avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Mój blog (Czerwiec 2012)

Wrażenia z gry Crysis 2 - PC.


                    

                 
                             0
Crysis 2 to kontynuacja
pierwszoosobowej strzelanki wykonanej przez niemiecką firmę Crytek.
W drugiej części z dzikiej dżungli nasz bohater przenosi się do Nowego Jorku, w którym z największych miast pozostały tylko ruiny.
Na ulicach zapadła cisza - teraz władają światem obcy. Na niebie zamiast pięknych chmur i radosnego świata możemy dostrzec różnorodne statki kosmiczne, które patrolują i atakują z powietrza.
Nasz bohater ma za cel stawić czoło potworom z innej planety oraz żołnierzami C.E.L.L, którzy są do nas wrogo nastawieni.
W grze Crysis 2 - podobnie jak w części pierwszej mamy możliwość swobodnego działania, gdyż podczas gry przemierzamy przez różnego rodzaju lokacje, które pozwalają naszemu bohaterowi na wiele nowych kombinacji, taktyk oraz pomysłów.
Fabuła gry Crysis 2 jest jej mocną stroną, bowiem twórcy postanowili dopracować ją lepiej, niż w pierwszej części.
Kolejną zmianą w drugiej części jest nanokombinezon naszego bohatera, który praktycznie służy nam cały czas.
Wprowadzono tutaj duże usprawnienia, ponieważ mamy do wyboru dwa tryby kombinezonu.
Pierwszym z nich jest tryb cloak, który pozwala nam na niewidzialność, co sprawia, iż podczas rozgrywki jesteśmy niewidzialni dla wrogów.
Jednak warto dodać, iż w momencie biegu nasza energia zaczyna spadać, co skutkuje, że po kilku sekundach stajemy się znowu widzialni.
Także więc warto oszczędzać energię i działać tak, by w jak najdłuższym czasie pozostać w ukryciu dla naszych wrogów.
Drugim z nich jest tryb armor, który pozwala bohaterowi na zwiększenie odporności na obrażenia.
Podczas rozgrywki jest to odczuwalne, gdyż po zastosowaniu wyżej wymienionego trybu nasz bohater będzie bardziej odporny na różnorodne obrażenia odbierane ze strony swoich wrogów.
Do dyspozycji mamy również dwie moce, które są nam również znane z części pierwszej.
A mowa tutaj o superskoku i superbiegu - nasz bohater dzięki temu posiada umiejętnośći wysokiego skakania oraz szybkiego biegu, co pozwala na szybsze i skuteczniejsze wyeliminowanie stojącego nam na drodze wroga.
Jeśli chodzi o silnik graficzny - to muszę z pełną radością i dumą powiedzieć, iż jest to jeden z najlepiej dopracowanych silników graficznych obecnych na rynku gier komputerowych.
Warto także dodać, iż gra Crysis 2 korzysta z nowoczesnej technologii CryEngine 3, która gwarantuje nam przede wszystkim wspaniałą i piękną grafikę.
CryEngine w grze Crysis 2 charakteryzuje się ogromnym potencjałem.
Klimat gry jest napięty, a dokładniej trzyma nas cały czas w niepewności - przynajmniej ja odczułem takie wrażenie grając w drugą część Crysisa.
Jeśli chodzi o udźwiękowienie w Crysis 2, to muszę przyznać, że całość wypadła bardzo dobrze.
Wszelkie efekty dźwiękowe, które występują podczas gry nadają jej naprawdę dużo ciekawych aspektów.
W drugiej części gry z serii Crysis mamy także możliwość władania i posługiwania się dużą liczbą różnorodnych broni - między innymi pistolety automatyczne, czy karabiny maszynowe.
Bardzo dużym krokiem w stosunku do Crysis 2 jest rozbudowany tryb multiplayer, w którym zawarte zostały różne formy potyczek drużynowych oraz zróżnicowane mapy.
Jak przystało na tryb multiplayer w tego typu gatunkach - każdy z uczestników danej walki sieciowej zdobywa punkty doświadczenia, za które odblokowywane są między innymi nowe bronie, bądź inne dodatki.
Tryb multi wywarł na mnie dość ogromne wrażenie,gdyż na pierwszy rzut oka jeśli chodzi o akcję w tej grze miałem skłonności porównać rozgrywkę do rozgrywki z Call of Duty, czy Battlefield.
I mam na myśli tutaj tylko i wyłącznie akcję, jaką mamy okazję zobaczyć podczas sieciowej rozgrywki.

Podsumowując: Crysis 2 jest prawowitym kontynuatorem pierwszej części. Mająca ogromny potencjał gra czerpie jak najwięcej, co sprawia, że jest ona naprawdę świetną produkcją.
Może nie jestem zapalonym fanem tejże serii, lecz na tyle polubiłem i poznałem Crysisa, że mogę śmiało polecić ją każdemu graczowi, który czuje niedosyt w stosunku do gier z tego gatunku.
Crysis 2 jest naprawdę świetnie dopracowaną i ciekawą grą, więc jeśli szukacie gry z gatunku FPP i oczekujecie od niej dużo, to trafiliście w dziesiątkę!

komentarzy: 6Sobota, 30 czerwca 2012, 00:12

Reaktywacja kanału na serwisie Youtube oraz duże zmiany na Gramsajcie !

                   0


Witam Serdecznie !


Chciałem niezmiernie was poinformować, iż w dniu 28 Czerwca nastąpi reaktywacja mojego kanału na serwisie Youtube.
Niespełna przez prawie cały rok nie dodawałem na tymże serwisie żadnych filmów, z tego powodu, iż nie wykazywałem żadnej chęci do dalszego prowadzenia swojego kanału.
Ostatnimi czasy zaczynałem myśleć o reaktywacji swojego kanału - i doszedłem do wniosku, że na chwilę obecną jestem w stanie poprowadzić swój kanał.
Jednocześnie informuję was Drodzy Gramowicze, że mój gramsajt będzie prowadzony tak, jak był prowadzony dotąd, co więcej - także tutaj na gramsajcie planuję wprowadzić kilka zmian.
A mianowicie chodzi mi tutaj o regularność dodawania wpisów.
Przez ostatni czas nie publikowałem tutaj żadnego wpisu przez prawie miesiąc, lecz chcę to zmienić.
Na chwilę obecną, jeśli chodzi o gramsajta, to mogę powiedzieć tyle, iż wpisów będzie więcej - będą się pojawiały częściej recenzje,wrażenia z gier, zapowiedzi z gier, newsy oraz felietony.
Wracając do temtatu "Reaktywacji Kanału", chciałbym wam przybliżyć co planuję na nim publikować.
Na moim kanale zamierzam publikować:
- Gameplaye z gier (dłuższe).
- Let's playe z gier (krótsze).
- Top-listy najlepszych gier.
- Porównania sprzętu i multimediów.
- Video-recenzje z gier ( będą one publikowane rzadko, z tego względu, iż 95 % recenzji będzie ukazywać się tutaj na gramsajcie w formie pisemnej - jednakże wybrane recenzje pojawią się także na moim kanale).
- Soundtracki z gier.
Swego czasu na gramsajcie publikowałem wpisy noszące tytuł "Nowe zakupy".
Tego wpisu niestety nie będzie już na gramsajcie, bądź będzie on dodawany bardzo rzadko, gdyż postanowiłem na swym kanale uruchomić dwa projekty.
Pierwszy będzie dotyczył "Gierowych Nowości", znów drugi będzie dotyczył "Sprzętowych Nowości".
Postanowiłem tak, ponieważ takie wpisy na moim gramsajcie są naprawdę zbędne i będą one tylko jednym wielkim śmietnikiem.
Oczywiście na kanale będą publikowane wybrane nowości gierowe oraz sprzętowe.
Dodawanie gameplaya, czy innego rodzaju filmu na gramsajcie także nie jest dobrym pomysłem, dlatego też dodawanie ich na serwisie Youtube jest pierwszym powodem, by reaktywować swój kanał.
Wszystko to musi być uporządkowane i zachować hierarchię.
Miejsce recenzji, zapowiedzi, wrażeń z gier będzie zawsze miało na moim gramsajcie, zaś wszelkie videoklipy będą dodawane na serwis Youtube.

To wszystko z mojej strony - Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zapraszam na swój kanał 28 Czerwca, gdzie pojawi się pierwszy film niespodzianka :).

komentarzy: 6Wtorek, 26 czerwca 2012, 22:39

Wrażenia z gry Sniper: Ghost Warrior - Playstation 3.                       0Sniper: Ghost Warrior
to gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, wyprodukowana i wydana przez firmę City Interactive.
A więc zaczynając od samego początku w grze Sniper:Ghost Warrior wcielamy się w postać zawodowego i elitarnego snajpera, który wraz ze swoim niewielkim oddziałem zostaje wysłany na wyspę Isla Tureno.
Celem tejże wyprawy jest wyeliminowanie i zgładzenie wszystkich wrogów. Warto także dodać, iż gra łączy ze sobą elementy skradania się jak i strzelaniny.
Tutaj podczas rozgrywki należy być bardzo ostrożnym i postępować zgodnie z instrukcjami, które otrzymujemy podczas rozgrywki, bowiem jeden nieodpowiedni ruch może skutkować nieodpowiednim, czy też niepełnym ukończeniem danej misji, bądź też niepowodzeniem w danej misji.
Jeśli chodzi o stronę graficzną w grze Sniper: Ghost Warrior, to muszę przyznać, iż grafika nie jest zła, lecz mogłaby być odrobinę lepsza. Oczywiście nie grafika się liczy, lecz sama fabuła i klimat, o którym napiszę za chwilę.
Sama szata graficzna jest na dobrym poziomie, aczkolwiek różnego rodzaju animacje, które miałem okazję zobaczyć w grze są już gorzej wykonane.
W porównaniu do wersji PC-towej płynność efektów, animacji czy nawet samej szybkości gry jest kiepska.
Jeśli chodzi o stronę fabularną, to jest ona rozwinięta tutaj bardzo dobrze, gdyż producent naprawdę poszedł tutaj na całość. Fabuła jest ciekawa i konkretna - nie ma tutaj zbyt dużego przesadzenia, co bardzo zaoowocowało na tym tytule.
Oczywiście podczas gry strzelamy nie tylko z karabinu snajperskiego, bowiem mamy w swym arsenale takie bronie jak pistolet z tłumikiem, granaty, czy też dobrze sprawdzający się nóż.
To cały arsenał naszego snajpera. Jeśli chodzi znów o całokształt broni, to możemy również zasiąźć za ciężkim sprzętem, czyli tak zwanym CKM.
Podczas rozgrywki, gdy wyeliminujemy naszego wroga, to również możemy wybrać sobie kilka karabinów maszynowych - jeśli tylko chcemy.
W moim przypadku nie skorzystałem z tejże wersji i posługiwałem się standardowym wyposażeniem.
Realizm gry pozwala na lepsze odczucia ze strony gracza, a można to podać na przykładzie strzału z karabinu snajperskiego, gdyż aby odpowiednio wycelować należy zachować spokój i skupienie, co pozwoli nam na oddanie lepszego strzału.
W grze występuje tak zwany tryb skupienia, który pozwala ułatwić wykrycie naszego wroga oraz dokładniej sprecyzować strzał w jego kierunku. Jest to dużą zaletą gry, ponieważ jest to rzadkość w takiego gatunku grach.
Strona klimatyczna prezentuje się wyśmienicie i można tutaj powiedzieć, że klimat gry Snpier:Ghost Warrior nawiązuje do takich produkcji jak Far Cry 2, czy Crysis.
A chodzi mi tutaj o takie elementy jak krajobraz gry, czy poszczególne lokacje. Klimat zaliczam do jednego z najbardziej ciekawych, jakie udało mi się spotkać w grach.

Podsumowując: Sniper: Ghost Warrior jest dobrą produkcją, która w pewien sposób odczuwa niedosyt w stosunku do innych tytułów.
Producent tutaj postawił przede wszystkim na dobrą stronę fabularną jak i klimatyczną, co bardzo mnie zaskoczyło.
W przypadku wersji konsolowej na PS3 płynność animacji jest tutaj gorzej dopracowana, ale to przecież nie koniec świata.
Jak na firmę City Interactive - Sniper: Ghost Warrior jest jedną z najlepszych gier, którą można uznać za udaną.
Warto także dodać, iż firma ta słynie z takich tytułów jak Terrorist Takedown, czy Code of Honor.
Jako gracz mogę w pełni polecić ten tytuł każdemu fanowi i zapaleńcowi takiego rodzaju gier.

komentarzy: 5Piątek, 22 czerwca 2012, 23:35

Witajcie !


Witam wszystkich serdecznie.

Chciałem poinformować was Drodzy Gramowicze, iż w dniu jutrzejszym pojawi się nowy wpis, a konkretniej będą to wrażenia z gry Sniper Ghost Warrior.
Jednocześnie chciałem serdecznie przeprosić, iż nie dodawałem żadnych wpisów, ponieważ nie miałem czasu, by coś napisać.
A powodem tego było granie w gry, co zaowocuje na wpisach, gdyż wpisy będą dodawane regularnie, być może nawet codziennie.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i zapraszam w dniu jutrzejszym do oceniania i dyskutowania :).

komentarzy: 2Czwartek, 21 czerwca 2012, 19:43

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Bodzio_Gracz. Jestem graczem komputerowo - konsolowym oraz kolekcjonerem gier. Wszystkie moje gry jakie kolekcjonuję są oczywiście oryginalne, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić w swej kolekcji jakąś nieoryginalną grę. Głównym i pierwszorzędnym gatunkiem gier, w jakie gram jest jRPG. W swojej kolekcji posiadam wiele gier z tego gatunku, np. Seria Final Fantasy, Dragon Quest. Chciałbym dodać także, iż moje zainteresowania sięgają także komputerów oraz konsol. A więc krótko mówiąc moimi zainteresowaniami są gry, konsole oraz komputery, bez których nie wyobrażałbym sobie życia.

Moje tagi:gry, komputery, konsole

Urodziny:za 245 dni (21 grudnia 1994)

Moje motto:Jeśli coś robisz , rób to do końca.

Obecny stan:Gry to całe życie !

Posiadany sprzęt:PC, PC, PlayStation 2, Mobile, Mobile, Mobile, Mobile, mp4 IBOX eclipse, Telewizor LG , PlayStation 3, PSX, Telewizor 32', Telewizor 37', PlayStation 4, Pegasus

Namiary na mnie

e-mail: bodzio.majones(at)poczta.onet.pl, e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, GG: 11646658, www: http://ja.gram.pl/Bodzio-gracz, Youtube: BodzioGracz, Facebook: BodzioGracz , e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, Xfire: bodziogracz7, PlayStation Network: Bodzio__Gracz, Microsoft: BodzioGracz, Battlelog: Bodzio__Gracz, Origin: BodzioGracz1, Uplay: BodzioGracz, Steam: BodzioGracz, Google Plus: BodzioGracz, Twitter: BodzioGracz, Instagram: BodzioGracz

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 61

Ankieta

Jaką Postać z gry Assassin's Creed uważasz za najlepszą ?

 • Altair
  61%13 głosów
 • Desmond
  4%1 głos
 • Al-Mualim
  0 głosów
 • Abbas Sofian
  0 głosów
 • Malik Al-Sayf
  19%4 głosy
 • Ryszard I Lwie Serce
  0 głosów
 • Tamir
  0 głosów
 • Garnier de Naplouse
  0 głosów
 • Talal
  4%1 głos
 • Abu'l Nuqoud
  4%1 głos
 • Wilhelm z Montferratu
  0 głosów
 • Majd Addin
  0 głosów
 • Jubair al Hakim
  0 głosów
 • Sibrand
  0 głosów
 • Robert de Sable
  4%1 głos

Suma oddanych głosów: 21 

« poprzednia ankieta

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Planowane Zakupy.

PC:
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike: Source
- Call of Duty 2
- Call of Duty 5: World at War
- Crysis
- Emergency 2012
- Fahrenheit
- F.E.A.R 2
- Ghostbusters
- Lego Star Wars II: The Original Trilogy
- Medal of Honor: 10th Anniversary Edition
- Penumbra Złota Edycja
- Portal
- Portal 2
- Serious Sam HD: Złota Edycja 
- Sniper Elite V2
- Spintires
- The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
- The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
- Wildlife Park II
- Zoo Tycoon II

PSX:

- Ace Combat 3
- Ape Escap
e
- Colin Mc Rae
- Crash Bandicoot 3
- Driver 2
- Dino Crisis
- Gran Turismo
- Gran Turismo 2
- Harry Potter and the Sorcerers Stone
- Harry Potter and the Chamber of Secrets
- Kiss Pinball
- Medal of Honor Underground
- Medal of Honor Under
round 2
- Medievil
- Need For Speed Porsche 2000
- Need For Speed Road Challenge
- Pitfall 3D: Beyond the Jungle
- Resident Evil
- Resident Evil 2
- Silent
Bomber
- Star Wars Episode I
- Star Wars Episode II
- Tombi
- Tony Hawk's Pro Skater
- Tony Hawk's Pro Skater 2


PS2:

- Ace Combat 04: Distant Thunder
- Ace Combat 5: Squadron Leader
- Ace Combat Zero: The Belkan War
- Ape Escape
- Brave
- Call of Duty: Finest Hour
- Call of Duty 3
- Crash Bandicoot: Wrath of Cortex
- Crash of the Titans
- Crash Bandicoot: Mind over Mutant
- Crash Bandicoot: Unlimited
- Crash Nitro Kart
- Fantavision
- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor's Legacy
- Jak and Daxter: Zaginiona Granica
- Jak X Combat Racing
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
- Motorstorm: Arctic Edge
- Okami
- Ratchet & Clank
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Ratchet: Gladiator
- Ratatouille
- Robots
- Secret Agent Clank
- Stuart Little 3
- Spyro:
Enter the  Dragonfly
- Spyro: A Hero's Tail
- Spyro: A New Beginning
- Spyro: Enter the Dragonfly
- Star Wars Battlefront I
- Socom Combined Assault
- Super Monkey Ball Deluxe
- Super Monkey Ball Adventure
- Tony Hawk's Pro Skater 3
- Tony Hawk's Pro Skater 4
- Tony Hawk's American Wasteland
- Tony Hawk's Project 8
- Tony Hawk's Downhill Jam
- Tony Hawk's Porving's Ground
- Tourist Trophy
- Up: The Video Game
- WRC
- WRC II
- WRC: Rally Evolved

PS3:
- Ace Combat: Assault Horizon

- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Call of Duty Black OPS II
- Colin McRae: Dirt 2
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.1
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2
- Infamous
- Killzone 3: Helghast Edition
- Medal of Honor: Warfighter
- Metal Gear Solid 4
- Midnight Club: Los Angeles
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Ratcher & Clank: A Crack in Time
- Ratchet & Clank: A Tools of the Destruction
- Skate
- Skate 2
- Socom: Confrontation
- Socom 4: Polskie Siły Specjalne
- Uncharted 3: Drake's Deception
- White Knight Chronicles
- White Knight Chronicles II

PS4:

- Agatha Christie: The ABC Murders
- Assassin's Creed Syndicate 
- Assassin's Creed Unity 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty: Ghosts
- Destiny
- Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
- Dragon Age: Inkwizycja
- Dragon Quest Heroes
- Dying Light
- Fallout 4
- Far Cry 4
- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
- Final Fantasy XIV: Heavensward
- God of War III Remastered
- Grand Theft Auto V
- inFAMOUS First Light
- Killzone: Shadow Fall
- LEGO Batman 3: Poza Gotham
- LEGO Jurassic World 
- LEGO Marvel Super Heroes
- LEGO Movie
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Minecraft Story Mode
- Need For Speed Rivals
- Project CARS
- Resident Evil: Revelations 2
- Risen 3: Władcy Tytanów
- Sniper Elite III: Afrika
- The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- The order 1886
- Thief
- Tom Clancy's The Division
- Tony Hawk's Pro Skater 5
- Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a 
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia


Sprzęt:
- Głośniki Logitech Z-906
- Karta Pamięci 8 MB Sony
- Konsola Microsoft Xbox One X
- Konsola Microsoft Xvox One
- Konsola Microsoft Xbox 360 
- Konsola Microsoft Xbox 
- Konsola Sony PlayStation One
- Konsola PlayStation Portable
- Konsola PlayStation Vita 
- Konsola Nintendo Wii
- Konsola Nintendo Wii U 
- Konsola Nintendo 2DS
- Konsola Nintendo 3DS XL
- Konsola Nintendo Switch
- Konsola Super Nintendo Entertaiment System
- Konsola SEGA Mega Drive
- Konsola SEGA Dreamcast


Książki:

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Harry Potter i filozofia: Przewodnik po Hogwarcie


Ulubione...

Gry: 007 James Bond - seria, 24 Godziny: The Game, Ace Combat 04, Ace Combat 3 [PSX], Ace Combat The Belkan War, Ace Combat V, Agatha Christie: I nie było już nikogo, Agatha Christie: Morderstwo w Orient Expressie, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Agressive Inline, Ape Escape [PSX], Assasin's Creed, Assasin's Creed (seria), Assasins's Creed Brotherhood, Assassin's Creed II, Assassins Creed III, Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassin's Creed: Revelations, Assassins Creed: Rogue, Batman Arkham City, Battlefield 2: Modern Combat, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2, Black, Botanicula, Broken Sword (seria), Brothers in Arms : Earned in Blood, Brothers in Arms : Road to Hill 30, Brothers in Arms Hells Highway, Call of Duty - United Offensive, Call of Duty (seria), Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty 2: Big Red One, Call of Duty 3, Call of Duty 4 Modern Warfare, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty seria, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Colin Macrae Rally 04, Colin Macrae Rally 2005, Colin McRae DiRT, Colin McRae Rally - seria, Colin McRae Rally 3, Company of Heroes, Counter - Strike : Condition Zero, Counter - Strike 1.6, Counter - Strike Global Offensive, Counter - Strike: Source, Crash Bandicoot (seria), Crysis, crysis 2, Dawn of war + 2 dodatki, Dawn of War 2, Day of Defeat: Source, Delta Force, Dino Crisis, Dino Crisis 2, Dragon Age - Początek, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King, DriveClub PS4, Driver (PSX), Driver 2, Driver San Francisco, Driver San Francisco, Emergency 4, Euro Truck Simulator 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Farming Simulator 2013, Farming Simulator Classic, Final Fantasy - seria, Forbidden Siren, Ghost Hunter, Ghostbusters: The Video Game, Gothic - Seria, Gran Tourismo 2, Gran Turismo, Gran Turismo, Gran Turismo 2, Gran Turismo 3: A-Spec, Gran Turismo 4, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, Half Life, Half Life 2, Harry Potter - cała seria, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Książe Półkrwi, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Hitman (seria), inFamous, inFamous 2, Jak (seria), Killzone 2, Killzone 3, Killzone I, Kiss Pinball, Kiss Pinball, Kula World, L.A Noire: The Complete Edition, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman: The Videogame, LEGO Harry Potter Lata 1-4, Lego Harry Potter Lata 5-7, Lego Indiana Jones: The Orginal Thirlogy, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Lego Star Wars The Video Game, LEGO The Lord of the Rings, Maaxed out Racing, Medal of Honor - Allied Assault + Dodatki, Medal of Honor - Pacific Assault, Medievil, Medievil 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid - seria, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 2: Substance, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Microsoft Flight Simulator 2002, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox 360, Midnight Club 3 : Dub Edition Remix, Midnight Club Los Angeles, Minecraft, MoH: European Assault, MoH: Frontline, MoH: Rising Sun, MoH: Vanguard, Moto Racer 2, Motorstorm, MotorStorm Apokalipsa, Motorstorm: Pacific Rift, Motorstorm:Arctic Edge, Need For Speed Porsche 2000, Need For Speed Road Challenge, Nihilumbra, Okami, Portal, Portal 2, Prince of Persia, Rainbow Six: Vegas Tom Clancy's, Ratchet & Clank, Ratchet & Clank (seria), Return to Castle Wolfenstein, Rocket League PS4, Saga The Elder Scrolls, SKATE 3, SOCOM 3: U.S Navy SEALs, Socom 4: Polskie Siły Specjalne, SOCOM II - U.S. Navy SEALs, Socom U.s. Navy seals, Socom U.s. Navy Seals Combined Assault, Sony PlayStation 2, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation One, Sony PlayStation Portable, Sony PlayStation Vita, Spintires, Splinter Cell, Spyro (seria PSX i PS2), Star Wars (seria), Stock Car Speedway, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Deluxe, Tactical ops :wojna z terrorem, Team Fortress 2, The Elder Scrolls III: Morowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The Elder Scrolls IV:Knights of the Nine, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Getaway, The Getaway: Black Monday, The Settlers (seria), Thief - Deadly Shadows, Thief 2: The Metal Age, Thief GOLD, Tiger Woods PGA TOUR 06, Tiger Woods PGA Tour 07, Tiger Woods PGA Tour 08, Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theorry, Tom Clancy Splinter Cell Pandora Tommorow, Tom Clancy’;s H.A.W.X., Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, Tombi, Tony Hawk's American Wasteland, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Tony Hawk's Pro Skater 4, Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground, Tony Hawk's Underground, Tony Hawk's Underground 2, Trials Evolution Gold Edition, Trine (seria), Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted Drake's Fortune, Unreal Tournament (seria), Wildlife Park 2, WildLife Park 2: Świat Koni, WildLife Park 2: Wodny Świat, Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt, Wolfenstain Enemy Terytorry, WRC, WRC (seria), WRC 2, WRC 2 Extreme, WRC 3, WRC 4, WRC Rally Evolved, Zoo Tycoon 2 seria, Zoo tycoon complete collection

Muzyka: Electro & Dance, Hardstyle, Metal, Rock, Rock, Hard Rock, Soundtracki z gier, Trance

Filmy: " Harry Potter" - cała seria, "Oszukać Przeznaczenie" (seria), "Star Wars" cała saga, 007 - Casino Royale, 007 - Człowiek ze złotym pistoletem, 007 - Diamenty są wieczne, 007 - Doktor No, 007 - GoldenEye, 007 - Jutro nie umiera nigdy, 007 - Quantum Of Solace, 007 - Świat to za mało, Ekspres polarny, Komando Foki, Łzy słońca, Mów Mi Dave (Meet Dave), Silent Hill

Książki: "Harry Potter" - Cała Saga, "Władca Pierścieni", Assassin's Creed (seria), Battlefield 3: Rosjanin, Książki Star Wars, Tom Clancy (seria)

Seriale/programy TV: Animal Planet, Dr House, National Gegoraphic Channel, Ogólnie HYPER

Gazety/pisma: CD Action, National Geographic Traveler, Neo Plus, PlayStation The Official Magazine, PlayStation2 Official Magazine, PS3M UK (The PlayStation3 Magazine), PSX Extreme

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3555 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 466 (#842)

Napisanych postów i komentarzy: 491 (#1431)

Napisanych recenzji: 83 (#2)

Wpisów na blogu: 200 (#57)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 17 209 (#48)

Archiwum wpisów

PlayStation 3 Gamecard

 

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl