avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Mój blog (Luty 2010)

Nowy Nabytek

Dzisiaj postanowiłem wybrac się do Rybnika, aby kupic sobie jakąś grę.
  W zasadzie jechałem z celem kupienia sobie gry na PC.
Jak zwykle wpadło w oko mi coś innego, otóż kupiłem sobie grę na konsolę playstation 2 Hitman Blood Money.
Gra jest co prawda używana, gdyż nowej nie było, ale stan tej gry jest naprawdę bardzo dobry.
Płyta posiada tylko dwie małe ryski, które nie mają wpływu na odczyt.
Instrukcja jest tak samo w stanie idealnym.
Co najlepsze jest to gra z serii Kolekcja Klasyki.
W pudełku znajdował się kod, ja miałem nadzieję, że ktoś wykorzystał już ten kod i dlatego tak tanio.
A tu.... zdziwienie spróbowałem zarejestrowac grę i okazało się, że gra nie była rejestrowana... Hurra 70 punktów więcej.
Jestem bardzo zadowolny z tego zakupu.

0

komentarzy: 9Niedziela, 28 lutego 2010, 18:54

#30 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to The Settlers 10 Lecie (odp. BłażejGB)

komentarzy: 6Niedziela, 28 lutego 2010, 18:44

#29 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz ro Stlaker Cień Czarnobyla (odp.Bezi_113) 

komentarzy: 2Sobota, 27 lutego 2010, 20:27

#28 Jaka To Gra?

komentarzy: 7Piątek, 26 lutego 2010, 16:11

#27 Jaka To Gra?

komentarzy: 5Czwartek, 25 lutego 2010, 10:37

#26 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Sacred Plus (odp. Loczek52)

komentarzy: 10Środa, 24 lutego 2010, 11:05

#25 Jak To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Flatout (odp.loczek52 )

komentarzy: 5Wtorek, 23 lutego 2010, 09:12

#24 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Tactical Ops: Assault on Terror
       (odp.loczek52)

komentarzy: 4Wtorek, 23 lutego 2010, 09:10

XFIRE

Postanowiłem założyc XFIRE.

komentarzy: 18Niedziela, 21 lutego 2010, 20:45

Playstation Portable

PSP to kawałek fantastycznej technologii o ogromnych jak na tę kategorię sprzętu możliwościach. Sony mogłoby pozamiatac całą branżę przenośnej rozrywki, gdyby tylko dołożyło więcej starań. Kiedy Playstation Portable wchodziła na rynek pod koniec 2004 roku, wydawała się niemal cudem. Taka grafika na urządzeniu mobilnym? Żegnajcie Game Boye, witajcie "prawdziwe gry porównywalne do tych z konsoli PS2! Witajcie filmy oglądane na zachwycającym, panoramicznym ekranie o przekątnej 4,3 cala. Witaj WiFi, multiplayerze bez kabla i prawdziwy internecie. Sony urzeczywistniło marzenie każdego fana nieskrępowanej rozrywki. Niestety nie wszystko wyszło tak, jak powinno było. UMD jako format filmowy nie odniósł sukcesu. Najgorsze jest jednak to, że producent PSP przysnął w temacie zapewnienia odpowiedniej liczby naprawdę dobrych gier. Ta garśc "killerapów", które się ukazały, zachwyca, ale jednocześnie zmusza do zastanowienia, dlaczego na PSP jest tak mało pozycji dorównujących przenośnym edycjom GTA, Tekkena, God of War czy Sid Meier's Pirates! Mimo opieszałości japońskiego koncernu, do sklepów trafiło już jednak 50 milionów konsol i 200 milionów gier. Drugim rozczarowaniem było to, że Sony z uporem walczyło bardzo kreatywną sceną koderów, których przyciągnęły do PSP ogromne możliwości konsolki. Dzięki tym ludziom na urządzeniu zawitały emulatory bardzo wileu platform, wierne porty takich tytułów jak Doom,Quake,The Secret of Monkey Island, oryginalne produkcje niezależne (np. swietny Jelly Car) czy przydatne programy narzędziowe (np. Bookr, który wyświetla pliki PDF). Niestety się też soft pozwalający piracic gry, w związku z czym Sony znienawidziło całą społecznośc rzucając kłody pod nogi wszystkim tym, którzy chcieliby wycisnąc z konsoli coś więcej za pomocą niezależnego oprogramowania. To był chyba zły krok - piraci jak karaluchy i tak przystosowali się do sytuacji i łamali kolejne zabezpieczenia, a funkcjonalnośc platformy została mocno ograniczona. Sony deklaruje, że PSP zostanie z nami jeszcze prze długie lata.
Dane Techniczne
Ekran: 4,3" rozdzielczośc 480*272 
Procesor: 333 MHz
Pamięc: 64MB RAM
Nośniki pamięci: Płyty UMD,karty memory stick (Pro) Duo
Łącznośc: WiFi, irDA, USB
Dodatkowo: gałka  analogowa, mikrofon 

 

"Gry w które warto zagrac na konsoli PSP"

                       GTA Vice City Stories

                             Gangs of London

                    God of War: Chains of Olympus

                    Tekken: Dark Resurrection

                   Crisis Core: Final Fantasy VII

                 Monster Hunter Freedom Unite

                                Locoroco 

komentarzy: 21Niedziela, 21 lutego 2010, 15:15

#23 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to SOCOM: U.S. Navy SEALs (odp. BłażejGB)

komentarzy: 2Niedziela, 21 lutego 2010, 13:37

#22 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Harry Potter i Kamień Filozoficzny (odp. BłażejGB)

komentarzy: 3Sobota, 20 lutego 2010, 16:42

Seven Kingdoms Conquest

Kiedy rozum śpi - budzą się upiory. Nie wiem, czy producent Seven Kingdoms pozwolił sobie na drzemkę - faktem jest, że urodził mu się RTS-owy upiór.
Okoliczności powstania tego niedoszłego przeboju aż proszą się o powołanie od dzielnej komisji śledczej. Gra opowiadaa jakżeby inaczej - historię odwiecznej walki Dobra ze Złem, sprowadzoną tu do zmagań
rodzaju ludzkiego z demonami. Mniej więcej co tysiąc lat paskudy te wyłażą z czeluści piekielnych, aby stoczyc z ludzkością walną epicką bitwę, w której stawką są losy świata. Walka jak dotąd pozostaje nie rozstrzygnięta. Skoro jakieś studio developerskie porywa się na równie oklepany, lecz przy tym mocno rozbudowany i rozciągnięty czasowo projekt fabularny, siłą rzeczy powinno dysponowac potencjałem przystającym do skali zadania. Jeżeli jednak tak nie jest, owocem prac będzie co najwyżej gra, która już w momencie premiery kwalifikuje się do serii "śmieszna cena".
Na dzień dobry nabywca trafia na samouczek, w którym to na pewnym etapie instruktor zażąda od nas niemożliwego - na- leży podążyc scieżką zatarasowaną przez starożytne ruiny. Oko doświadczonego wygi w lot pomiarkuje, że pewnikiem zaraz jakiś skrypt zrobi czary-mary i usunie zawaloną drogę. Darmo jednak czekac - tak się nigdy nie stanie. Zupełnie jakby w pracującym przy 7K programiście obudziło się sumienie i tym prostym babolkiem postanowił uratowac nam resztę popołudnia.....
Ja jednak niezrażony przestrogą brnąłęm dalej z inercją niczym rozpędzonego TIR-a. Kampania w całej krasie obnażyła występujący w 7K rozdzwięk pomiędzy chęcią a potencją.
Jest to po prostu zbiór bitew czy raczej "potyczek", jak zwykło się nazywac owe pseudomultiplyerowe rozgrywki, w których żywych graczy zastępują boty. Brakuje fabularnego "lepu", filmików ukazujących świat gry, jakim jest tam, gdzie kończy się zasięg miecza, czy po prostu wyrazistych postaci, których losy przeniosłyby nas "na drugą stronę ekranu".
A co się właściwie na nim dzieje? No..coś. Coś, co stylistycznie przypomina pierwsze części Age of Empires, zaś graficznie staruszka C&C Generals. Tekstury bywają nieostre jak ruska żyletka, w zagrodzie pasą się kanciaste krowy, a pluskającej w bajorku wodzie podstarzałe pixel shadery przydają tyle szlachetności, ile miejskiemu szaletowi dodaje słuchanie "Nad pięknym modrym Dunajem" z radyjka babci.
Niedostatecznie naoliwiony silnik gry wykazuje przy tym niczym niusprawiedliwone skłonności do nieprzyjemnych zgrzytów. Jednostki demonów stanowią barwną, choc niezbyt nowatorską menażerię - od marnych pająków i jaszczurek po wyżarte upiory. Aparycja ich jakby troszeczkę trąciła Warharmerem, miejscami zapożyczając znajomy akcent z ekranizacji trylogii Tolkiena. Ludzie z kolei prezentują się, jakby włożyli na siebie całą garderobę i rekwizytornię, jakiegoś starego teatru. Zbroje lśnią w słońcu niczym potraktowane płynem do czyszczenia instrumentów dętych. Oblicze całości ratują klimatyczne, rysowane grafiki towarzyszące wczytywaniu poziomów. To chyba najbardziej udany motyw - jakby pochodził z zupełnie innej produkcji... Rozgrywka? Zacznę od surowców - ludzie mają złoto i żarło, demony - kamienie oraz krew.
Dostarczają ich budowane w każdej chwili wsi kopalnie bez dna i wiecznie urodzajne farmy. W zasadzie nic nie stałoby na przeszkodzie nabijaniu sobie kabzy w ufortyfikowanym grajdołku, gdyby nie trzeci surowiec, zdobywany za trupy ubitych wrogów. W ten oto sposób ludzie pozyskują "reputację", natomiast demony "grozę", niezbędną do tworzenia zaawansowanych budowli i jednostek. Dobra te można również spożytkowac na promowanie weteranów. Mechanika rozgrywki jest identyczna po obu stronach barykady. Kluczem do zwycięstwa jest ciągła ekspansja i zdobywanie terenu. Po mapie porozrzucane są artefakty, z których można wyssac magiczną energię niczym gotówkę z bankomatu. Żeby nie było łatwo, obok takich cudownych zródełek lubią się kręcic przypakowani strażnicy, którzy łatwo nam ich nie oddadzą. Na analogicznej zasadzie odbywa się podbijanie okolicznych osad rolniczych. Mieszkańcy tych oto spokojnych siół okazują się nagle wyszkolonymi wojownikami, w pełnym rynsztunku rzucającymi się na naszych dyplomatów.
No właśnie - są jeszcze pokojowe metody podporządkowania, ale konia z rzędem temu, komu uda się ta trudna sztuka. Dzieje się tak, ponieważ komputer nagminnnie albo nic nie robi, albo jest w swych działaniach rozbrajająco niekompetentny. Atakuje to tu, to tam wycofując się, napotkawszy pierwsze oznaki silnego oporu - widocznie autorzy chcieli stworzyc realistyczną AI, która zamiast walczyc do upadłego, potrafi także dac dyla. Nie udało im się, bo komputer jest wręcz nieśmiały. Czasem na mapie jest jeszcze dodatkowy zawodnik, a wtedy bawimy się w stomatologa i wprowadzamy w życie porzekadło "gdzie dwóch się kłóci, tam korzysta dentysta" Nastawienie kolejnych epok nie wiąże się z żadnym zauważalnym skokiem jakościowym, który przykułby gracza do komputera. Owszem, żołnierze przebierają się w nowe mundurki, zaś rozgrywka jest coraz bardziej rozbudowana, ale to raczej kwestia skali nizli jakości. Zbyt szybko dochodzimy do momentu, w którym gracze zwyczajowo dzielą się na dwa obozy. Mała grupka staję się amatorami tytułu i zostaje przy nim na dłużej, podczas gdy cała reszta, wyczuwszy pierwsze ukłucie nudy, przerzuca się na coś innego.
W efekcie Siedem Królestw to historyczno-fantasyczno kiszone ogórki. Jest ani straszno, ani śmieszno - gra jest zwyczajna.
To wielki i lśniący pomnik postawiony przeciętności, rutynie i oczywiście nudzie. Nigdy nie znajdzie miejsca na malowniczym rynku: nie będzie ani atrakcją dla turystów, ani punktem spotkań kochanków - co najwyżej na na niego gołębie.
Podsumowanie:
----------------------------------------------------------
Wady:
- Nuda
- Sztampowośc
- Grafika
- Grywalnośc
- Łatwa
----------------------------------------------------------
Zalety:
+ minimalne wymagania sprzętowe, praktycznie każdy sobie w to zagra.
+ głos narratora
+ multiplayer

 

Producent: Enlight Software
Dystrybutor:Jowood
Win XP/Vista
Procesor: 1,5 GHZ
Ram: 512 MB
Gatunek: RTS
Multiplayer: Tak


Ocena końcowa w skali 1:10 / 5+


 

komentarzy: 12Piątek, 19 lutego 2010, 23:02

Telewizor przyszłości

Niemal wszyscy producenci telewizorów pokazali modele z obsługą 3D, ale zwycięzcą został Panasonic robiący najwięcej szumu wokół tej technologii już od zeszłego roku.
 Seria telewizorów plazmowych VT25 trafi do sprzedaży wczesną wiosną!
Zestaw będzie zawierał okulary 3D z aktywnymi przysłonami na przemian zakrywającymi lewe i prawe oko w zgodzie z pokazywanym obrazem. To trójwymiarowy wyświetlacz w pełnym HD - każdy z dwóch obrazów pojawia się na ekranie w całości, w rozdzielczości 1920/1080 pikseli.
 System Infinite Black Pro ma zapewniac jeszcze lepszy kontrast niż standardowe plazmy, ale nie będzie generowac trójwymiarowego obrazu z urządzeń dawnej daty. Produkty Toshiby i Samsunga mają to potrafic, Panasonic chce nas najwyrazniej zmusic do kupna specjalnego odtwarzacza Blu-ray i filmów w specjalnych wersjach 3D. Widac, że firma ta celuje w najbogatszych klientów, którzy bez mrugnięcia okiem wymienią cały sprzęt na nowy.
     

komentarzy: 9Piątek, 19 lutego 2010, 20:07

Gry Konsolowe

0
Posiadam narazie tylko PC i Playstation 2, jako pasjonat gier lubię się także wymieniac grami, które są mi niepotrzebne bądz które mam podwójne.
    Mam do wymiany trzy gry na konsolę Playstation 2.
Są to:
Ghost Hunter - Stan Dobry w skali 1:10 (7+)
AirBlade - Stan Dobry w skali 1:10 (7 trochę rysek, ale gra działa poprawnie)
The Sims - Stan Dobry w skali 1:10 8+ (brak książeczki)

Najbardziej zależy mi na:
Harry Potter Komnata Tajemnic (wersja premierowa)
007 Nighfire
Kingdom Hearts 1
Tony Hawk Proving Ground
Hitman Blood Money
WRC Rally Evolved
Final Fanstasy X 
Final Fanstasy X-2

Jakiekolwiek propozycje możesz zostawic w komentażu lub wysłac na komunikator GG lub mail.
Jeżeli nie posiadasz gier z listy możesz także napisac co masz.
Gier nie sprzedaję!!!
Pozdrawiam!

komentarzy: 3Piątek, 19 lutego 2010, 12:42

#21 Jaka to Gra?


Prawidłowa odpowiedz to FarCry (odp. M1kel1)

komentarzy: 4Piątek, 19 lutego 2010, 09:58

#20 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to The Legend of Spyro: The Eternal Night
                                (odp. Wandalman)

komentarzy: 2Piątek, 19 lutego 2010, 09:57

Podsumowanie Ankiety Nr 1

Którą grę uważasz za najlepszą?

 • Harry Potter I Książe Półkrwi
  16% 5 głosów
 • Up The Video Game
  0 głosów
 • Marc Ecko's Getting Up
  6% 2 głosy
 • WWE SmackDown vs. Raw 2009
  10% 3 głosy
 • Pro Evolution Soccer 2010
  26% 8 głosów
 • Sillent Hill Origins
  0 głosów
 • Test Drive Unlimited
  13% 4 głosy
 • Metal Gear Solid 3 Snake Eater
  13% 4 głosy
 • Tony Hawk Project 8
  3% 1 głos
 • Dragon Quest
  0 głosów
 • Final Fanasy X
  6% 2 głosy
 • Star Wars 3
  3% 1 głos

Suma oddanych głosów: 30

komentarzy: 5Środa, 17 lutego 2010, 20:34

#19 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Demon Chaos (odp. Suomalainenka)

komentarzy: 2Środa, 17 lutego 2010, 19:50

#18 Jaka To Gra?
Po krótkiej przerwie macie okazję zdobyc aż 3 punkty:)
Za każdą dobrą odpowiedz 1 PKT.

Prawidłowa odpowiedz to Race The WTCC, Pariah,Final Fantasy XII (odp. RamboPL (2PKT) i Suomalainenka ( 1PKT)

komentarzy: 11Wtorek, 16 lutego 2010, 20:14

Ferie

!!!!!Od 15 do 17 Lutego jestem nieobecny!!!!
    Wszelkie informacje proszę kierowac na komunikator gadu gadu, maila bądz prywatyne waidomosci.
Pozdrawiam wszystkich gramowiczów:)

komentarzy: 3Poniedziałek, 15 lutego 2010, 19:09

#17 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Shadow of Rome (odp. Karfein)

komentarzy: 11Niedziela, 14 lutego 2010, 09:08

#17 Jaka To Gra?

;
Prawidłowa odpowiedz to Halo Wars (odp. BłażejGB)

komentarzy: 5Sobota, 13 lutego 2010, 17:48

Trackmania United Forever

Częściowo jest to bowiem klasyczna wyścigówka, w której najistotniejsze jest przebycie trasy od punktu startu do mety. W innym trybie ważniejsza niż prędkośc jest precyzja, zaś najciekawszy jest i tak Puzzle.
Zabawa w nim polega na tym, że trafiasz na pole konstrukcyjne, na którym zostały umiejscowione punkty startu, mety oraz checkpointu. Twoim zadaniem jest takie ułożenie trasy, by dało się ją przebyc jak najszybciej.
To zabawa o tyle fajna, że nawet najlepszy wirtualny kierowca nie poradzi sobie z ustalonymi przez twórców czasami, jeżeli nie zacznie myślec bardziej nieszablonowo. Czasami trzeba nie lada szalonej idei, aby udało się przprowadzic drogę w sposób taki by można było ją przebyc w tak zwanym "Złotym Czasie". Po obszerniejszy opis poszczególnych trybów jednak odsylam do ramki "co by tu zrobic?.
Radośc z jazdy jest jednak niezależna od sposobu rozgrywki (choc oczywiscie każdy będzie miec swoich faworytów - mnie np. najmniej przypadly do gustu Ewolucje).
Bardzo fajnie prezentuje się kalsyczny dla TrackManii model jazdy. Nie ma on wiele wspólnego z realizmem, ale rządzi się własnymi prawami, do których można przywyknąc, i które warto wykorzystywac.
Nie ma już co prawda gwałtownego hamowania i przyśpieszania w powietrzu, ale poślizgi i skoki są takie same jak poprzednio - efektowne i użyteczne, a i Newton na ich wzrok raczej nie złapałby się, ze zgrozą za głowę.
Niezależnie od trybu kluczem do sukcesu jest zawsze to samo, czyli perfekcyjne opanowanie trasy i pomysł na odpowiednie minięcie każdego jej odcinka. Dopiero po spełnieniu tych dwu warunków dochodzą jeszcze

swietna koordynacja i refleks. Pewnie ucieszy też graczy wciąż niemających Joy- padów i kierownic, fakt że klawiatura do modelu jazdy prezentowanego w TrackManii wystarcza w zupełności.
Jedną z najciekawszych opcji, będących jednocześnie nowością w serii jest emulacja grafiki trójwymiarowej. Mowa o "realnej" grafice 3D. To znaczy po włączeniu jednej z opcji w menu i dostosowaniu głębi za pomocą
adychsuwaka można się cieszyc "przestrzennym" obrazem. Ten osiągalny jest oczywiście tylko dzięki specjalnym okularom, które na szczęście zostały wrzucone do pudełka z grą. Nie jest to żadna kosmiczna technologia w stylu tej, jaką spotykamy się w kinach 3D - to prosty kawałek tektury z dwiema folijkami, niebieską i czerwoną. Nawet jesnak tak - zdawałoby się - prymitywne rozwiązanie sprawuje się nad wyraz przyzwoicie. Po włączeniu trybu 3D zmieniają się przede wszystkim kolory. W dużym stopniu " zdejmowane" są czerwienie i niebieskości, by nie nastąpił przesyt, krawędzie zaś rozdwajają. W sumie nawet da się tak grac i bez okularów ( w kinie 3D po ich zdjęciu sieczka na ekranie jest nieporównywalnie, większa), choc naturalnie nie ma to żadnego sensu. Samo zakładanie ich na nos (albo na zwyczajne okulary - nie ma z tym klopotu) ma sens tylko raz na jakiś czas, a i to na długo. Efekt jest rzeczywiście ciekawy, ale oczy się męczą znacznie szybciej, gdyż przez cały czas zezują, ale ja ostrzegam, by nie przedawkowac.
Oprawa gry nie zmieniła się ani trochę od czasów świetnej TrackManii Sunrise.
Grafika pozostawia więc może nieco do życzenia, zwłaszcza jeśli porównuje się ją ,np. do GRID-a. Specyficzny styl dzieła Francuzów jednak sprawia, że i jego wygląd jest ponadczasowy. Trochę resorakowy, ale mający własny niepowtarzalny klimat. W dodatku silnik jest tak elastyczny, że bez problemu można płynnie przechodzic z planu budowania toru do wyscigu. O obecności widocznych łączeń poszczególnych elementów oczywiście nie ma w ogóle mowy. Pod tym względem seria osiągnęła perfekcję dawno temu. Jedyny poważniejszy zarzut, jaki można miec do TrackManii United Forever, jest taki, że ten dodatek nie przynosi żadnej rewolucji. W końcu setki nowych tras można sobie zassac z internetu samodzielnie. To jest jednak szukanie dziury w całym. Dla fanów cyklu to pozycja obowiązkowa.
Pozdumowując moja ocena gry to 8+.

+ Setki tras i tysiące oryginalnych pomysłów
+ Jeszcze więcej tras
+ Okulary 3D w zestawie
--------------------------------------------------------------
- Tak naprawdę: nie aż tak dużo nowości
- Niekiedy frustrujący poziom trudności
- Tryb 3D to gadżet, z którego nie można za dłougo korzystac


Producent: Nadeo
Dystrybutor: Techland
Cena: 69,90 zł ( wydanie premierowe)
Win: XP/Vista
Multiplayer: Tak
Gatunek: Wyścigi/ Logiczna

komentarzy: 5Piątek, 12 lutego 2010, 19:40

#16 jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to PGR 3 (odp. Master_Morti)

komentarzy: 7Piątek, 12 lutego 2010, 15:07

#16 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Viva Pinata (odp. Ezio)

komentarzy: 9Czwartek, 11 lutego 2010, 15:22

#15 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Deus_Ex 3 (odp. Karfein )

komentarzy: 7Środa, 10 lutego 2010, 15:33

#14 Jaka To Gra?


Prawidłowa odp to Hard Truck (odp. 012310)

komentarzy: 9Wtorek, 09 lutego 2010, 16:42

Zapowiedzi Gier 2010 Roku

Batman Arkham Asylum 2 - koniec 2010 roku
House. M.D - połowa 2010 roku ( Maj lub Czerwiec)
Age of Conan: Rise of the Dragonslayer - połowa 2010 roku
Star Wars 2: The Force Unleashed - koniec 2010 roku
Spec OPS: The Line - koniec 2010 roku
Mercenary Wars - połowa 2010 roku
Lego Universe - koniec 2010 roku
Lego Harry Potter - połowa 2010 roku (Maj)
Arcania: A Gothic Tale połowa 2010 roku
Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk - początek 2010 roku ( Marzec)
Mafia 2 - połowa 2010 roku ( Maj)
Battlefield Bad Company 2 - początek 2010 roku ( Marzec)
Splinter Cell Conviction  - połowa 2010 roku ( Kwiecień)
Bioshock 2 - Już jest!

 

 To oczywiście nie są wszystkie gry, które wyjdą w tym roku.
Wypisałem tylko przykładową liczbę gier.
 Wypisywanie wszystkich gier nie miałoby sensu

komentarzy: 6Poniedziałek, 08 lutego 2010, 20:58

#13 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Xpand Rally Extreme (opd BłażejGB)

komentarzy: 3Poniedziałek, 08 lutego 2010, 16:14

!!1000 Odwiedzin!!

Chciałem wszystkim gramowiczom gorąco podziękowac, za odwiedzanie mojego Gramsajta. To bardzo duża liczba odwiedzin.
Na gram.pl jestem od roku. Bardzo lubię, gdy mojego gramsajta odwiedzają nowe osoby. Cieszę się bardzo z tego powodu.
Pozdrawiam i zapraszam wszystkich gramowiczów!!

komentarzy: 13Niedziela, 07 lutego 2010, 12:05

#12 Jaka To Gra?


Prawidłowa opowiedz to Outrun 2006:Coast 2 Coast. (odp Master_Morti)

 

komentarzy: 2Niedziela, 07 lutego 2010, 10:40

#11 Jaka To gra?


Prawidłowa odpowiedz to Civilization 4 ( odp. BłażejGB)

komentarzy: 10Sobota, 06 lutego 2010, 11:08

#10 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Icewind Dale (odp. BłażejGB)

komentarzy: 2Piątek, 05 lutego 2010, 14:27

#09 Jaka To Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Flatout 2 (odp. BłażejGB)

komentarzy: 5Czwartek, 04 lutego 2010, 15:00

#08 Jaka To Gra?Prawidłowa odpowiedz to Faces of War (odp. BłażejGB)

komentarzy: 5Środa, 03 lutego 2010, 19:18

#07 Jaka To Gra?Prawidłowa odpowiedz to Swat 4 (odp. Karfein)

komentarzy: 5Wtorek, 02 lutego 2010, 16:32

Awans!

Dzisiaj, kiedy włączyłem PC-ta jak zwykle wszedłem na mojego gramsajta.
Po wejściu na G-sa oddałem kilka komentarzy, zagłosowałem w ankiecie i dodałem posta.
Już miałem wyjśc z mojego gramsajta, aż tu nagle patrze ranga się zmieniła.
Zostałem Przodownikiem z czego bardzo się cieszę!

komentarzy: 8Wtorek, 02 lutego 2010, 15:06

#06 Jaka to Gra?


Prawidłowa odpowiedz to Medal of Honor Fronline (odp. BlażejGB)

komentarzy: 6Poniedziałek, 01 lutego 2010, 15:52

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Nazywam się Bodzio_Gracz. Jestem graczem komputerowo - konsolowym oraz kolekcjonerem gier. Wszystkie moje gry jakie kolekcjonuję są oczywiście oryginalne, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić w swej kolekcji jakąś nieoryginalną grę. Głównym i pierwszorzędnym gatunkiem gier, w jakie gram jest jRPG. W swojej kolekcji posiadam wiele gier z tego gatunku, np. Seria Final Fantasy, Dragon Quest. Chciałbym dodać także, iż moje zainteresowania sięgają także komputerów oraz konsol. A więc krótko mówiąc moimi zainteresowaniami są gry, konsole oraz komputery, bez których nie wyobrażałbym sobie życia.

Moje tagi:gry, komputery, konsole

Urodziny:za 308 dni (21 grudnia 1994)

Moje motto:Jeśli coś robisz , rób to do końca.

Obecny stan:Gry to całe życie !

Posiadany sprzęt:PC, PC, PlayStation 2, Mobile, Mobile, Mobile, Mobile, mp4 IBOX eclipse, Telewizor LG , PlayStation 3, PSX, Telewizor 32', Telewizor 37', PlayStation 4, Pegasus

Namiary na mnie

e-mail: bodzio.majones(at)poczta.onet.pl, e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, GG: 11646658, www: http://ja.gram.pl/Bodzio-gracz, Youtube: BodzioGracz, Facebook: BodzioGracz , e-mail: bodzio.gracz(at)gmail.com, Xfire: bodziogracz7, PlayStation Network: Bodzio__Gracz, Microsoft: BodzioGracz, Battlelog: Bodzio__Gracz, Origin: BodzioGracz1, Uplay: BodzioGracz, Steam: BodzioGracz, Google Plus: BodzioGracz, Twitter: BodzioGracz, Instagram: BodzioGracz

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 61

Ankieta

Jaką Postać z gry Assassin's Creed uważasz za najlepszą ?

 • Altair
  61%13 głosów
 • Desmond
  4%1 głos
 • Al-Mualim
  0 głosów
 • Abbas Sofian
  0 głosów
 • Malik Al-Sayf
  19%4 głosy
 • Ryszard I Lwie Serce
  0 głosów
 • Tamir
  0 głosów
 • Garnier de Naplouse
  0 głosów
 • Talal
  4%1 głos
 • Abu'l Nuqoud
  4%1 głos
 • Wilhelm z Montferratu
  0 głosów
 • Majd Addin
  0 głosów
 • Jubair al Hakim
  0 głosów
 • Sibrand
  0 głosów
 • Robert de Sable
  4%1 głos

Suma oddanych głosów: 21 

« poprzednia ankieta

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Planowane Zakupy.

PC:
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike: Source
- Call of Duty 2
- Call of Duty 5: World at War
- Crysis
- Emergency 2012
- Fahrenheit
- F.E.A.R 2
- Ghostbusters
- Lego Star Wars II: The Original Trilogy
- Medal of Honor: 10th Anniversary Edition
- Penumbra Złota Edycja
- Portal
- Portal 2
- Serious Sam HD: Złota Edycja 
- Sniper Elite V2
- Spintires
- The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
- The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
- Wildlife Park II
- Zoo Tycoon II

PSX:

- Ace Combat 3
- Ape Escap
e
- Colin Mc Rae
- Crash Bandicoot 3
- Driver 2
- Dino Crisis
- Gran Turismo
- Gran Turismo 2
- Harry Potter and the Sorcerers Stone
- Harry Potter and the Chamber of Secrets
- Kiss Pinball
- Medal of Honor Underground
- Medal of Honor Under
round 2
- Medievil
- Need For Speed Porsche 2000
- Need For Speed Road Challenge
- Pitfall 3D: Beyond the Jungle
- Resident Evil
- Resident Evil 2
- Silent
Bomber
- Star Wars Episode I
- Star Wars Episode II
- Tombi
- Tony Hawk's Pro Skater
- Tony Hawk's Pro Skater 2


PS2:

- Ace Combat 04: Distant Thunder
- Ace Combat 5: Squadron Leader
- Ace Combat Zero: The Belkan War
- Ape Escape
- Brave
- Call of Duty: Finest Hour
- Call of Duty 3
- Crash Bandicoot: Wrath of Cortex
- Crash of the Titans
- Crash Bandicoot: Mind over Mutant
- Crash Bandicoot: Unlimited
- Crash Nitro Kart
- Fantavision
- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor's Legacy
- Jak and Daxter: Zaginiona Granica
- Jak X Combat Racing
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
- Motorstorm: Arctic Edge
- Okami
- Ratchet & Clank
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Ratchet: Gladiator
- Ratatouille
- Robots
- Secret Agent Clank
- Stuart Little 3
- Spyro:
Enter the  Dragonfly
- Spyro: A Hero's Tail
- Spyro: A New Beginning
- Spyro: Enter the Dragonfly
- Star Wars Battlefront I
- Socom Combined Assault
- Super Monkey Ball Deluxe
- Super Monkey Ball Adventure
- Tony Hawk's Pro Skater 3
- Tony Hawk's Pro Skater 4
- Tony Hawk's American Wasteland
- Tony Hawk's Project 8
- Tony Hawk's Downhill Jam
- Tony Hawk's Porving's Ground
- Tourist Trophy
- Up: The Video Game
- WRC
- WRC II
- WRC: Rally Evolved

PS3:
- Ace Combat: Assault Horizon

- Call of Duty: Modern Warfare 2
- Call of Duty Black OPS II
- Colin McRae: Dirt 2
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.1
- Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2
- Infamous
- Killzone 3: Helghast Edition
- Medal of Honor: Warfighter
- Metal Gear Solid 4
- Midnight Club: Los Angeles
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Ratcher & Clank: A Crack in Time
- Ratchet & Clank: A Tools of the Destruction
- Skate
- Skate 2
- Socom: Confrontation
- Socom 4: Polskie Siły Specjalne
- Uncharted 3: Drake's Deception
- White Knight Chronicles
- White Knight Chronicles II

PS4:

- Agatha Christie: The ABC Murders
- Assassin's Creed Syndicate 
- Assassin's Creed Unity 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty: Ghosts
- Destiny
- Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
- Dragon Age: Inkwizycja
- Dragon Quest Heroes
- Dying Light
- Fallout 4
- Far Cry 4
- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
- Final Fantasy XIV: Heavensward
- God of War III Remastered
- Grand Theft Auto V
- inFAMOUS First Light
- Killzone: Shadow Fall
- LEGO Batman 3: Poza Gotham
- LEGO Jurassic World 
- LEGO Marvel Super Heroes
- LEGO Movie
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Minecraft Story Mode
- Need For Speed Rivals
- Project CARS
- Resident Evil: Revelations 2
- Risen 3: Władcy Tytanów
- Sniper Elite III: Afrika
- The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- The order 1886
- Thief
- Tom Clancy's The Division
- Tony Hawk's Pro Skater 5
- Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a 
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia


Sprzęt:
- Głośniki Logitech Z-906
- Karta Pamięci 8 MB Sony
- Konsola Microsoft Xbox One X
- Konsola Microsoft Xvox One
- Konsola Microsoft Xbox 360 
- Konsola Microsoft Xbox 
- Konsola Sony PlayStation One
- Konsola PlayStation Portable
- Konsola PlayStation Vita 
- Konsola Nintendo Wii
- Konsola Nintendo Wii U 
- Konsola Nintendo 2DS
- Konsola Nintendo 3DS XL
- Konsola Nintendo Switch
- Konsola Super Nintendo Entertaiment System
- Konsola SEGA Mega Drive
- Konsola SEGA Dreamcast


Książki:

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- Harry Potter i filozofia: Przewodnik po Hogwarcie


Ulubione...

Gry: 007 James Bond - seria, 24 Godziny: The Game, Ace Combat 04, Ace Combat 3 [PSX], Ace Combat The Belkan War, Ace Combat V, Agatha Christie: I nie było już nikogo, Agatha Christie: Morderstwo w Orient Expressie, Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem, Agressive Inline, Ape Escape [PSX], Assasin's Creed, Assasin's Creed (seria), Assasins's Creed Brotherhood, Assassin's Creed II, Assassins Creed III, Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassin's Creed: Revelations, Assassins Creed: Rogue, Batman Arkham City, Battlefield 2: Modern Combat, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2, Black, Botanicula, Broken Sword (seria), Brothers in Arms : Earned in Blood, Brothers in Arms : Road to Hill 30, Brothers in Arms Hells Highway, Call of Duty - United Offensive, Call of Duty (seria), Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty 2: Big Red One, Call of Duty 3, Call of Duty 4 Modern Warfare, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty seria, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Colin Macrae Rally 04, Colin Macrae Rally 2005, Colin McRae DiRT, Colin McRae Rally - seria, Colin McRae Rally 3, Company of Heroes, Counter - Strike : Condition Zero, Counter - Strike 1.6, Counter - Strike Global Offensive, Counter - Strike: Source, Crash Bandicoot (seria), Crysis, crysis 2, Dawn of war + 2 dodatki, Dawn of War 2, Day of Defeat: Source, Delta Force, Dino Crisis, Dino Crisis 2, Dragon Age - Początek, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King, DriveClub PS4, Driver (PSX), Driver 2, Driver San Francisco, Driver San Francisco, Emergency 4, Euro Truck Simulator 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Farming Simulator 2013, Farming Simulator Classic, Final Fantasy - seria, Forbidden Siren, Ghost Hunter, Ghostbusters: The Video Game, Gothic - Seria, Gran Tourismo 2, Gran Turismo, Gran Turismo, Gran Turismo 2, Gran Turismo 3: A-Spec, Gran Turismo 4, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, Half Life, Half Life 2, Harry Potter - cała seria, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część druga, Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Książe Półkrwi, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Harry Potter i Zakon Feniksa, Hitman (seria), inFamous, inFamous 2, Jak (seria), Killzone 2, Killzone 3, Killzone I, Kiss Pinball, Kiss Pinball, Kula World, L.A Noire: The Complete Edition, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman: The Videogame, LEGO Harry Potter Lata 1-4, Lego Harry Potter Lata 5-7, Lego Indiana Jones: The Orginal Thirlogy, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Lego Star Wars The Video Game, LEGO The Lord of the Rings, Maaxed out Racing, Medal of Honor - Allied Assault + Dodatki, Medal of Honor - Pacific Assault, Medievil, Medievil 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid - seria, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 2: Substance, Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Microsoft Flight Simulator 2002, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox 360, Midnight Club 3 : Dub Edition Remix, Midnight Club Los Angeles, Minecraft, MoH: European Assault, MoH: Frontline, MoH: Rising Sun, MoH: Vanguard, Moto Racer 2, Motorstorm, MotorStorm Apokalipsa, Motorstorm: Pacific Rift, Motorstorm:Arctic Edge, Need For Speed Porsche 2000, Need For Speed Road Challenge, Nihilumbra, Okami, Portal, Portal 2, Prince of Persia, Rainbow Six: Vegas Tom Clancy's, Ratchet & Clank, Ratchet & Clank (seria), Return to Castle Wolfenstein, Rocket League PS4, Saga The Elder Scrolls, SKATE 3, SOCOM 3: U.S Navy SEALs, Socom 4: Polskie Siły Specjalne, SOCOM II - U.S. Navy SEALs, Socom U.s. Navy seals, Socom U.s. Navy Seals Combined Assault, Sony PlayStation 2, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation One, Sony PlayStation Portable, Sony PlayStation Vita, Spintires, Splinter Cell, Spyro (seria PSX i PS2), Star Wars (seria), Stock Car Speedway, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Deluxe, Tactical ops :wojna z terrorem, Team Fortress 2, The Elder Scrolls III: Morowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The Elder Scrolls IV:Knights of the Nine, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Getaway, The Getaway: Black Monday, The Settlers (seria), Thief - Deadly Shadows, Thief 2: The Metal Age, Thief GOLD, Tiger Woods PGA TOUR 06, Tiger Woods PGA Tour 07, Tiger Woods PGA Tour 08, Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theorry, Tom Clancy Splinter Cell Pandora Tommorow, Tom Clancy’;s H.A.W.X., Tom Clancy´s Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, Tombi, Tony Hawk's American Wasteland, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Tony Hawk's Pro Skater 4, Tony Hawk's Project 8, Tony Hawk's Proving Ground, Tony Hawk's Underground, Tony Hawk's Underground 2, Trials Evolution Gold Edition, Trine (seria), Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted Drake's Fortune, Unreal Tournament (seria), Wildlife Park 2, WildLife Park 2: Świat Koni, WildLife Park 2: Wodny Świat, Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt, Wolfenstain Enemy Terytorry, WRC, WRC (seria), WRC 2, WRC 2 Extreme, WRC 3, WRC 4, WRC Rally Evolved, Zoo Tycoon 2 seria, Zoo tycoon complete collection

Muzyka: Electro & Dance, Hardstyle, Metal, Rock, Rock, Hard Rock, Soundtracki z gier, Trance

Filmy: " Harry Potter" - cała seria, "Oszukać Przeznaczenie" (seria), "Star Wars" cała saga, 007 - Casino Royale, 007 - Człowiek ze złotym pistoletem, 007 - Diamenty są wieczne, 007 - Doktor No, 007 - GoldenEye, 007 - Jutro nie umiera nigdy, 007 - Quantum Of Solace, 007 - Świat to za mało, Ekspres polarny, Komando Foki, Łzy słońca, Mów Mi Dave (Meet Dave), Silent Hill

Książki: "Harry Potter" - Cała Saga, "Władca Pierścieni", Assassin's Creed (seria), Battlefield 3: Rosjanin, Książki Star Wars, Tom Clancy (seria)

Seriale/programy TV: Animal Planet, Dr House, National Gegoraphic Channel, Ogólnie HYPER

Gazety/pisma: CD Action, National Geographic Traveler, Neo Plus, PlayStation The Official Magazine, PlayStation2 Official Magazine, PS3M UK (The PlayStation3 Magazine), PSX Extreme

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3492 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 466 (#842)

Napisanych postów i komentarzy: 491 (#1431)

Napisanych recenzji: 83 (#2)

Wpisów na blogu: 200 (#57)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 17 088 (#49)

Archiwum wpisów

PlayStation 3 Gamecard

 

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl