avatar

Heterko Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Heterko

Ankieta

Który mój avatar jest lepszy?

  • Nowy
    42%32 głosy
  • Stary
    57%43 głosy

Suma oddanych głosów: 75 

« poprzednia ankieta

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

:P :D

Pewnie domyślacie się jaki byłby tytuł wpisu?  Właśnie skończyłem robić mój awatar. Cały jest zrobiony w paincie, ale bardzo ładnie i nie potrzeba mi innych programów. Przedtem też miałem góry ale przypominały członka.  I jakiś moderator mi go usunął. Bardzo mi się podoba i myślę, że długo z nim zostanę. To białe to jest śnieg. A u góry są kochające się chmórki. Lay nowy niedługo zrobię. Będą to  zdjęcia świń w różowym tle. Świnie też są różowe. Dla przypomnienia poprzedni awatar (mniej więcej) :

komentarzy: 7Środa, 05 listopada 2008, 17:31

Tak wiele, a tak mało

W czasie dnia mam bardzo dużo pomysłów na wpis, ale jak siądę do kompa to już zapominam o czym chciałem napisać. Może mi się przypomni i coś tu napiszę.

komentarzy: 1Środa, 05 listopada 2008, 09:21

Ma ma ma

Posłuchajcie sobie tej ostatniej piosenki. Może do niej zatańczę i wsadzę na you . Wiadomo gdzie:P No i oczywiście później tu. Kurdeble, no trzeba coś z tym lajem zrobić. Chodzę po necie i nigdzie nie widzę fajnych zdjęć z kucykami pony. Chyba wymyślę coś sam.

komentarzy: 4Sobota, 01 listopada 2008, 18:43

Luntek (Paweł)-Krytyka chomika

Specjalnie dla nierozeznanego  chaotiza =D Moje bialuśkie nintendo DS ma się doskonale

Wiele jest ludzi, podejrzewam w wieku gimnazjalnym, którzy uważają, że Luntek jest głupi. Oceniają go po wyglądzie, nie wgłębiając się w sens tego co mówi. Ja tak nie uważam, nie uważam też że jest on mądry.Tyle na temat wstępu, teraz napiszę co o nim myślę.

Otóż ten chłopak nie jest królem internatu. Ha Ha, żart. REPEAT, ALE POPRAWNIE: Otóż ten chłopak nie jest królem internetu. Krytyki się nie czepiam, bo każdy ma swoje zdanie, inni nie ważne co powie uważają że i tak jest najgorsze i pedalskie, ale czasem palnie coś głupiego co nie oznacza że jest głupi, bo po jednej wypowiedzi człowieka się nie ocenia. Oto film do którego się odwołam. Apeluje do Gosi Andzejewicz, że ma się wycofać w show biznesu aby odpocząć i się zmienić bo teraz sobie nie radzi. Najpierw mówi że ma się zmienić a po chwili mówi , że nie wie w czym ma się zmienić. Mówi też że sytuacja w której akrualnie jest wpływa o niej niekożystnie. Z kąd on to wie, że niekorzystnie i nawet nie wytłumaczył jaka to sytuacja? Teraz przejdę do  filmu:

 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Dobra, to że Luntek kocha dodę mogę zrozumieć. Ale ten nienaturalny krzyk i wszystko co udaje to nie mogę tego znieść, to czyni najgorszy film luntka według mnie, choć wiele trzyma słaby poziom.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ 

Na początku głupi nieśmieszny żart. Nic tu nie jest śmieszne, a poza tym ma coś różowego na sobie, makijaż.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Filmu jak relkamuje płytę Toli nie będę krytykował ani wsadzał bo naprawdę , naprawdę szkoda miejsca... Miał tu właśnie być ale zrezygnowałem.

 >>>>>>>>>>>>Ogólnie o Pawełku<<<<<<<<<<<<

Co mi się w nim nie podoba? Otóż zachowuje się sztucznie, nienaturalnie, każdy śmiech/ uśmiech i wiele innych elementów jest na siłę robiona. Mógłby mówić codziennym tonem, głupia nazwa swojej maskotki "pink bitch", za dużo gada trochę za mało wie.  A co mi nie przeszkadza i uważam to za normalne: makijaż, cały ubiór oprócz peruki, często jego zdanie na dany temat. Fajnie się odjebał w pierwszym zamieszczonym przeze mnie filmiku. Jestem ciekawy co jego rodzice o nim sądzą:D

$$$$$$$$$$$$$$$$$

Ciekawostka:

 

komentarzy: 4Sobota, 25 października 2008, 17:27

Jestem synem Boga

Jestem synem boga. Trzecim albo czwartym. Oczywiście w życiu księdzem nie będę, mogę wybrać życiową drogę jaką chcę. A wiecie dlaczego tego nie rozpowiadam? A dlatego, że ludzie zamiast się cieszyć to by mnie wzięli do szpitala psychiatrycznego na intensywną terapię. Czyli to oznacza, że już nikt w moc boga nie wieży, czyli nawet w jego. Ale ja w niego wieżę, choć do kościoła nie chodzę bo mi się nie chcę. Bardzo rzadko z nim rozmawiam, bo taka jest potrzeba. Ale jak go o coś poproszę to mi pomoże, np ostatnio poprosiłem go abypomógł mi znaleść kartę SD 2GB. Za 2 dni podchodzi do mnie matka i mówi, że leży u niej na szafce. A karty nie mogłem znaleźć oc 3 tygodnie. Też się spuźniłem do szkoły to poprosiłem aby nauczyciel też się spuźnił, zdążyłem:) A o czym z nim rozmawiam? Prwnie jesteście tego ciekawi. Np: chce abym zwalczał picie alkocholu wśród młodzieży. Ja oczywiście nie wiem od czego zacząć, ale on tak moje życie układa, żeprawie nie muszę nic robić. Czasem też chce abym wysłał smsa na chore dzieci, myślę, że to jakoś nasówa innym osobom. Ogulnie nie uważam się za świętego, i raczej nim nie jestem. Pierwszy kontakt z nim zaczą się w wieku 10 lat, ale wtedy to nawet nie wiedziałem z kim rozmawiam. Poważniejszy i częstszy kontakt zaczą się w wieku 15 lat. Moja matka nie zaszła wciąże przez cud i nie jest dziewicą tak jak maryja. A Jezus nie czarował tylko był taki jak ja, on to rozpowiadał, że ma kontakt z Bogiem i ludzie go polubili, w dziesiejszych czasach mnie nie polubią:P Może ktoś mnie tu zrozumie. Wiem, ze 2 syn był coś w około 700 roku. Nic dalej nie wiem. Elo, elo trzy pięć zero :P

komentarzy: 11Poniedziałek, 20 października 2008, 11:09

Nie mam gór z cukierkowej krainy :((((((((

Och no co za pech. Usunęli pracownicy mi mojego awatara, którym są góry w cukierkowej krainie.  Nie chcę nic na szybko wymyślać,  zrobię znów coś wyjątkowego. Już wiem co się  nie podoba pracownikom. Następny awuś niedługo!  Ale na szczęście was mi nie zabiorą, bo przecież bez was bym się nie dowiedział, że jestem Dominikiem. Całe 18 lat myślałem, że mam na imię  Maciej, widać rodzice też się pomylili, dobrze, że nas poprawiliście.  Żył bym w ciemnocie przecież.

 

Łoł, gracze, czaicie te dziecko? Co jej lata po czaszce, kogucik.

komentarzy: 6Czwartek, 16 października 2008, 20:37

Wielki zderzacz Hadronów-To jest bez sensu!!!

 Widać jakaś grupa bardzo no... wyróżniających się ludzi wydała kupe kasy aby dowiedzieć się jak powstał świat! Nie wiem czy ze sowich, czy znaleźli się sponsorzy, ale i tak to jest bez sensu! Oto cytat "Ma dać odpowiedź na najbardziej nurtujące ludzkość pytania: skąd się wzięliśmy? Co stało się w bardzo wczesnych etapach istnienia wszechświata, i czy Wielki Wybuch faktycznie był początkiem naszego istnienia " Po co robić jakiś eksperyment skoro i tak wiemy z kond się wzieliśmy i to od dawna ? Przecież danie magnetycznych detektorów do 27 kilometrowego tunelu nic nie da bo z tego i tak żaden Bug nie powstanie. Jakieś detektory, nie wiem jak to wygląda, ale one kręcąc się w kułko w tunelu ziemi nam nie stwożą ani człowieka. Mogli by te pieniądze przeznaczyć na dorezywienie ludzi z afryki.

komentarzy: 3Piątek, 26 września 2008, 19:41

Top grupa! Zapraszam do grupy

 

Zasady są takie. Zgłaszasz się emailem do mnie i cię zapisuję. Gdy się uzbiera na początku np: 5 osób to każdy z nas tworzy "własny tekst" z napisem "Top grupa" i w nim ma linki do wszystkich osób w grupie. Jeśli "własny tekst" będzie szpecił wygląd sajta to możesz go mieć na dole. Codziennie wchodzisz na sajty wszystkich osób z top grupy i dla dowodu zostawiasz komentarz typu "wszedłem Heterko nr1" Numerek jest po to aby było szybciej znaleźć oszusta, który nas nie odwiedza. Wtedy wywalamy go z top grupy. Podczas szukania czy wszyscy nas odwiedzili brakującego numerka będzie łatwiej znaleźć niż nick. A wtedy patrzysz  jaki nick widnieje obok numerka. Oczywiście czasem może się zdarzyć, że się nie wejdzie na czyjeś sajty bo się nie ma czasu. Jeśli to się będzie powtarzać to odpadasz. A każdy z 20 osób otrzyma numerek aby było łatwiej sprawdzić kto kogoś nie odwiedził. Dzięki temu każdy z nas będzie miał na pewno 19 odwiedzin na dzień. Jeśli nie będziesz odwiedzał innych to odpadasz, a szkoda by było przepuścić codziennie 19 odwiedzin, co? Odwiedzenie 19 osób i napisanie krótkiego komentarza dużo czasu nie zajmuje. Masz pytania? Pisz dodo017@o2.pl ! Logo nadaje się do poprawki. Może zmniejszę liczbę osób do 15.

 

komentarzy: 9Środa, 10 września 2008, 11:10

News =D

Właśnie mam nowego awatara, to jest stary.

============================

Przeszedłem PainKiller Overdose. Trochę gorszy od poprzednich. 7/10.

Ostatnie odwiedziny

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Jak na razie nie mam dziewczyny.

Moje tagi:gry, ja, krytyka chomika, życie

Urodziny:za 72 dni (4 listopada 1987)

Moje motto:Chcę się wyróżniać od innych. TS się nie opłaca.

Obecny stan:żajebiaszczo.

Posiadany sprzęt:PC

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4079 dni

Moich wejść na gram.pl: 364 (#4046)

Napisanych postów i komentarzy: 479 (#1443)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 18 (#214)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 466 (#938)

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Namiary na mnie

e-mail: dodo017(at)o2.pl

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl