avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Mój blog (Luty 2012)

Wrażenia z Gry Assassin's Creed - PlayStation 3.

                           0


Assassin's Creed to pierwsza część przygód, w której wcielamy się w postać Altaira.
Za grę Assassin's Creed odpowiedzialne jest studio Ubisoft, które ma na swym koncie takie tytuły jak na przykład seria Prince of Persia.
Assassin's Creed to gra akcji z elementami skradankowymi.
Sama rozgrywka przypomina serię Hitman, czy Thief.
Akcja toczy się w okresie trzeciej wyprawy krzyżowej, pod dowództwem której stoi król Ryszard Lwie Serce.
Wydarzenia w tejże części mają miejsce między innymi w Jerozolimie.
Zasady i cele gry są bardzo proste - przyjmujemy zlecenie, nie zwracamy uwagi na siebie oraz na innych, jednym słowem działamy szybko.
Następnie po wykonaniu danego zadania oddalamy się z miejsca, np. zbrodni, którą popełniliśmy.
Nasz bohater w większości przemyka się z jednego ukrycia do drugiego, gdyż to pozwala mu na bycie bezpiecznym i niezauważonym przez swoich przeciwników.
Oprócz tego podejmujemy się różnego rodzaju akrobacji, które sprawdzają się świetnie podczas walki.
System walki w tejże części jest bardzo dobry, podczas walki możemy posługiwać się wieloma rodzajami broni, jak na przykład ostrza.
W grze nasz bohater ma możliwość korzystania z uników podczas walki.
Jeśli chodzi o silnik graficzny, to wiadomo, że jak na te lata nie jest on idealny i w porównaniu do swych nowszych części jest już gorszy, ale kilka lat wstecz był jednym z najlepszych.
Udźwiękowienie w Assassin's Creed jest jednym z najlepszych elementów, gdyż różnego rodzaju efekty dźwiękowe i muzyka stoją na naprawdę wysokim poziomie.
Klimat w grze Assassin's Creed jest napięty i kolorowy - wszelkie lokacje średniowieczne, które mamy okazję podziwiać są naprawdę przepiękne.
Miasta są pełne ludzi, dlatego też zadania, które wykonujemy są nieco trudniejsze.
Gra stawia przede wszystkim na realizm, wszelkie odwzorowania są starannie dopracowane.
W porównaniu do serii Prince of Persia w Assassin's Creed mamy możliwość swobodnego poruszania się po miastach i wykonywania misji w odpowiednim dla nas czasie.
Oczywiście podczas rozgrywki nasz bohater odkrywa wiele nowych i ciekawych rzeczy.
Jednym z najważniejszych elementów podczas rozgrywki jest tak zwane postępowanie postaciami bohaterów niezależnych.
Element sprawia, że podczas dziwnego zachowania się poprzez bohatera lud dookoła nas otaczający może nabierać różnego rodzaju podejrzeń.

Podsumowując: Assassin's Creed to gra oferująca długą i ciekawą zabawę w trybie single player.
Niestety zabrakło trybu multiplayer, co bardzo zaowocowało na grze.
Równocześnie Assassin's Creed jest dobrą konkurencją dla gier takich jak, na przykład Prince of Persia, czy Hitman.
Wersja konsolowa jest nieco ograniczona w stosunku do wersji PC-towej, co oczywiście jest normą.

komentarzy: 11Sobota, 18 lutego 2012, 23:18

Wrażenia z Gry Assassin's Creed: Revelations - PlayStation 3.

                           0

Assassin's Creed: Revelations to czwarta odsłona nietypowej serii, będąca jednocześnie jej zakończeniem.
Seria Assassin's Creed jest bez wątpienia jedną z najlepszych i najpopularniejszych produkcji studia Ubisoft.
Akcja tejże gry toczy się w XVI wieku, choć czasem bywają momenty, w których cofamy się nawet o 400 lat wstecz.
Głównym bohaterem w Assassin's Creed: Revelations jest Ezio Auditore da Firenze, którego również mogliśmy spotkać w Assassin's Creed II oraz Assassin's Creed Brootherhood - jako główną postać.
W tej kolejnej, pełnej przygód części nasz główny bohater Ezio wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i niespodzianek, jakie po drodze napotka.
Nasz główny bohater kieruje się śladami swego dawnego przodka, dzięki czemu wszelkie tropy doprowadzają go do Konstantynopola.
W grze zadbano o niepowtarzalność, aby wszystko było różne.
Jednym z elementów świadczących o niepowtarzalności jest przede wszystkim mechanika misji, które wykonujemy podczas gry.
Misje są różnorodne, ciekawe i piękne - a wszelkie elementy starannie odwzorowane.
W grze nie zabrakło także nowości. Otóż do arsenału naszego bohatera trafia specjalistyczny hak, dzięki któremu Ezio może pokonywać dłuższe dystanse, np. zjeżdżając po linie.
Również nowością, która wywarła na mnie ogromne wrażenie jest system konstruowania różnego rodzaju bomb - które dają duży efekt pozytywny podczas rozgrywki.
W grze występuje tak zwana funkcja „eagle sense”, która polega na przewidywaniu przez głównego bohatera kierunku, w jakim poruszają się przeciwnicy.
Pozwala to na dokładne śledzenie danych przeciwników i jednocześnie ułatwia to rozgrywkę.
Gra Assassin's Creed: Revelations korzysta z silnika graficznego Anvil, który został między innymi wzbogacony o animację motion-capture, dzięki czemu dostarcza nam technologię animowania mimiki postaci.
Zabawa jest podzielona na dwie części - Tryb singleplayer, który jest naprawdę piękny, pełen przygód i niespodzianek oraz tryb multiplayer, w którym można podjąć się rywalizacji z innymi graczami.
W trybie multiplayer rozgrywka jest bardzo rozbudowana, bowiem mamy możliwość stworzenia własnego awatara, a nawet stworzenia własnej gildii, którą później w odpowiedni sposób możemy zarządzać.
Na wysokim poziomie stoi również udźwiękowienie jakie występuje w grze - wszelkie efekty dodatkowe sprawiają, że ze strony dźwiękowej gra jest bardzo realistyczna.

Podsumowując: Assassin's Creed: Revelations to gra, do której mógłbym wracać wiele razy, gdyż według mnie ukończyć tą grę jeden raz to za mało, by poznać ją tak naprawdę w całości.
Jako że jestem posiadaczem wersji na PlayStation 3, to miałem okazję również zagrać w pierwszą część przygód Assassin's Creed na konsoli - bo z tego co pamiętam, to posiadacze wersji na PC nie mieli takiego bonusu.

komentarzy: 3Sobota, 11 lutego 2012, 21:40

Wrażenia z Gry Battlefield 3 - PlayStation 3.

0

Battlefield 3 jest trzecią odsłoną jednej z najbardziej znanych wieloosobowych strzelanin wojennych.
Nad produkcją pracowali autorzy ze Szwedzkiego studia DICE, które znamy już z wielu innych tytułów, takich jak na przykład Battlefield Bad Company, czy też Mirror's Edge.
Trzecia część tej niezwykłej gry składa się z dwóch trybów - singleplayer oraz multiplayer.
W trybie kampanii możemy wziąć udział w różnorodnych i rozbudowanych misjach, które pozwalają nam doświadczyć tego, czego nie mamy okazji doświadczyć w życiu codziennym.
Zróżnicowanie jest duże, bowiem mamy okazję walczyć i wykonywać misję w Stanach Zjednoczonych, Na Bliskim Wschodzie oraz w Europie.
Podczas rozgrywki nie zabrakło także efektów specjalnych, gdyż mamy okazję przeżyć różnego rodzaju trzęsienia ziemi, a nawet być świadkami walącego się "prawie" na nas ogromnego budynku.
Jeśli chodzi o arsenał broni, to krótko mówiąc mamy tutaj bogaty wybór. Podczas wykonywanych misji mamy okazję przetestować takie repliki jak M416, czy G36C.
Oczywiście u boku naszego zaawansowanego sprzętu wojskowego nie zabrakło również różnego rodzaju granatów, czy też wyrzutni rakiet, które sprawdzają się w wielu przypadkach.
Jeśli chodzi o drugi tryb - tryb multiplayer, to rozgrywka jest niemal identyczna jak w trybie singleplayer.
W trybie multiplayer występuje tak zwany czteroklasowy system postaci, a mianowicie mamy okazję wcielić się w rolę szturmowca, inżyniera, zwiadowcy jak i również żołnierza wsparcia.
Każda z wyżej wymienionych postaci ma określone wytyczne i każda ma swoją rolę do spełnienia.
W grze Battlefield 3 nie zabrakło także pojazdów - do dyspozycji mamy transportery, śmigłowce, bojowe samoloty oraz czołgi.
Teren jak to przystało na serię Battlefield jest ogromny i starannie dopracowany. W sieciowej walce udział bierze 24 graczy.
Z myślą o fanach tejże serii przygotowano dodatkową zawartość, w skład której wchodzą odświeżone mapy z gry Battlefield 2.
Jednocześnie chcę uprzedzić, iż w wersji na konsolę PlayStation 3 zawartość dodatkowa nie wchodzi w skład podstawowej wersji gry, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.
W Battlefield 3 do przodu posunęła się nie tylko grafika, lecz także rozgrywka, gdyż w tej odsłonie dodano wiele różnych nowości, jak na przykład możliwość położenia się podczas wykonywania misji.
Również jak już wcześniej wspomniałem do przodu posunął się silnik graficzny, ponieważ w Battlefield 3 zastosowano nowy - Frostbite 2.0.
Ten nowoczesny silnik graficzny autorstwa EA DICE oferuje przede wszystkim nowoczesne animacje postaci, czy też bardziej dopracowane efekty świetlne, których nie mieliśmy okazji zobaczyć w poprzednich częściach.
Jeśli chodzi o udźwiękowienie, to w tym przypadku również zastosowano lepsze efekty dźwiękowe, które pozwoliły na odczucie większego realizmu podczas rozgrywki.

Podsumowując: Battlefield 3 to produkcja udana, produkcja, która może być wzorem do naśladowania w kręgu tego typu gier.
W porównaniu do swych poprzedniczek Battlefield 3 zyskał wiele nowych barw, które według mnie załugują na naprawdę bardzo dobrą opinię.
Do serii Battlefield niegdy nie miałem jakichkolwiek zastrzeżeń i z czasem wydawania nowych części mam ogromną nadzieję, że ta hierarchia się zachowa.

komentarzy: 5Piątek, 10 lutego 2012, 23:06

Nowy Zakup !


Witam.

W dniu dzisiejszym zakupiłem grę na PC - Stalker: Czyste Niebo.
Wydanie gry to extra klasyka.
Wkrótce postaram się opisać wrażenia z tejże gry.

komentarzy: 8Sobota, 04 lutego 2012, 16:51

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Bodzio_Gracz. Jestem graczem komputerowo - konsolowym oraz kolekcjonerem gier. Wszystkie moje gry jakie kolekcjonuję są oczywiście oryginalne, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić w swej kolekcji jakąś nieoryginalną grę. Głównym i pierwszorzędnym gatunkiem gier, w jakie gram jest jRPG. W swojej kolekcji posiadam wiele gier z tego gatunku, np. Seria Final Fantasy, Dragon Quest. Chciałbym dodać także, iż moje zainteresowania sięgają także komputerów oraz konsol. A więc krótko mówiąc moimi zainteresowaniami są gry, konsole oraz komputery, bez których nie wyobrażałbym sobie życia.

Moje tagi:gry, komputery, konsole

Urodziny:za 308 dni (21 grudnia 1994)

Moje motto:Jeśli coś robisz , rób to do końca.

Obecny stan:Gry to całe życie !

Posiadany sprzęt:PC, PC, PlayStation 2, Mobile, Mobile, Mobile, Mobile, mp4 IBOX eclipse, Telewizor LG , PlayStation 3, PSX, Telewizor 32', Telewizor 37', PlayStation 4, Pegasus

Namiary na mnie

e-mail: bodzio.majones(at)poczta.onet.pl, e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, GG: 11646658, www: http://ja.gram.pl/Bodzio-gracz, Youtube: BodzioGracz, Facebook: BodzioGracz , e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, Xfire: bodziogracz7, PlayStation Network: Bodzio__Gracz, Microsoft: BodzioGracz, Battlelog: Bodzio__Gracz, Origin: BodzioGracz1, Uplay: BodzioGracz, Steam: BodzioGracz, Google Plus: BodzioGracz, Twitter: BodzioGracz, Instagram: BodzioGracz

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 61

Ankieta

Jaką Postać z gry Assassin's Creed uważasz za najlepszą ?

 • Altair
  61%13 głosów
 • Desmond
  4%1 głos
 • Al-Mualim
  0 głosów
 • Abbas Sofian
  0 głosów
 • Malik Al-Sayf
  19%4 głosy
 • Ryszard I Lwie Serce
  0 głosów
 • Tamir
  0 głosów
 • Garnier de Naplouse
  0 głosów
 • Talal
  4%1 głos
 • Abu'l Nuqoud
  4%1 głos
 • Wilhelm z Montferratu
  0 głosów
 • Majd Addin
  0 głosów
 • Jubair al Hakim
  0 głosów
 • Sibrand
  0 głosów
 • Robert de Sable
  4%1 głos

Suma oddanych głosów: 21 

« poprzednia ankieta

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Planowane Zakupy.

PC:
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike: Source
- Call of Duty 2
- Call of Duty 5: World at War
- Crysis
- Emergency 2012
- Fahrenheit
- F.E.A.R 2
- Ghostbusters
- Lego Star Wars II: The Original Trilogy
- Medal of Honor: 10th Anniversary Edition
- Penumbra Złota Edycja
- Portal
- Portal 2
- Serious Sam HD: Złota Edycja 
- Sniper Elite V2
- Spintires
- The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
- The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
- Wildlife Park II
- Zoo Tycoon II

PSX:

- Ace Combat 3
- Ape Escap
e
- Colin Mc Rae
- Crash Bandicoot 3
- Driver 2
- Dino Crisis
- Gran Turismo
- Gran Turismo 2
- Harry Potter and the Sorcerers Stone
- Harry Potter and the Chamber of Secrets
- Kiss Pinball
- Medal of Honor Underground
- Medal of Honor Under
round 2
- Medievil
- Need For Speed Porsche 2000
- Need For Speed Road Challenge
- Pitfall 3D: Beyond the Jungle
- Resident Evil
- Resident Evil 2
- Silent
Bomber
- Star Wars Episode I
- Star Wars Episode II
- Tombi
- Tony Hawk's Pro Skater
- Tony Hawk's Pro Skater 2


PS2:

- Ace Combat 04: Distant Thunder
- Ace Combat 5: Squadron Leader
- Ace Combat Zero: The Belkan War
- Ape Escape
- Brave
- Call of Duty: Finest Hour
- Call of Duty 3
- Crash Bandicoot: Wrath of Cortex
- Crash of the Titans
- Crash Bandicoot: Mind over Mutant
- Crash Bandicoot: Unlimited
- Crash Nitro Kart
- Fantavision
- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor's Legacy
- Jak and Daxter: Zaginiona Granica
- Jak X Combat Racing
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
- Motorstorm: Arctic Edge
- Okami
- Ratchet & Clank
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Ratchet: Gladiator
- Ratatouille
- Robots
- Secret Agent Clank
- Stuart Little 3
- Spyro:
Enter the  Dragonfly
- Spyro: A Hero's Tail
- Spyro: A New Beginning
- Spyro: Enter the Dragonfly
- Star Wars Battlefront I
- Socom Combined Assault
- Super Monkey Ball Deluxe
- Super Monkey Ball Adventure
- Tony Hawk's Pro Skater 3
- Tony Hawk's Pro Skater 4
- Tony Hawk's American Wasteland
- Tony Hawk's Project 8
- Tony Hawk's Downhill Jam
- Tony Hawk's Porving's Ground
- Tourist Trophy
- Up: The Video Game
- WRC
- WRC II
- WRC: Rally Evolved

PS3:
- Ace Combat: Assault Horizon

- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Call of Duty Black OPS II
- Colin McRae: Dirt 2
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.1
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2
- Infamous
- Killzone 3: Helghast Edition
- Medal of Honor: Warfighter
- Metal Gear Solid 4
- Midnight Club: Los Angeles
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Ratcher & Clank: A Crack in Time
- Ratchet & Clank: A Tools of the Destruction
- Skate
- Skate 2
- Socom: Confrontation
- Socom 4: Polskie Siły Specjalne
- Uncharted 3: Drake's Deception
- White Knight Chronicles
- White Knight Chronicles II

PS4:

- Agatha Christie: The ABC Murders
- Assassin's Creed Syndicate 
- Assassin's Creed Unity 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty: Ghosts
- Destiny
- Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
- Dragon Age: Inkwizycja
- Dragon Quest Heroes
- Dying Light
- Fallout 4
- Far Cry 4
- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
- Final Fantasy XIV: Heavensward
- God of War III Remastered
- Grand Theft Auto V
- inFAMOUS First Light
- Killzone: Shadow Fall
- LEGO Batman 3: Poza Gotham
- LEGO Jurassic World 
- LEGO Marvel Super Heroes
- LEGO Movie
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Minecraft Story Mode
- Need For Speed Rivals
- Project CARS
- Resident Evil: Revelations 2
- Risen 3: Władcy Tytanów
- Sniper Elite III: Afrika
- The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- The order 1886
- Thief
- Tom Clancy's The Division
- Tony Hawk's Pro Skater 5
- Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a 
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia


Sprzęt:
- Głośniki Logitech Z-906
- Karta Pamięci 8 MB Sony
- Konsola Microsoft Xbox One X
- Konsola Microsoft Xvox One
- Konsola Microsoft Xbox 360 
- Konsola Microsoft Xbox 
- Konsola Sony PlayStation One
- Konsola PlayStation Portable
- Konsola PlayStation Vita 
- Konsola Nintendo Wii
- Konsola Nintendo Wii U 
- Konsola Nintendo 2DS
- Konsola Nintendo 3DS XL
- Konsola Nintendo Switch
- Konsola Super Nintendo Entertaiment System
- Konsola SEGA Mega Drive
- Konsola SEGA Dreamcast


Książki:

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Harry Potter i filozofia: Przewodnik po Hogwarcie


Ulubione...

Gry: 007 James Bond - seria, 24 Godziny: The Game, Ace Combat 04, Ace Combat 3 [PSX], Ace Combat The Belkan War, Ace Combat V, Agatha Christie: I nie było już nikogo, Agatha Christie: Morderstwo w Orient Expressie, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Agressive Inline, Ape Escape [PSX], Assasin's Creed, Assasin's Creed (seria), Assasins's Creed Brotherhood, Assassin's Creed II, Assassins Creed III, Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassin's Creed: Revelations, Assassins Creed: Rogue, Batman Arkham City, Battlefield 2: Modern Combat, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2, Black, Botanicula, Broken Sword (seria), Brothers in Arms : Earned in Blood, Brothers in Arms : Road to Hill 30, Brothers in Arms Hells Highway, Call of Duty - United Offensive, Call of Duty (seria), Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty 2: Big Red One, Call of Duty 3, Call of Duty 4 Modern Warfare, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty seria, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Colin Macrae Rally 04, Colin Macrae Rally 2005, Colin McRae DiRT, Colin McRae Rally - seria, Colin McRae Rally 3, Company of Heroes, Counter - Strike : Condition Zero, Counter - Strike 1.6, Counter - Strike Global Offensive, Counter - Strike: Source, Crash Bandicoot (seria), Crysis, crysis 2, Dawn of war + 2 dodatki, Dawn of War 2, Day of Defeat: Source, Delta Force, Dino Crisis, Dino Crisis 2, Dragon Age - Początek, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King, DriveClub PS4, Driver (PSX), Driver 2, Driver San Francisco, Driver San Francisco, Emergency 4, Euro Truck Simulator 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Farming Simulator 2013, Farming Simulator Classic, Final Fantasy - seria, Forbidden Siren, Ghost Hunter, Ghostbusters: The Video Game, Gothic - Seria, Gran Tourismo 2, Gran Turismo, Gran Turismo, Gran Turismo 2, Gran Turismo 3: A-Spec, Gran Turismo 4, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, Half Life, Half Life 2, Harry Potter - cała seria, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Książe Półkrwi, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Hitman (seria), inFamous, inFamous 2, Jak (seria), Killzone 2, Killzone 3, Killzone I, Kiss Pinball, Kiss Pinball, Kula World, L.A Noire: The Complete Edition, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman: The Videogame, LEGO Harry Potter Lata 1-4, Lego Harry Potter Lata 5-7, Lego Indiana Jones: The Orginal Thirlogy, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Lego Star Wars The Video Game, LEGO The Lord of the Rings, Maaxed out Racing, Medal of Honor - Allied Assault + Dodatki, Medal of Honor - Pacific Assault, Medievil, Medievil 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid - seria, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 2: Substance, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Microsoft Flight Simulator 2002, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox 360, Midnight Club 3 : Dub Edition Remix, Midnight Club Los Angeles, Minecraft, MoH: European Assault, MoH: Frontline, MoH: Rising Sun, MoH: Vanguard, Moto Racer 2, Motorstorm, MotorStorm Apokalipsa, Motorstorm: Pacific Rift, Motorstorm:Arctic Edge, Need For Speed Porsche 2000, Need For Speed Road Challenge, Nihilumbra, Okami, Portal, Portal 2, Prince of Persia, Rainbow Six: Vegas Tom Clancy's, Ratchet & Clank, Ratchet & Clank (seria), Return to Castle Wolfenstein, Rocket League PS4, Saga The Elder Scrolls, SKATE 3, SOCOM 3: U.S Navy SEALs, Socom 4: Polskie Siły Specjalne, SOCOM II - U.S. Navy SEALs, Socom U.s. Navy seals, Socom U.s. Navy Seals Combined Assault, Sony PlayStation 2, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation One, Sony PlayStation Portable, Sony PlayStation Vita, Spintires, Splinter Cell, Spyro (seria PSX i PS2), Star Wars (seria), Stock Car Speedway, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Deluxe, Tactical ops :wojna z terrorem, Team Fortress 2, The Elder Scrolls III: Morowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The Elder Scrolls IV:Knights of the Nine, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Getaway, The Getaway: Black Monday, The Settlers (seria), Thief - Deadly Shadows, Thief 2: The Metal Age, Thief GOLD, Tiger Woods PGA TOUR 06, Tiger Woods PGA Tour 07, Tiger Woods PGA Tour 08, Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theorry, Tom Clancy Splinter Cell Pandora Tommorow, Tom Clancy’;s H.A.W.X., Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, Tombi, Tony Hawk's American Wasteland, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Tony Hawk's Pro Skater 4, Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground, Tony Hawk's Underground, Tony Hawk's Underground 2, Trials Evolution Gold Edition, Trine (seria), Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted Drake's Fortune, Unreal Tournament (seria), Wildlife Park 2, WildLife Park 2: Świat Koni, WildLife Park 2: Wodny Świat, Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt, Wolfenstain Enemy Terytorry, WRC, WRC (seria), WRC 2, WRC 2 Extreme, WRC 3, WRC 4, WRC Rally Evolved, Zoo Tycoon 2 seria, Zoo tycoon complete collection

Muzyka: Electro & Dance, Hardstyle, Metal, Rock, Rock, Hard Rock, Soundtracki z gier, Trance

Filmy: " Harry Potter" - cała seria, "Oszukać Przeznaczenie" (seria), "Star Wars" cała saga, 007 - Casino Royale, 007 - Człowiek ze złotym pistoletem, 007 - Diamenty są wieczne, 007 - Doktor No, 007 - GoldenEye, 007 - Jutro nie umiera nigdy, 007 - Quantum Of Solace, 007 - Świat to za mało, Ekspres polarny, Komando Foki, Łzy słońca, Mów Mi Dave (Meet Dave), Silent Hill

Książki: "Harry Potter" - Cała Saga, "Władca Pierścieni", Assassin's Creed (seria), Battlefield 3: Rosjanin, Książki Star Wars, Tom Clancy (seria)

Seriale/programy TV: Animal Planet, Dr House, National Gegoraphic Channel, Ogólnie HYPER

Gazety/pisma: CD Action, National Geographic Traveler, Neo Plus, PlayStation The Official Magazine, PlayStation2 Official Magazine, PS3M UK (The PlayStation3 Magazine), PSX Extreme

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3492 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 466 (#842)

Napisanych postów i komentarzy: 491 (#1431)

Napisanych recenzji: 83 (#2)

Wpisów na blogu: 200 (#57)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 17 080 (#49)

Archiwum wpisów

PlayStation 3 Gamecard

 

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl