły w Mojej kolekcji gier, to w przypadku poprzednich gier stałem się posiadaczem słynnej serii gier akcji z widoku trzecioosobowego, które noszą nazwę - The Getaway oraz The Getaway Black Monday. The Getaway zakupiłem za kwotę ośmiu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w premierowym wydaniu. Z kolei The Getaway Black Monday zakupiłem za kwotę dwudziestu złotych, w stanie idealnym, kompletną we wszystko w platynowym wydaniu.
Wszystkie wymienione powyżej tytuły zasiliły w dużym stopniu Moją kolekcję gier na konsolę PlayStation 2 , bowiem większość z tychże tytułów są bardzo cennymi klasykami, które na dłuższą skalę są coraz to rzadziej dostępne na rynku.   Jeśli chodzi o gadżety z gier, to Chciałbym dodać, iż do Mojej kolekcji gadżetów zawitał breloczek z gry Super Mario, która słynie głównie ze swoich produkcji na konsole Nintendo. Za breloczek zaplaciłem dwadzieścia złotych. Breloczek rzecz jasna jest w stanie fabrycznym nowym. Kolejną oraz bardzo cenną zdobyczą w Mojej kolekcji literatury jest książka autorstwa Davida Gibbinsa, pod tytułem "Total War: Rome. Zniszczyć Kartaginę". Tą niezykłą książkę zakupiłem w cenie trzydziestu pięciu złotych w stanie fabrycznym nowym. Ostatnimi czasy bardzo mocno zainspirowała Mnie firma Nintendo, dlatego też postanowiłem zdobyć serię katalogów oraz książeczek opisujących konsole Nintendo, ekskluzywne gry na konsole Nintendo oraz słynne figurki Amiibo - Dostępne w kolekcji Nintendo. Chciałbym również dodać, iż katalogi te oraz ksiązeczkibardzo dobrym uzupełnieniem kolekcji papierowej, bowiem bardzo trudno jest czasem o takie katalogi, dlatego też postanowiłem zdobyć takiego rodzaju katalogi, za darmo. Jeśli chodzi o kolejne elementy literatury nawiązującej do gier oraz opisującej gry - Moim kolejnym zakupem jest miesięcznik "PSX Extreme" , za którego jak zapewne się domyślacie Drodzy Gramowicze zapłaciłem 10 złotych.  Ostatnim z Moich zakupów literatury jest czasopismo poświęcone serii gier jak i również filmów "Star Wars - Mistrz Jedi". Jako ,że jestem fanem serii gier Star Wars, tak też nie mogło zabraknąć w Mojej kolekcji takiego wspaniałego czasopisma. Czasopismo te zawiera wszelkie opisy ze świata Star Wars oraz unikalny zastaw naklejek - Słynnych postaci ze Star Wars. Chciałbym również dodać, iż ostatnimi czasy stałem się posiadaczem dwóch ekskluzywnych plakatów kolekcjonerskich, które przyozdobiły Mój Gameroom. Oba plakaty nawiązują do serii gier na konsolę Nintendo. Pierwszy z plakatów ilustruje grę Super Smash Bros. Drugi z plakatów z kolei ilustruje grę Pokemon. Oba plakaty zdobyłem całkiem za darmo. Warto także dodać, iż plakaty pochodzą wprost od dystrybutora, co za tym idzie bardzo ciężko zdobyć takie plakaty. 

W Swoim podsumowaniu chciałbym polecić Wam Drodzy Gramowicze pewien sklep konsolowy, w którym bardzo często kupuję gry do Swojej kolekcji. Otóż sklep nosi nazwę "Game-Shop" i zajmuje się sprzedażą głównie gier konsolowych oraz różnego rodzaju konsol, czy też akcesorium dla danej konsoli. Sklep ten jest niezwykle wspaniały, ponieważ właśnie dzięki temu sklepowi w Mojej kolekcji zaszczyciła większość z wyżej wymienionych tytułów. Chciałbym również dodać, iż każdą grę, którą posiadam z tegoż sklepu jest w stanie idealnym bądź bardzo dobrym, nie posiadającą żadnych wad ukrytych, a co za tym idzie wiąże się to bardzo mocno z uczciwością sprzedających w tymże sklepie, którzy starają się jak najlepiej, by każdy kolekcjoner gier był zadowolony ze swoich zakupów. Ja osobiście jestem bardzo mocno zadowolony z robionych przeze Mnie zakupów w tymże sklepie i z ogromną przyjemnością chcialbym polecić Wam Drodzy Gramowicze tenże sklep, ponieważ sklep ten jest wspaniałym źródłem pozyskiwania oryginalnych ,cennych gier, będących klasykami w stanach kolekcjonerskich - Jednocześnie za bardzo niskie ceny. W najbliższym czasie na Moim Gramsajcie pojawi się banner promujący oraz ilustrujący sklep "Game-Shop" , do którego osobiście zapraszam oraz zachęcam wszystkich kolekcjonerów do robienia zakupów w tymże sklepie, bowiem jestem przekonany, że nie będziecie żałować ani jednej wydanej złotówki z tymże sklepie. Poniżej chciałbym przedstawić Wam Drodzy Gramowicze zdjęcia, prezentujące Moje nowe, wyżej opisane zakupy.Pozdrawiam Serdecznie - BodzioSkathi.


0
0
0
0000

 

komentarzy: 6Piątek, 29 maja 2015, 21:25

Wpis Informacyjny - Gdzie się podziała większość Gramowiczów ?
 
                       0Witajcie Drodzy Gramowicze ! 

Otóż w ostatnim czasie na tymże Gramsajcie nie pojawiło się nic zbyt szczególnego, jeśli chodzi o wpisy, recenzje z gier, czy innego rodzaju publikacje dotyczące gier, konsol ,czy komputerów, bowiem jest wiele powodów, dla których wpisów na Gramsajcie jest coraz mniej. 
Pierwszym z powodów, a w zasadzie jest to jeden z głównych powodów, dla których nie zamieszczamy wpisów - jest bardzo niska frekwencja użytkowników w całym serwisie Gram.pl. A dokładniej rzecz ujmując w ostatnim czasie w serwisie Gram.pl bardzo mało się dzieje, jeśli chodzi o Gramsajty, ponieważ odwiedzając większość Gramsajtów można było zauważyć ogromną pustkę jak i również brak jakichkolwiek oznak życia na danych Gramsajtach. Drodzy Gramowicze - Jak zapewne się domyślacie, na przestrzeni kilku ostatnich lat aktywność bardzo mocno spadła, a prowadzenie poprzez niektórych Gramowiczów Swoich Gramsajtów w sposób aktywny jest już niestety rzadkością. Jeżeli Mielibyśmy się cofnąć kilka lat wstecz i porównać statystyki prowdzenia poprzez wszystkich Gramowiczów Swoich Gramsajtów, to szczerze mówiąc dodawanie nieregularnie wpisów na Gramsajty był czymś w rodzaju rzadkiego przypadku, bowiem większość z Was Drodzy Gramowicze starała się prowadzić Swoje Gramsajty jak najlepiej, jednocześnie zachowując dobrą frekwencję. Ostatnimi czasy frekwencja w serwisie Gram.pl bardzo mocno obniżyła się, jeśliby porównywać z kilkoma laty wstecz. 
Oczywiście również w Naszym Przypadku na Gramsajcie na chwilę obecną nie pojawiały się żadne nowe publikacje, dotyczące gier,konsol czy komputerów, ponieważ można dostrzec oraz odnieść wrażenie ,że na Gram.pl zagląda niestety coraz mniej Użytkowników. 
Oczywiście rzecz jasna Chcielibyśmy uspokoić Wszystkich Aktywnych Gramowiczów, którzy jeszcze tutaj zagladają i publikują swoje wpisy, że nie mamy zmaiaru odejść z serwisu Gram.pl, czy zaprzestać publikować wpisów - Wręcz przeciwnie. Wpisy będą publikowane systematycznie, jeśli pozwoli tylko na to czas, jednakże zastanawia Nas bardzo ciekawa rzecz.
I w związku z tym mamy do Was następujące pytanie Drodzy Gramowicze -Czym spowodowane jest zaprzestanie publikowania wpisów przez Was Drodzy Gramowicze oraz dlaczego większość z Was odeszła z serwisu Gram.pl ?  Czy powodem jest przestarzały interfejs strony, co powoduje, iż większość z Was zmieniła domeny Swoich stron internetowych na znacznie ciekawsze ? A może zależy większości Gramowiczom na bardziej otwartą formę prowadzenia blogów, co jest lepsze, praktyczniejsze  i wygodniejsze ? Bowiem jak zapewne wiadomo Wszystkim Użytkownikom serwisu Gram.pl - Wszystkie te Gramsajty są formą zamkniętą i takie elementy, jak wpisanie się na stronie do danego wpisu, czy też dodanie do znajomych, bądź wysłanie wiadomości wymaga jednak zalogowania się do serwisu.

Jesteśmy Bardzo Ciekawi  Waszych powodów małej aktywności na tymże serwisie.


Pozdrawiamy Serdecznie - BodzioSkathi. 

 

komentarzy: 16Wtorek, 26 maja 2015, 21:44

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Bodzio_Gracz. Jestem graczem komputerowo - konsolowym oraz kolekcjonerem gier. Wszystkie moje gry jakie kolekcjonuję są oczywiście oryginalne, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić w swej kolekcji jakąś nieoryginalną grę. Głównym i pierwszorzędnym gatunkiem gier, w jakie gram jest jRPG. W swojej kolekcji posiadam wiele gier z tego gatunku, np. Seria Final Fantasy, Dragon Quest. Chciałbym dodać także, iż moje zainteresowania sięgają także komputerów oraz konsol. A więc krótko mówiąc moimi zainteresowaniami są gry, konsole oraz komputery, bez których nie wyobrażałbym sobie życia.

Moje tagi:gry, komputery, konsole

Urodziny:za 245 dni (21 grudnia 1994)

Moje motto:Jeśli coś robisz , rób to do końca.

Obecny stan:Gry to całe życie !

Posiadany sprzęt:PC, PC, PlayStation 2, Mobile, Mobile, Mobile, Mobile, mp4 IBOX eclipse, Telewizor LG , PlayStation 3, PSX, Telewizor 32', Telewizor 37', PlayStation 4, Pegasus

Namiary na mnie

e-mail: bodzio.majones(at)poczta.onet.pl, e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, GG: 11646658, www: http://ja.gram.pl/Bodzio-gracz, Youtube: BodzioGracz, Facebook: BodzioGracz , e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, Xfire: bodziogracz7, PlayStation Network: Bodzio__Gracz, Microsoft: BodzioGracz, Battlelog: Bodzio__Gracz, Origin: BodzioGracz1, Uplay: BodzioGracz, Steam: BodzioGracz, Google Plus: BodzioGracz, Twitter: BodzioGracz, Instagram: BodzioGracz

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 61

Ankieta

Jaką Postać z gry Assassin's Creed uważasz za najlepszą ?

 • Altair
  61%13 głosów
 • Desmond
  4%1 głos
 • Al-Mualim
  0 głosów
 • Abbas Sofian
  0 głosów
 • Malik Al-Sayf
  19%4 głosy
 • Ryszard I Lwie Serce
  0 głosów
 • Tamir
  0 głosów
 • Garnier de Naplouse
  0 głosów
 • Talal
  4%1 głos
 • Abu'l Nuqoud
  4%1 głos
 • Wilhelm z Montferratu
  0 głosów
 • Majd Addin
  0 głosów
 • Jubair al Hakim
  0 głosów
 • Sibrand
  0 głosów
 • Robert de Sable
  4%1 głos

Suma oddanych głosów: 21 

« poprzednia ankieta

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Planowane Zakupy.

PC:
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike: Source
- Call of Duty 2
- Call of Duty 5: World at War
- Crysis
- Emergency 2012
- Fahrenheit
- F.E.A.R 2
- Ghostbusters
- Lego Star Wars II: The Original Trilogy
- Medal of Honor: 10th Anniversary Edition
- Penumbra Złota Edycja
- Portal
- Portal 2
- Serious Sam HD: Złota Edycja 
- Sniper Elite V2
- Spintires
- The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
- The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
- Wildlife Park II
- Zoo Tycoon II

PSX:

- Ace Combat 3
- Ape Escap
e
- Colin Mc Rae
- Crash Bandicoot 3
- Driver 2
- Dino Crisis
- Gran Turismo
- Gran Turismo 2
- Harry Potter and the Sorcerers Stone
- Harry Potter and the Chamber of Secrets
- Kiss Pinball
- Medal of Honor Underground
- Medal of Honor Under
round 2
- Medievil
- Need For Speed Porsche 2000
- Need For Speed Road Challenge
- Pitfall 3D: Beyond the Jungle
- Resident Evil
- Resident Evil 2
- Silent
Bomber
- Star Wars Episode I
- Star Wars Episode II
- Tombi
- Tony Hawk's Pro Skater
- Tony Hawk's Pro Skater 2


PS2:

- Ace Combat 04: Distant Thunder
- Ace Combat 5: Squadron Leader
- Ace Combat Zero: The Belkan War
- Ape Escape
- Brave
- Call of Duty: Finest Hour
- Call of Duty 3
- Crash Bandicoot: Wrath of Cortex
- Crash of the Titans
- Crash Bandicoot: Mind over Mutant
- Crash Bandicoot: Unlimited
- Crash Nitro Kart
- Fantavision
- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor's Legacy
- Jak and Daxter: Zaginiona Granica
- Jak X Combat Racing
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
- Motorstorm: Arctic Edge
- Okami
- Ratchet & Clank
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Ratchet: Gladiator
- Ratatouille
- Robots
- Secret Agent Clank
- Stuart Little 3
- Spyro:
Enter the  Dragonfly
- Spyro: A Hero's Tail
- Spyro: A New Beginning
- Spyro: Enter the Dragonfly
- Star Wars Battlefront I
- Socom Combined Assault
- Super Monkey Ball Deluxe
- Super Monkey Ball Adventure
- Tony Hawk's Pro Skater 3
- Tony Hawk's Pro Skater 4
- Tony Hawk's American Wasteland
- Tony Hawk's Project 8
- Tony Hawk's Downhill Jam
- Tony Hawk's Porving's Ground
- Tourist Trophy
- Up: The Video Game
- WRC
- WRC II
- WRC: Rally Evolved

PS3:
- Ace Combat: Assault Horizon

- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Call of Duty Black OPS II
- Colin McRae: Dirt 2
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.1
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2
- Infamous
- Killzone 3: Helghast Edition
- Medal of Honor: Warfighter
- Metal Gear Solid 4
- Midnight Club: Los Angeles
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Ratcher & Clank: A Crack in Time
- Ratchet & Clank: A Tools of the Destruction
- Skate
- Skate 2
- Socom: Confrontation
- Socom 4: Polskie Siły Specjalne
- Uncharted 3: Drake's Deception
- White Knight Chronicles
- White Knight Chronicles II

PS4:

- Agatha Christie: The ABC Murders
- Assassin's Creed Syndicate 
- Assassin's Creed Unity 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty: Ghosts
- Destiny
- Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
- Dragon Age: Inkwizycja
- Dragon Quest Heroes
- Dying Light
- Fallout 4
- Far Cry 4
- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
- Final Fantasy XIV: Heavensward
- God of War III Remastered
- Grand Theft Auto V
- inFAMOUS First Light
- Killzone: Shadow Fall
- LEGO Batman 3: Poza Gotham
- LEGO Jurassic World 
- LEGO Marvel Super Heroes
- LEGO Movie
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Minecraft Story Mode
- Need For Speed Rivals
- Project CARS
- Resident Evil: Revelations 2
- Risen 3: Władcy Tytanów
- Sniper Elite III: Afrika
- The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- The order 1886
- Thief
- Tom Clancy's The Division
- Tony Hawk's Pro Skater 5
- Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a 
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia


Sprzęt:
- Głośniki Logitech Z-906
- Karta Pamięci 8 MB Sony
- Konsola Microsoft Xbox One X
- Konsola Microsoft Xvox One
- Konsola Microsoft Xbox 360 
- Konsola Microsoft Xbox 
- Konsola Sony PlayStation One
- Konsola PlayStation Portable
- Konsola PlayStation Vita 
- Konsola Nintendo Wii
- Konsola Nintendo Wii U 
- Konsola Nintendo 2DS
- Konsola Nintendo 3DS XL
- Konsola Nintendo Switch
- Konsola Super Nintendo Entertaiment System
- Konsola SEGA Mega Drive
- Konsola SEGA Dreamcast


Książki:

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Harry Potter i filozofia: Przewodnik po Hogwarcie


Ulubione...

Gry: 007 James Bond - seria, 24 Godziny: The Game, Ace Combat 04, Ace Combat 3 [PSX], Ace Combat The Belkan War, Ace Combat V, Agatha Christie: I nie było już nikogo, Agatha Christie: Morderstwo w Orient Expressie, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Agressive Inline, Ape Escape [PSX], Assasin's Creed, Assasin's Creed (seria), Assasins's Creed Brotherhood, Assassin's Creed II, Assassins Creed III, Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassin's Creed: Revelations, Assassins Creed: Rogue, Batman Arkham City, Battlefield 2: Modern Combat, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2, Black, Botanicula, Broken Sword (seria), Brothers in Arms : Earned in Blood, Brothers in Arms : Road to Hill 30, Brothers in Arms Hells Highway, Call of Duty - United Offensive, Call of Duty (seria), Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty 2: Big Red One, Call of Duty 3, Call of Duty 4 Modern Warfare, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty seria, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Colin Macrae Rally 04, Colin Macrae Rally 2005, Colin McRae DiRT, Colin McRae Rally - seria, Colin McRae Rally 3, Company of Heroes, Counter - Strike : Condition Zero, Counter - Strike 1.6, Counter - Strike Global Offensive, Counter - Strike: Source, Crash Bandicoot (seria), Crysis, crysis 2, Dawn of war + 2 dodatki, Dawn of War 2, Day of Defeat: Source, Delta Force, Dino Crisis, Dino Crisis 2, Dragon Age - Początek, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King, DriveClub PS4, Driver (PSX), Driver 2, Driver San Francisco, Driver San Francisco, Emergency 4, Euro Truck Simulator 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Farming Simulator 2013, Farming Simulator Classic, Final Fantasy - seria, Forbidden Siren, Ghost Hunter, Ghostbusters: The Video Game, Gothic - Seria, Gran Tourismo 2, Gran Turismo, Gran Turismo, Gran Turismo 2, Gran Turismo 3: A-Spec, Gran Turismo 4, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, Half Life, Half Life 2, Harry Potter - cała seria, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Książe Półkrwi, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Hitman (seria), inFamous, inFamous 2, Jak (seria), Killzone 2, Killzone 3, Killzone I, Kiss Pinball, Kiss Pinball, Kula World, L.A Noire: The Complete Edition, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman: The Videogame, LEGO Harry Potter Lata 1-4, Lego Harry Potter Lata 5-7, Lego Indiana Jones: The Orginal Thirlogy, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Lego Star Wars The Video Game, LEGO The Lord of the Rings, Maaxed out Racing, Medal of Honor - Allied Assault + Dodatki, Medal of Honor - Pacific Assault, Medievil, Medievil 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid - seria, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 2: Substance, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Microsoft Flight Simulator 2002, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox 360, Midnight Club 3 : Dub Edition Remix, Midnight Club Los Angeles, Minecraft, MoH: European Assault, MoH: Frontline, MoH: Rising Sun, MoH: Vanguard, Moto Racer 2, Motorstorm, MotorStorm Apokalipsa, Motorstorm: Pacific Rift, Motorstorm:Arctic Edge, Need For Speed Porsche 2000, Need For Speed Road Challenge, Nihilumbra, Okami, Portal, Portal 2, Prince of Persia, Rainbow Six: Vegas Tom Clancy's, Ratchet & Clank, Ratchet & Clank (seria), Return to Castle Wolfenstein, Rocket League PS4, Saga The Elder Scrolls, SKATE 3, SOCOM 3: U.S Navy SEALs, Socom 4: Polskie Siły Specjalne, SOCOM II - U.S. Navy SEALs, Socom U.s. Navy seals, Socom U.s. Navy Seals Combined Assault, Sony PlayStation 2, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation One, Sony PlayStation Portable, Sony PlayStation Vita, Spintires, Splinter Cell, Spyro (seria PSX i PS2), Star Wars (seria), Stock Car Speedway, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Deluxe, Tactical ops :wojna z terrorem, Team Fortress 2, The Elder Scrolls III: Morowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The Elder Scrolls IV:Knights of the Nine, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Getaway, The Getaway: Black Monday, The Settlers (seria), Thief - Deadly Shadows, Thief 2: The Metal Age, Thief GOLD, Tiger Woods PGA TOUR 06, Tiger Woods PGA Tour 07, Tiger Woods PGA Tour 08, Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theorry, Tom Clancy Splinter Cell Pandora Tommorow, Tom Clancy’;s H.A.W.X., Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, Tombi, Tony Hawk's American Wasteland, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Tony Hawk's Pro Skater 4, Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground, Tony Hawk's Underground, Tony Hawk's Underground 2, Trials Evolution Gold Edition, Trine (seria), Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted Drake's Fortune, Unreal Tournament (seria), Wildlife Park 2, WildLife Park 2: Świat Koni, WildLife Park 2: Wodny Świat, Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt, Wolfenstain Enemy Terytorry, WRC, WRC (seria), WRC 2, WRC 2 Extreme, WRC 3, WRC 4, WRC Rally Evolved, Zoo Tycoon 2 seria, Zoo tycoon complete collection

Muzyka: Electro & Dance, Hardstyle, Metal, Rock, Rock, Hard Rock, Soundtracki z gier, Trance

Filmy: " Harry Potter" - cała seria, "Oszukać Przeznaczenie" (seria), "Star Wars" cała saga, 007 - Casino Royale, 007 - Człowiek ze złotym pistoletem, 007 - Diamenty są wieczne, 007 - Doktor No, 007 - GoldenEye, 007 - Jutro nie umiera nigdy, 007 - Quantum Of Solace, 007 - Świat to za mało, Ekspres polarny, Komando Foki, Łzy słońca, Mów Mi Dave (Meet Dave), Silent Hill

Książki: "Harry Potter" - Cała Saga, "Władca Pierścieni", Assassin's Creed (seria), Battlefield 3: Rosjanin, Książki Star Wars, Tom Clancy (seria)

Seriale/programy TV: Animal Planet, Dr House, National Gegoraphic Channel, Ogólnie HYPER

Gazety/pisma: CD Action, National Geographic Traveler, Neo Plus, PlayStation The Official Magazine, PlayStation2 Official Magazine, PS3M UK (The PlayStation3 Magazine), PSX Extreme

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3555 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 466 (#842)

Napisanych postów i komentarzy: 491 (#1431)

Napisanych recenzji: 83 (#2)

Wpisów na blogu: 200 (#57)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 17 210 (#48)

Archiwum wpisów

PlayStation 3 Gamecard

 

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl