avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Mój blog (Wrzesień 2013)

Nowe Zakupy .




                      0




Witajcie Drodzy Gramowicze !


W dniu dzisiejszym wraz z Moją Kochaną Dziewczyną, która jest również gamerką wybraliśmy się do Rybnika na zakupy gamingowe.
Odwiedziliśmy Empik oraz Media Markt, gdzie trafiliśmy na wiele ciekawych okazji i wyprzedaży.
Gdy weszliśmy do sklepów i zobaczyliśmy wszystkie promocje, które były dostępne, to szczerze mówiąc byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni :-).
Łącznie udało nam się zakupić osiem gier w bardzo okazyjnych i przystępnych cenach.
Pierwszą grą, która okazała się bardzo trafnym i udanym zakupem jest gra Drakensang: Dragon Edition, która kosztowała nas niespełna  19,99 zł.
Drugą grą, którą wspólnie zakupiliśmy jest gra X-MEN Origins Volverine. Ta gra kosztowała nas tylko 9,99 zł.
Trzecią trafną grą okazała się gra Prototype, za którą zapłaciliśmy również 9,99 zł.
Czwartą grą, która bardzo szybko rzuciła nam się w oczy jest gra Wolfenstein, ponieważ za taką cenę, za którą udało nam się ją nabyć nie sposób było jej nie zauważyć. Cena tejże gry, to również 9,99 zł.
Piątą grą okazała się być Antologia Max Payne, której koszt wyniósł nas 29,99 zł. To bardzo cenny klasyk, którego nie mogłoby zabraknąć w naszej kolekcji.
Szóstą grą, która kosztowała tylko 9,99 zł jest gra Overolrd II. Gra przykuła na nas dość dużą uwagę i zrobiła na nas pozytywne wrażenie.
Siódmą grą, która została zakupiona w bardzo niskiej cenie, a mianowicie tylko 9,99 zł okazała się gra StarCraft wraz z dodatkiem BroodWar. Ten zakup okazał się bardzo udany, ponieważ od dawna wyczekiwalismy tej promocji.

W naszej kolekcji przybyło osiem nowych tytułów, które okazały się być tytułami trafionymi w dziesiątkę.
Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ udało nam się zakupić bardzo ciekawe tytuły w bardzo okazyjnych cenach.
Chciałbym również dodać, iż podczas pobytu w Media Markt udało nam się zdobyć za darmo plakaty z gry Grand Theft Auto V oraz albumy z gry Diablo III, pod tytułem "Bestie Sanktuarium".
Jako podsumowanie tego wpisu chciałem rzec, iż wraz z Moją Kochaną Dziewczyną jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych cennych i wielkich zakupów, które w pełni możemy uznać za udane.
Nasza kolekcja gier poszerzyła się o kolejne, nowe i bardzo ciekawe tytuły.

Poniżej pozwoliliśmy sobie zamieścić jedno zdjęcie naszych nowych perełek.

Na samym końcu tego wpisu Chcieliśmy Serdecznie Was Pozdrowić Drodzy Gramowicze ! :-).



2

komentarzy: 4Poniedziałek, 30 września 2013, 22:36

Recenzja Need For Speed: Most Wanted .




                       0




Need For Speed: Most Wanted
jest grą samochodową wyprodukowaną przez brytyjskie studio Criterion Games, które należy do koncernu Electronic Arts.
Nowa część z podtytułem "Most Wanted" jest sequelem popularnego hitu z 2005 roku, który zyskał bardzo ogromną sławę na rynku gier komputerowych oraz zebrał wiele dobrych ocen ze strony graczy.
W nowym Need For Speed: Most Wanted gracze wcielają się w role kierowców samochodowych, których celem jest uczestniczenie w pełnych emocji i adrenaliny nielegalnych wyścigach.
Drugim bardzo ważnym celem w tejże grze jest zwycięstwo oraz osiągnięcie jak najlepszej pozycji, o sprawia, iż nasz kierowca staje się coraz bardziej sławny i popularny w całej ulicznej metropolii.
Głównym celem w Need For Speed: Most Wanted jest uzyskanie tytułu mistrza kierownicy.
To element, który jest już znany z poprzedniej części Need For Speed: Most Wanted, bowiem w prequelu mieliśmy za zadanie pokonać 15 kierowców z czarnej listy, co dawało nam tytuł mistrza kierownicy.
W tej części jest równie podobnie, gdyż jako kierowca rywalizujemy z innymi, by uzyskać pierwszą pozycję w całej liście, co w rezultacie sprawia, iż jesteśmy mistrzami wszystkich kierowców.
Rozgrywka w Need For Speed: Most Wanted nie różni się od pozostałych części o charakterze arcadowym.
Model jazdy jest zręcznościowy i przyjemny, choć w niektórych momentach bardzo wymagający, szczególnie przy zakrętach, co można zauważyć podczas rozgrywki.

0
 Wieczorny Pościg z klasą !

Podczas gry możemy również swobodnie przemierzać przez wirtualną metropolię, w której znajdziemy wiele interesujących i ciekawych wyzwań, miejsc oraz samochodów.
Podczas swobodnej przejażdżki mamy okazję znaleźć wiele modeli samochodów, czyli tak zwane punkty podmiany, które możemy zmienić w dowolnej chwili.
Wybór samochodów jest bardzo duży, gdyż mamy okazję usiąść za kierownicą takich marek samochodów, jak: BMW, Porsche, Audi, Mercedes, czy Lamborghini.
Arsenał pojazdów jest tak ogromny, że każdy z pewnością trafii w swoją ulubioną markę.
Ja osobiście jako fan samochodów niemieckich głównie przemierzam swoje trasy samochodami niemieckimi, a szczególnie BMW, które od dziecka uważam za swoją markę najlepszą i najciekawszą.
Dodatkowo oprócz wyzwań, podczas gry mamy okazję wykonywać zadania poboczne, takie jak: Niszczenie billboardów, czy taranowanie furtek.
Za ukończone pomyślnie wyścigi otrzymujemy, tak zwane Super Pointsy, które decydują o naszej pozycji na liście kierowców.
Podczas rozgrywki mamy możliwośc również przemalowania naszych samochodów na dowolny kolor, który nas interesuje.
Jest to według mnie bardzo ciekawy pomysł, aczkolwiek rozgrywka w tejże części zawiera elementy z gry Burnout, takie jak właśnie przemalowanie naszego samochodu podczas rozgrywki.
Jeśli chodzi o silnik graficzny, to muszę przyznać, iż został on usprawniony w dużym stopniu porównując go z silnikiem graficznym z poprzedniej części Most Wanted.
Zostały dodane wszelkie efekty specjalne, takie jak chociażby dokładniejsze detale pojazdów oraz całego otoczenia.
Silnik graficzny jest bardzo przyjemny dla oka i twórcy naprawdę dołożyli wielkich starań w tymże kierunku, aby był on jak najlepszy.

0
Jestem królem szos !

Jeśli chodzi o udźwiękowienie, to muszę przyznać osobiście, iż soundtrack z tej części gry zrobił na mnie ogromne wrażenie, ponieważ muzyka występująca w grze Need For Speed została bardzo dobrze dopasowana do rozgrywki.
Głównie podczas rozgrywki w grze dominują dwa gatunki muzyczne, a mianowicie są nimi: Muzyka elektroniczna oraz muzyka rockowa.
Utwory są bardzo przyjemne i nadają grze wiele barw i świetnego, pełnego emocji klimatu.
Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, to muszę przyznać, iż stoi on również na dość wysokim poziomie. Podczas rozgrywki w trybie multi player mamy okazję rywalizować z różnymi graczami z sieci.
W grze dostępny jest także tryb kooperacji, który również daje radę i jest bardzo dobrym pomysłem.
Kolejną świetną i cudowną rzeczą jest klimat całej gry, który zachował się z poprzedniej części Most Wanted, bowiem podczas gry mamy do zaliczenia kamienie milowe, za które w późniejszym czasie otrzymujemy specjalne punkty.
Kolejnym zachowanym elementem jest policja, która za każde popełnione przez nas wykroczenie zaczyna nas ścigać, co w konsekwencji może skończyć się na areszcie.
 Ostatnią rzeczą jest  tuning samochodu - Tutaj samochód możemy stuningować w dowolnej chwili, a między innymi możemy: zmienić lakier, zmienić skrzynię biegów, zmienić opony, dodać turbo, czy nawet sztywność naszego pojazdu.
Wszystkie te elementy sprawiają ,że w późniejszym czasie nasz samochód prowadzi się jeszcze przyjemniej i pewniej.

0
Poczuj się, jak prawdziwy demon szybkości.


Podsumowując: Need For Speed: Most Wanted to gra, która zasługuje na bardzo wysoką pozycję wśród gier wyścigowych.
Gra jest odświeżoną kontynuacją poprzedniczki o tym samym podtytule, lecz ze zmienionymi elementami samej rozgrywki.
Według mnie gra jest świetna, a sama rozgrywka jest przyjemna i bardzo ciekawa.
Usprawniony silnik graficzny, wspaniały soundtrack w grze oraz szalony i dynamiczny model jazdy, to tylko niektóre powody, które sprawiają, że należy zagrać w tą grę.
Ja osobiście grałem w Need For Speed: Most Wanted na konsoli PlayStation 3, i mogę z całą pewnością polecić ten tytuł każdemu miłośnikowi gier samochodowych oraz fanom całej serii Need For Speed.



Zalety i Wady:


+ Silnik Graficzny
+ Wspaniały klimat
+ Udźwiękowienie
+ Sterowanie
+ Różnorodność samochodów
+ Tryb Kooperacji
+ Tryb Multi
+ Duży i rozbudowany świat
- Niektóre zastosowania nie będące nowością

Moja ocena końcowa: 9,5/10.

komentarzy: 5Niedziela, 08 września 2013, 20:40

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Bodzio_Gracz. Jestem graczem komputerowo - konsolowym oraz kolekcjonerem gier. Wszystkie moje gry jakie kolekcjonuję są oczywiście oryginalne, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić w swej kolekcji jakąś nieoryginalną grę. Głównym i pierwszorzędnym gatunkiem gier, w jakie gram jest jRPG. W swojej kolekcji posiadam wiele gier z tego gatunku, np. Seria Final Fantasy, Dragon Quest. Chciałbym dodać także, iż moje zainteresowania sięgają także komputerów oraz konsol. A więc krótko mówiąc moimi zainteresowaniami są gry, konsole oraz komputery, bez których nie wyobrażałbym sobie życia.

Moje tagi:gry, komputery, konsole

Urodziny:za 308 dni (21 grudnia 1994)

Moje motto:Jeśli coś robisz , rób to do końca.

Obecny stan:Gry to całe życie !

Posiadany sprzęt:PC, PC, PlayStation 2, Mobile, Mobile, Mobile, Mobile, mp4 IBOX eclipse, Telewizor LG , PlayStation 3, PSX, Telewizor 32', Telewizor 37', PlayStation 4, Pegasus

Namiary na mnie

e-mail: bodzio.majones(at)poczta.onet.pl, e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, GG: 11646658, www: http://ja.gram.pl/Bodzio-gracz, Youtube: BodzioGracz, Facebook: BodzioGracz , e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, Xfire: bodziogracz7, PlayStation Network: Bodzio__Gracz, Microsoft: BodzioGracz, Battlelog: Bodzio__Gracz, Origin: BodzioGracz1, Uplay: BodzioGracz, Steam: BodzioGracz, Google Plus: BodzioGracz, Twitter: BodzioGracz, Instagram: BodzioGracz

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 61

Ankieta

Jaką Postać z gry Assassin's Creed uważasz za najlepszą ?

 • Altair
  61%13 głosów
 • Desmond
  4%1 głos
 • Al-Mualim
  0 głosów
 • Abbas Sofian
  0 głosów
 • Malik Al-Sayf
  19%4 głosy
 • Ryszard I Lwie Serce
  0 głosów
 • Tamir
  0 głosów
 • Garnier de Naplouse
  0 głosów
 • Talal
  4%1 głos
 • Abu'l Nuqoud
  4%1 głos
 • Wilhelm z Montferratu
  0 głosów
 • Majd Addin
  0 głosów
 • Jubair al Hakim
  0 głosów
 • Sibrand
  0 głosów
 • Robert de Sable
  4%1 głos

Suma oddanych głosów: 21 

« poprzednia ankieta

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Planowane Zakupy.

PC:
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike: Source
- Call of Duty 2
- Call of Duty 5: World at War
- Crysis
- Emergency 2012
- Fahrenheit
- F.E.A.R 2
- Ghostbusters
- Lego Star Wars II: The Original Trilogy
- Medal of Honor: 10th Anniversary Edition
- Penumbra Złota Edycja
- Portal
- Portal 2
- Serious Sam HD: Złota Edycja 
- Sniper Elite V2
- Spintires
- The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
- The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
- Wildlife Park II
- Zoo Tycoon II

PSX:

- Ace Combat 3
- Ape Escap
e
- Colin Mc Rae
- Crash Bandicoot 3
- Driver 2
- Dino Crisis
- Gran Turismo
- Gran Turismo 2
- Harry Potter and the Sorcerers Stone
- Harry Potter and the Chamber of Secrets
- Kiss Pinball
- Medal of Honor Underground
- Medal of Honor Under
round 2
- Medievil
- Need For Speed Porsche 2000
- Need For Speed Road Challenge
- Pitfall 3D: Beyond the Jungle
- Resident Evil
- Resident Evil 2
- Silent
Bomber
- Star Wars Episode I
- Star Wars Episode II
- Tombi
- Tony Hawk's Pro Skater
- Tony Hawk's Pro Skater 2


PS2:

- Ace Combat 04: Distant Thunder
- Ace Combat 5: Squadron Leader
- Ace Combat Zero: The Belkan War
- Ape Escape
- Brave
- Call of Duty: Finest Hour
- Call of Duty 3
- Crash Bandicoot: Wrath of Cortex
- Crash of the Titans
- Crash Bandicoot: Mind over Mutant
- Crash Bandicoot: Unlimited
- Crash Nitro Kart
- Fantavision
- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor's Legacy
- Jak and Daxter: Zaginiona Granica
- Jak X Combat Racing
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
- Motorstorm: Arctic Edge
- Okami
- Ratchet & Clank
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Ratchet: Gladiator
- Ratatouille
- Robots
- Secret Agent Clank
- Stuart Little 3
- Spyro:
Enter the  Dragonfly
- Spyro: A Hero's Tail
- Spyro: A New Beginning
- Spyro: Enter the Dragonfly
- Star Wars Battlefront I
- Socom Combined Assault
- Super Monkey Ball Deluxe
- Super Monkey Ball Adventure
- Tony Hawk's Pro Skater 3
- Tony Hawk's Pro Skater 4
- Tony Hawk's American Wasteland
- Tony Hawk's Project 8
- Tony Hawk's Downhill Jam
- Tony Hawk's Porving's Ground
- Tourist Trophy
- Up: The Video Game
- WRC
- WRC II
- WRC: Rally Evolved

PS3:
- Ace Combat: Assault Horizon

- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Call of Duty Black OPS II
- Colin McRae: Dirt 2
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.1
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2
- Infamous
- Killzone 3: Helghast Edition
- Medal of Honor: Warfighter
- Metal Gear Solid 4
- Midnight Club: Los Angeles
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Ratcher & Clank: A Crack in Time
- Ratchet & Clank: A Tools of the Destruction
- Skate
- Skate 2
- Socom: Confrontation
- Socom 4: Polskie Siły Specjalne
- Uncharted 3: Drake's Deception
- White Knight Chronicles
- White Knight Chronicles II

PS4:

- Agatha Christie: The ABC Murders
- Assassin's Creed Syndicate 
- Assassin's Creed Unity 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty: Ghosts
- Destiny
- Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
- Dragon Age: Inkwizycja
- Dragon Quest Heroes
- Dying Light
- Fallout 4
- Far Cry 4
- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
- Final Fantasy XIV: Heavensward
- God of War III Remastered
- Grand Theft Auto V
- inFAMOUS First Light
- Killzone: Shadow Fall
- LEGO Batman 3: Poza Gotham
- LEGO Jurassic World 
- LEGO Marvel Super Heroes
- LEGO Movie
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Minecraft Story Mode
- Need For Speed Rivals
- Project CARS
- Resident Evil: Revelations 2
- Risen 3: Władcy Tytanów
- Sniper Elite III: Afrika
- The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- The order 1886
- Thief
- Tom Clancy's The Division
- Tony Hawk's Pro Skater 5
- Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a 
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia


Sprzęt:
- Głośniki Logitech Z-906
- Karta Pamięci 8 MB Sony
- Konsola Microsoft Xbox One X
- Konsola Microsoft Xvox One
- Konsola Microsoft Xbox 360 
- Konsola Microsoft Xbox 
- Konsola Sony PlayStation One
- Konsola PlayStation Portable
- Konsola PlayStation Vita 
- Konsola Nintendo Wii
- Konsola Nintendo Wii U 
- Konsola Nintendo 2DS
- Konsola Nintendo 3DS XL
- Konsola Nintendo Switch
- Konsola Super Nintendo Entertaiment System
- Konsola SEGA Mega Drive
- Konsola SEGA Dreamcast


Książki:

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Harry Potter i filozofia: Przewodnik po Hogwarcie


Ulubione...

Gry: 007 James Bond - seria, 24 Godziny: The Game, Ace Combat 04, Ace Combat 3 [PSX], Ace Combat The Belkan War, Ace Combat V, Agatha Christie: I nie było już nikogo, Agatha Christie: Morderstwo w Orient Expressie, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Agressive Inline, Ape Escape [PSX], Assasin's Creed, Assasin's Creed (seria), Assasins's Creed Brotherhood, Assassin's Creed II, Assassins Creed III, Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassin's Creed: Revelations, Assassins Creed: Rogue, Batman Arkham City, Battlefield 2: Modern Combat, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2, Black, Botanicula, Broken Sword (seria), Brothers in Arms : Earned in Blood, Brothers in Arms : Road to Hill 30, Brothers in Arms Hells Highway, Call of Duty - United Offensive, Call of Duty (seria), Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty 2: Big Red One, Call of Duty 3, Call of Duty 4 Modern Warfare, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty seria, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Colin Macrae Rally 04, Colin Macrae Rally 2005, Colin McRae DiRT, Colin McRae Rally - seria, Colin McRae Rally 3, Company of Heroes, Counter - Strike : Condition Zero, Counter - Strike 1.6, Counter - Strike Global Offensive, Counter - Strike: Source, Crash Bandicoot (seria), Crysis, crysis 2, Dawn of war + 2 dodatki, Dawn of War 2, Day of Defeat: Source, Delta Force, Dino Crisis, Dino Crisis 2, Dragon Age - Początek, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King, DriveClub PS4, Driver (PSX), Driver 2, Driver San Francisco, Driver San Francisco, Emergency 4, Euro Truck Simulator 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Farming Simulator 2013, Farming Simulator Classic, Final Fantasy - seria, Forbidden Siren, Ghost Hunter, Ghostbusters: The Video Game, Gothic - Seria, Gran Tourismo 2, Gran Turismo, Gran Turismo, Gran Turismo 2, Gran Turismo 3: A-Spec, Gran Turismo 4, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, Half Life, Half Life 2, Harry Potter - cała seria, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Książe Półkrwi, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Hitman (seria), inFamous, inFamous 2, Jak (seria), Killzone 2, Killzone 3, Killzone I, Kiss Pinball, Kiss Pinball, Kula World, L.A Noire: The Complete Edition, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman: The Videogame, LEGO Harry Potter Lata 1-4, Lego Harry Potter Lata 5-7, Lego Indiana Jones: The Orginal Thirlogy, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Lego Star Wars The Video Game, LEGO The Lord of the Rings, Maaxed out Racing, Medal of Honor - Allied Assault + Dodatki, Medal of Honor - Pacific Assault, Medievil, Medievil 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid - seria, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 2: Substance, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Microsoft Flight Simulator 2002, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox 360, Midnight Club 3 : Dub Edition Remix, Midnight Club Los Angeles, Minecraft, MoH: European Assault, MoH: Frontline, MoH: Rising Sun, MoH: Vanguard, Moto Racer 2, Motorstorm, MotorStorm Apokalipsa, Motorstorm: Pacific Rift, Motorstorm:Arctic Edge, Need For Speed Porsche 2000, Need For Speed Road Challenge, Nihilumbra, Okami, Portal, Portal 2, Prince of Persia, Rainbow Six: Vegas Tom Clancy's, Ratchet & Clank, Ratchet & Clank (seria), Return to Castle Wolfenstein, Rocket League PS4, Saga The Elder Scrolls, SKATE 3, SOCOM 3: U.S Navy SEALs, Socom 4: Polskie Siły Specjalne, SOCOM II - U.S. Navy SEALs, Socom U.s. Navy seals, Socom U.s. Navy Seals Combined Assault, Sony PlayStation 2, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation One, Sony PlayStation Portable, Sony PlayStation Vita, Spintires, Splinter Cell, Spyro (seria PSX i PS2), Star Wars (seria), Stock Car Speedway, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Deluxe, Tactical ops :wojna z terrorem, Team Fortress 2, The Elder Scrolls III: Morowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The Elder Scrolls IV:Knights of the Nine, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Getaway, The Getaway: Black Monday, The Settlers (seria), Thief - Deadly Shadows, Thief 2: The Metal Age, Thief GOLD, Tiger Woods PGA TOUR 06, Tiger Woods PGA Tour 07, Tiger Woods PGA Tour 08, Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theorry, Tom Clancy Splinter Cell Pandora Tommorow, Tom Clancy’;s H.A.W.X., Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, Tombi, Tony Hawk's American Wasteland, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Tony Hawk's Pro Skater 4, Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground, Tony Hawk's Underground, Tony Hawk's Underground 2, Trials Evolution Gold Edition, Trine (seria), Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted Drake's Fortune, Unreal Tournament (seria), Wildlife Park 2, WildLife Park 2: Świat Koni, WildLife Park 2: Wodny Świat, Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt, Wolfenstain Enemy Terytorry, WRC, WRC (seria), WRC 2, WRC 2 Extreme, WRC 3, WRC 4, WRC Rally Evolved, Zoo Tycoon 2 seria, Zoo tycoon complete collection

Muzyka: Electro & Dance, Hardstyle, Metal, Rock, Rock, Hard Rock, Soundtracki z gier, Trance

Filmy: " Harry Potter" - cała seria, "Oszukać Przeznaczenie" (seria), "Star Wars" cała saga, 007 - Casino Royale, 007 - Człowiek ze złotym pistoletem, 007 - Diamenty są wieczne, 007 - Doktor No, 007 - GoldenEye, 007 - Jutro nie umiera nigdy, 007 - Quantum Of Solace, 007 - Świat to za mało, Ekspres polarny, Komando Foki, Łzy słońca, Mów Mi Dave (Meet Dave), Silent Hill

Książki: "Harry Potter" - Cała Saga, "Władca Pierścieni", Assassin's Creed (seria), Battlefield 3: Rosjanin, Książki Star Wars, Tom Clancy (seria)

Seriale/programy TV: Animal Planet, Dr House, National Gegoraphic Channel, Ogólnie HYPER

Gazety/pisma: CD Action, National Geographic Traveler, Neo Plus, PlayStation The Official Magazine, PlayStation2 Official Magazine, PS3M UK (The PlayStation3 Magazine), PSX Extreme

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3492 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 466 (#842)

Napisanych postów i komentarzy: 491 (#1431)

Napisanych recenzji: 83 (#2)

Wpisów na blogu: 200 (#57)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 17 083 (#49)

Archiwum wpisów

PlayStation 3 Gamecard

 

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl