avatar

SkySurfer Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/SkySurfer

Witaj!

Dzięki, że wszedłeś na mojego Gramsajta. Jest on aktualnie  w remoncie i nie wiem czy kiedykolwiek coś  tu się jeszcze pojawi. Jeżeli już tu jesteś, możesz kliknąć w ten link: skysurfer777.deviantart, a przejdziesz do mojego profilu na DeviantArcie, który aktualnie prowadzę.

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Team Fortress 2 Free to play

steam, za darmo, tf2, vavle

Odkąd na Steam pojawiły się gry Free to Play, pojawiły się też podejrzenia co do tego ,że i Vavle doda jakąś swoją produkcje (lub nad taką pracuję). No i długo nie musieliśmy czekać. Team Fortress 2 od dzisiaj jest za darmo , na zawsze. Zaskoczyło mnie to szczerze mówiąc ,ale można było się tego spodziewać po wprowadzeniu sklepiku z różnymi duperelami. Ci którzy już wcześniej zakupili grę dostaną konto premium. A w nim powiększony ekwipunek i inne (żenada...). Dla mnie Team Fortre$$ 2 zeszło na psy. Vavle zamiast zadbać o fanów i wsiąść się za Epizod 3 HL to oni trzepią kasę na czapeczkach i innych badziewnych wirtualnych przedmiotach.

 Vavle wypuściło też nowy filmik z serii "Meet the..."

komentarzy: 4Piątek, 24 czerwca 2011, 13:05

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl