avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Mój blog (Wrzesień 2011)

Nowy Zakup .


Witam !

W dniu dzisiejszym zakupiłem grę na konsolę PlayStation 2 - Ratchet & Clank 3.
Cena gry to 54 zł. Gra jest w wydaniu Platinum, gdyż bardzo rzadko można spotkac ją w wydaniu premierowym :) .

komentarzy: 6Piątek, 30 września 2011, 20:38

Ace Combat: Assault Horizon - PlayStation 3 Demo .


Witam !


Korzystając z okazji jaka trafiła się na PlayStation Store grzechem byłoby zmarnowac taką szansę. Mam tutaj na myśli demo gry Ace Combat Assault Horizon, które miałem okazję za darmo pobrac i przetestowac.
Światowa data premiery będzie miała miejsce dopiero 11 pazdziernika, w Polsce natomiast będzie jak zawsze kilkudniowe opóznienie. W tym wypadku będzie to trzydniowe opóznienie.

Gra Ace Combat Assault Horizon jest po prostu przepiękna i z góry mogę napisac, że zawita ona w mojej kolekcji.
Kiedy włączyłem demo gry, to poprostu nie mogłem uwierzyc jak seria Ace Combat poszła do przodu. W przypadku nowej części widac to z daleka.
W demku w wersji na PlayStation 3 mamy okazję rozegrac dwie misje.
Pierwszą z nich z myśliwcem F-22, zaś drugą helikopterem bojowym.
I tutaj pierwszą zaletą gry jest oprawa audio. Wszelkie efekty dzwiękowe typu : wybuchy, czy dzwięki samych samolotów są po prostu piękne.
Silnik graficzny gry jest także idealny. W porównaniu do poprzedniczek grafika poprawiła się bardzo dużo.
Sterowanie także nie należy do najgorszych, gdyż poprawiło się ono zdecydowanie.
System rozgrywki także jest jednym z najlepszych i najbardziej udanych w historii całej serii Ace Combat. Chociaż to tylko zwykłe demo, ale działo się tam tak dużo, że aż nie mogę się doczekac, co będzie w pełnej wersji gry.
Kamera jaka jest oferowana w grze jest także genialna, otóż mamy możliwośc w trakcie lotu skorzystac z kilku rodzajów kamery, jak na przykład ( widok z kokpitu, czy z zewnętrznej strony ).
Naszym głównym celem jest zniszczenie wroga stojącego nam na drodze.
Podsumowując mogę stwierdzic, że gra Ace Combat Assault Horizon jest kolejną, świetnie dopracowaną częścią, na którą będzie warto wydac każdą złotówkę.
W moim przypadku gra zostanie z pewnością zakupiona i najprawdopodobniej w Edycji Limitowanej.
Wszystkim fanom serii Ace Combat polecam zagrac w demo gry.
W przypadku posiadaczy konsoli PlayStation 3 jest ono dostępne na PlayStation Store :) .


komentarzy: 7Wtorek, 27 września 2011, 21:33

Wrażenia z gry Test Drive Unlimited 2 - PS3 .


Gra
Test Drive Unlimited 2  na pierwszy rzut oka jest tytułem, który nie wzbudza aż tak dużego zaskoczenia.
Wszystko to wydaje się takie same jak w pierwszej części.
Odpakowując grę myślałem, że nie zobaczę aż tylu nowości jakie zostały wprowadzone.
Zadawałem sobie tylko pytanie - Co mnie czeka w drugiej części ?
Początek gry zaczął się na imprezie , gdzie mamy okazję poprowadzic super szybką brykę, a konkretnie piękne czerwone Ferrari. W trakcie jazdy okazuje się, że cała ta historyjka z prowadzeniem Ferrari była tylko snem.
Kolejnym naszym krokiem jest kupno używanego pojazdu.
Co prawda na samym początku miałem do wyboru tylko trzy marki, to w stu procentach zadowalało mnie to. Kiedy już zakupiłem samochód, a w moim przypadku była to Lancia Delta, to mogłem śmiało ruszac dalej.
Naszym głównym celem w grze jest wygrac wszystkie wyścigi i zostac kierowcą na wagę złota. Moja pierwsza myśl była zła, gdyż myślałem, że nie doznam cudu po włączeniu gry.
Myliłem się. Gdy zobaczyłem ile nowości wprowadzono do drugiej części Test Drive, to krótko mówiąc zadziwiłem się tym wszystkim, co dookoła mnie otaczało.
W drugiej części mamy wiele nowości. Pierwszą z nich są licencje, które podczas gry musimy zaliczyc. Licencje są podzielone w zależności od klas samochodów, dlatego też mamy okazję pojezdzic nie tylko klasycznymi samochodami.
Kolejną nową, dosyc piękną rzeczą jest tryb Off-Road, który polubiłem chyba za bardzo.
Prócz jazdy po obszarach miejskich, czy autostradach możemy także spróbowac swoich sił na drogach terenowych. Oczywiście wiąże się to z posiadaniem odpowiedniego samochodu z odpowiedniej klasy. Zwykłym samochodem, owszem można poszalec, lecz nie zabardzo.
Nie przynosi to aż takiej zabawy, co jazda samochodem z klasy terenowej.
W grze Test Drive Unlimited dodano także cykl dnia i nocy, co bardzo pokazało jak realna może byc gra.
Prócz ulicznych wyścigów i licencji mamy okazję także popisac się w wyzwaniach. Jest ich bardzo dużo. Między innymi spotkałem się ze śledzeniem niewiernej partnerki, czy podwózki w dane miejsce, a także odstawieniem samochodu do naprawy oczywiście wszystko to w określonym czasie.
Podczas rozgrywki za wygrane wyścigi i pomyślnie ukończone licencje otrzymujemy pieniądze, za które możemy zakupic nowe samochody, nowe posiadłości oraz nowe ubrania dla siebie.
Jeśli w naszym samochodzie coś gra nie tak jak powinno, lub też nie podoba nam się, np. kolor samochodu - to zawsze możemy przemalowac na inny kolor oraz dodac na swoją maskę kilka wypasionych naklejek.
Kolejną przepiękną rzeczą jest myjnia samochodowa.  Jest ona bardzo przydatna, gdyż nasze samochody szybko się brudzą, a szczególnie w trybie Off-Road.
W drugiej części mamy okazję poszalec na nowej wyspie Ibiza, która jest jako pierwsza. Po jakimś czasie, kiedy nasze postępy idą w górę przenosimy się na znaną nam już z pierwszej części wyspę O'ahu.
Ibiza to wyspa pełna wąskich uliczek, na których musimy byc naprawdę ostrożni, aby nie zarysowac naszego cuda, zaś z kolei O'ahu to prawdziwy raj dla miłośników szybkiej jazdy. Rzeczą kolejną jest wprowadzony realizm uszkodzeń. Jadąc z szybką prędkością możemy odczuc tego skutki.
Następną poztywną rzeczą jest klimat gry, który naprawdę jest świetny. Jadąc samochodem mamy okazję podziwiac pełno pięknych widoków. Ciekawą rzeczą, która bardzo mi się spodobała jest opcja  robienia zdjęc.
Tutaj mamy naprawdę szerokie pole do popisu, gdyż możemy fotografowac wszystko, co jest dookoła nas. Możemy także upiększyc swój dom, dobierając odpowiednią kolorystykę mebli. Jeśli chcemy zorganizowac wspólny wypad ze znajomymi, to lepiej sprawdzic pogodę. Kolejna pozytywna cecha gry. Do gry Test Drive Unlimited 2 jest także wiele dodatków, które w najbliższym czasie mam zamiar pobrac jeśli będzie to możliwe, jeśli nie, to poprostu zakupic. Kolejną, lecz już mniej wesołą nowiną są stacje radiowe, których jest tylko dwie. Jedna z nich została stworzona dla miłośników muzyki Rockowej , zaś druga dla miłośników muzyki Klubowej. Utworów w jednej stacji radiowej jest dużo. Może dlatego tylko stworzono dwie stacje.
Do najgorszej wady, jaka niestety jest widoczna podczas rozgrywki możemy zaliczyc połączenie trybu multiplayer z trybem singleplayer. Dla niektórych to świena rzecz, dla mnie to poprostu coś koszmarnego, no ale cóż każdy ma inne zdanie na ten temat.
Podsumowując - druga częśc gry Test Drive Unlimited 2 dostarczyła mi dużo zabawy. Chcę także dodac, że nieukończyłem jeszcze całej gry, lecz poznałem ją na tyle, aby móc dzisiaj opisac swoje wrażenia.
Mimo, iż gra jak już wcześniej wspomniałem ma kilka niedoróbek ,to z pewnością mogę polecic ją każdemu miłośnikowi samochodówek .

Ocena: 9/10 .

komentarzy: 9Sobota, 24 września 2011, 22:29

Nowy Zakup !


Witam !

W dzisiejszym dniu zakupiłem do swojej kolekcji grę, a konretnie sagę gry Gothic. W skład pakietu wchodzi pierwsza oraz druga częśc gry Gothic wraz z dodatkiem Noc Kruka.
Wydanie gry to kolekcja klasyki, gdyż premierowe wydanie bardzo trudno znalezc. Za grę zapłaciłem 23 zł.

komentarzy: 8Sobota, 24 września 2011, 13:02

Nowy Zakup !


Witam !


W dniu dzisiejszym zakupiłem grę Test Drive Unlimited 2 na konsolę PlayStation 3 . Cena była dosyc ciekawa , gdyż kosztowała ona 119 zł .
Tutaj najważniejsza rzecz . Otóż gra tak naprawdę kosztowała 239 zł , lecz była po 40 % zniżce , z czego bardzo się zadowoliłem .
Jedyne co mnie zastanawia, to dośc wysoka cena przed rabatem , ale miałem szczęście i zakupiłem taniej , prawie o połowę . Gra została zakupiona w salonie Empik .
Zdjęcia dodam w ciągu kilku dni :) .

komentarzy: 10Wtorek, 13 września 2011, 20:55

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Bodzio_Gracz. Jestem graczem komputerowo - konsolowym oraz kolekcjonerem gier. Wszystkie moje gry jakie kolekcjonuję są oczywiście oryginalne, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić w swej kolekcji jakąś nieoryginalną grę. Głównym i pierwszorzędnym gatunkiem gier, w jakie gram jest jRPG. W swojej kolekcji posiadam wiele gier z tego gatunku, np. Seria Final Fantasy, Dragon Quest. Chciałbym dodać także, iż moje zainteresowania sięgają także komputerów oraz konsol. A więc krótko mówiąc moimi zainteresowaniami są gry, konsole oraz komputery, bez których nie wyobrażałbym sobie życia.

Moje tagi:gry, komputery, konsole

Urodziny:za 308 dni (21 grudnia 1994)

Moje motto:Jeśli coś robisz , rób to do końca.

Obecny stan:Gry to całe życie !

Posiadany sprzęt:PC, PC, PlayStation 2, Mobile, Mobile, Mobile, Mobile, mp4 IBOX eclipse, Telewizor LG , PlayStation 3, PSX, Telewizor 32', Telewizor 37', PlayStation 4, Pegasus

Namiary na mnie

e-mail: bodzio.majones(at)poczta.onet.pl, e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, GG: 11646658, www: http://ja.gram.pl/Bodzio-gracz, Youtube: BodzioGracz, Facebook: BodzioGracz , e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, Xfire: bodziogracz7, PlayStation Network: Bodzio__Gracz, Microsoft: BodzioGracz, Battlelog: Bodzio__Gracz, Origin: BodzioGracz1, Uplay: BodzioGracz, Steam: BodzioGracz, Google Plus: BodzioGracz, Twitter: BodzioGracz, Instagram: BodzioGracz

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 61

Ankieta

Jaką Postać z gry Assassin's Creed uważasz za najlepszą ?

 • Altair
  61%13 głosów
 • Desmond
  4%1 głos
 • Al-Mualim
  0 głosów
 • Abbas Sofian
  0 głosów
 • Malik Al-Sayf
  19%4 głosy
 • Ryszard I Lwie Serce
  0 głosów
 • Tamir
  0 głosów
 • Garnier de Naplouse
  0 głosów
 • Talal
  4%1 głos
 • Abu'l Nuqoud
  4%1 głos
 • Wilhelm z Montferratu
  0 głosów
 • Majd Addin
  0 głosów
 • Jubair al Hakim
  0 głosów
 • Sibrand
  0 głosów
 • Robert de Sable
  4%1 głos

Suma oddanych głosów: 21 

« poprzednia ankieta

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Planowane Zakupy.

PC:
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike: Source
- Call of Duty 2
- Call of Duty 5: World at War
- Crysis
- Emergency 2012
- Fahrenheit
- F.E.A.R 2
- Ghostbusters
- Lego Star Wars II: The Original Trilogy
- Medal of Honor: 10th Anniversary Edition
- Penumbra Złota Edycja
- Portal
- Portal 2
- Serious Sam HD: Złota Edycja 
- Sniper Elite V2
- Spintires
- The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
- The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
- Wildlife Park II
- Zoo Tycoon II

PSX:

- Ace Combat 3
- Ape Escap
e
- Colin Mc Rae
- Crash Bandicoot 3
- Driver 2
- Dino Crisis
- Gran Turismo
- Gran Turismo 2
- Harry Potter and the Sorcerers Stone
- Harry Potter and the Chamber of Secrets
- Kiss Pinball
- Medal of Honor Underground
- Medal of Honor Under
round 2
- Medievil
- Need For Speed Porsche 2000
- Need For Speed Road Challenge
- Pitfall 3D: Beyond the Jungle
- Resident Evil
- Resident Evil 2
- Silent
Bomber
- Star Wars Episode I
- Star Wars Episode II
- Tombi
- Tony Hawk's Pro Skater
- Tony Hawk's Pro Skater 2


PS2:

- Ace Combat 04: Distant Thunder
- Ace Combat 5: Squadron Leader
- Ace Combat Zero: The Belkan War
- Ape Escape
- Brave
- Call of Duty: Finest Hour
- Call of Duty 3
- Crash Bandicoot: Wrath of Cortex
- Crash of the Titans
- Crash Bandicoot: Mind over Mutant
- Crash Bandicoot: Unlimited
- Crash Nitro Kart
- Fantavision
- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor's Legacy
- Jak and Daxter: Zaginiona Granica
- Jak X Combat Racing
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
- Motorstorm: Arctic Edge
- Okami
- Ratchet & Clank
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Ratchet: Gladiator
- Ratatouille
- Robots
- Secret Agent Clank
- Stuart Little 3
- Spyro:
Enter the  Dragonfly
- Spyro: A Hero's Tail
- Spyro: A New Beginning
- Spyro: Enter the Dragonfly
- Star Wars Battlefront I
- Socom Combined Assault
- Super Monkey Ball Deluxe
- Super Monkey Ball Adventure
- Tony Hawk's Pro Skater 3
- Tony Hawk's Pro Skater 4
- Tony Hawk's American Wasteland
- Tony Hawk's Project 8
- Tony Hawk's Downhill Jam
- Tony Hawk's Porving's Ground
- Tourist Trophy
- Up: The Video Game
- WRC
- WRC II
- WRC: Rally Evolved

PS3:
- Ace Combat: Assault Horizon

- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Call of Duty Black OPS II
- Colin McRae: Dirt 2
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.1
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2
- Infamous
- Killzone 3: Helghast Edition
- Medal of Honor: Warfighter
- Metal Gear Solid 4
- Midnight Club: Los Angeles
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Ratcher & Clank: A Crack in Time
- Ratchet & Clank: A Tools of the Destruction
- Skate
- Skate 2
- Socom: Confrontation
- Socom 4: Polskie Siły Specjalne
- Uncharted 3: Drake's Deception
- White Knight Chronicles
- White Knight Chronicles II

PS4:

- Agatha Christie: The ABC Murders
- Assassin's Creed Syndicate 
- Assassin's Creed Unity 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty: Ghosts
- Destiny
- Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
- Dragon Age: Inkwizycja
- Dragon Quest Heroes
- Dying Light
- Fallout 4
- Far Cry 4
- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
- Final Fantasy XIV: Heavensward
- God of War III Remastered
- Grand Theft Auto V
- inFAMOUS First Light
- Killzone: Shadow Fall
- LEGO Batman 3: Poza Gotham
- LEGO Jurassic World 
- LEGO Marvel Super Heroes
- LEGO Movie
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Minecraft Story Mode
- Need For Speed Rivals
- Project CARS
- Resident Evil: Revelations 2
- Risen 3: Władcy Tytanów
- Sniper Elite III: Afrika
- The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- The order 1886
- Thief
- Tom Clancy's The Division
- Tony Hawk's Pro Skater 5
- Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a 
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia


Sprzęt:
- Głośniki Logitech Z-906
- Karta Pamięci 8 MB Sony
- Konsola Microsoft Xbox One X
- Konsola Microsoft Xvox One
- Konsola Microsoft Xbox 360 
- Konsola Microsoft Xbox 
- Konsola Sony PlayStation One
- Konsola PlayStation Portable
- Konsola PlayStation Vita 
- Konsola Nintendo Wii
- Konsola Nintendo Wii U 
- Konsola Nintendo 2DS
- Konsola Nintendo 3DS XL
- Konsola Nintendo Switch
- Konsola Super Nintendo Entertaiment System
- Konsola SEGA Mega Drive
- Konsola SEGA Dreamcast


Książki:

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Harry Potter i filozofia: Przewodnik po Hogwarcie


Ulubione...

Gry: 007 James Bond - seria, 24 Godziny: The Game, Ace Combat 04, Ace Combat 3 [PSX], Ace Combat The Belkan War, Ace Combat V, Agatha Christie: I nie było już nikogo, Agatha Christie: Morderstwo w Orient Expressie, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Agressive Inline, Ape Escape [PSX], Assasin's Creed, Assasin's Creed (seria), Assasins's Creed Brotherhood, Assassin's Creed II, Assassins Creed III, Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassin's Creed: Revelations, Assassins Creed: Rogue, Batman Arkham City, Battlefield 2: Modern Combat, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2, Black, Botanicula, Broken Sword (seria), Brothers in Arms : Earned in Blood, Brothers in Arms : Road to Hill 30, Brothers in Arms Hells Highway, Call of Duty - United Offensive, Call of Duty (seria), Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty 2: Big Red One, Call of Duty 3, Call of Duty 4 Modern Warfare, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty seria, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Colin Macrae Rally 04, Colin Macrae Rally 2005, Colin McRae DiRT, Colin McRae Rally - seria, Colin McRae Rally 3, Company of Heroes, Counter - Strike : Condition Zero, Counter - Strike 1.6, Counter - Strike Global Offensive, Counter - Strike: Source, Crash Bandicoot (seria), Crysis, crysis 2, Dawn of war + 2 dodatki, Dawn of War 2, Day of Defeat: Source, Delta Force, Dino Crisis, Dino Crisis 2, Dragon Age - Początek, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King, DriveClub PS4, Driver (PSX), Driver 2, Driver San Francisco, Driver San Francisco, Emergency 4, Euro Truck Simulator 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Farming Simulator 2013, Farming Simulator Classic, Final Fantasy - seria, Forbidden Siren, Ghost Hunter, Ghostbusters: The Video Game, Gothic - Seria, Gran Tourismo 2, Gran Turismo, Gran Turismo, Gran Turismo 2, Gran Turismo 3: A-Spec, Gran Turismo 4, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, Half Life, Half Life 2, Harry Potter - cała seria, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Książe Półkrwi, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Hitman (seria), inFamous, inFamous 2, Jak (seria), Killzone 2, Killzone 3, Killzone I, Kiss Pinball, Kiss Pinball, Kula World, L.A Noire: The Complete Edition, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman: The Videogame, LEGO Harry Potter Lata 1-4, Lego Harry Potter Lata 5-7, Lego Indiana Jones: The Orginal Thirlogy, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Lego Star Wars The Video Game, LEGO The Lord of the Rings, Maaxed out Racing, Medal of Honor - Allied Assault + Dodatki, Medal of Honor - Pacific Assault, Medievil, Medievil 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid - seria, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 2: Substance, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Microsoft Flight Simulator 2002, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox 360, Midnight Club 3 : Dub Edition Remix, Midnight Club Los Angeles, Minecraft, MoH: European Assault, MoH: Frontline, MoH: Rising Sun, MoH: Vanguard, Moto Racer 2, Motorstorm, MotorStorm Apokalipsa, Motorstorm: Pacific Rift, Motorstorm:Arctic Edge, Need For Speed Porsche 2000, Need For Speed Road Challenge, Nihilumbra, Okami, Portal, Portal 2, Prince of Persia, Rainbow Six: Vegas Tom Clancy's, Ratchet & Clank, Ratchet & Clank (seria), Return to Castle Wolfenstein, Rocket League PS4, Saga The Elder Scrolls, SKATE 3, SOCOM 3: U.S Navy SEALs, Socom 4: Polskie Siły Specjalne, SOCOM II - U.S. Navy SEALs, Socom U.s. Navy seals, Socom U.s. Navy Seals Combined Assault, Sony PlayStation 2, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation One, Sony PlayStation Portable, Sony PlayStation Vita, Spintires, Splinter Cell, Spyro (seria PSX i PS2), Star Wars (seria), Stock Car Speedway, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Deluxe, Tactical ops :wojna z terrorem, Team Fortress 2, The Elder Scrolls III: Morowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The Elder Scrolls IV:Knights of the Nine, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Getaway, The Getaway: Black Monday, The Settlers (seria), Thief - Deadly Shadows, Thief 2: The Metal Age, Thief GOLD, Tiger Woods PGA TOUR 06, Tiger Woods PGA Tour 07, Tiger Woods PGA Tour 08, Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theorry, Tom Clancy Splinter Cell Pandora Tommorow, Tom Clancy’;s H.A.W.X., Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, Tombi, Tony Hawk's American Wasteland, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Tony Hawk's Pro Skater 4, Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground, Tony Hawk's Underground, Tony Hawk's Underground 2, Trials Evolution Gold Edition, Trine (seria), Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted Drake's Fortune, Unreal Tournament (seria), Wildlife Park 2, WildLife Park 2: Świat Koni, WildLife Park 2: Wodny Świat, Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt, Wolfenstain Enemy Terytorry, WRC, WRC (seria), WRC 2, WRC 2 Extreme, WRC 3, WRC 4, WRC Rally Evolved, Zoo Tycoon 2 seria, Zoo tycoon complete collection

Muzyka: Electro & Dance, Hardstyle, Metal, Rock, Rock, Hard Rock, Soundtracki z gier, Trance

Filmy: " Harry Potter" - cała seria, "Oszukać Przeznaczenie" (seria), "Star Wars" cała saga, 007 - Casino Royale, 007 - Człowiek ze złotym pistoletem, 007 - Diamenty są wieczne, 007 - Doktor No, 007 - GoldenEye, 007 - Jutro nie umiera nigdy, 007 - Quantum Of Solace, 007 - Świat to za mało, Ekspres polarny, Komando Foki, Łzy słońca, Mów Mi Dave (Meet Dave), Silent Hill

Książki: "Harry Potter" - Cała Saga, "Władca Pierścieni", Assassin's Creed (seria), Battlefield 3: Rosjanin, Książki Star Wars, Tom Clancy (seria)

Seriale/programy TV: Animal Planet, Dr House, National Gegoraphic Channel, Ogólnie HYPER

Gazety/pisma: CD Action, National Geographic Traveler, Neo Plus, PlayStation The Official Magazine, PlayStation2 Official Magazine, PS3M UK (The PlayStation3 Magazine), PSX Extreme

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3492 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 466 (#842)

Napisanych postów i komentarzy: 491 (#1431)

Napisanych recenzji: 83 (#2)

Wpisów na blogu: 200 (#57)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 17 093 (#49)

Archiwum wpisów

PlayStation 3 Gamecard

 

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl