avatar

MiroLbn Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/MiroLbn

Linki

 

Strona zina Gamers Zone-Strona

 

 

 

XFire

Mój blog (Wrzesień 2008)

ZNAJOMI CZĘŚĆ 1

Kaucz może być też Kauczuk i Wyszkowiako

To zaczynamy, nie był moim pierwszym znajomym może 30. Poznałem go gdy złożyłem prośbe o nagłówek, on się zaoferował że mi zrobi całego laya, tak się poznaliśmy. Później przez gg dowiedziałem się od niego że miał poprzednie konto ale został zbanowany za spam na gsach. Często gadamy przez gg i myśle że tak pozostanie. Jest najbardziej zadumanym w sobie  człowiekiem na świecie a i tak go lubię. Jest dobrym znajomym wpada na gsy nawet gdy się nie ma nowego wpisu. Bardzo dobra osoba na znajomego!!! A zapomniałbym jest bardzo dobrym tworzycielem lay ale wszyscy którzy liczą na lay muszą się zawieść już nie robi dla innych!

Maka1992

Pierwszy mój znajomy, więc mam duży sentyment do niego. Ponieważ bardzo lubi żużel i ja też. Jest bardzo dobrym uczniem, pisze książki i zawsze komentuje na bieżąco. Często gadamy przez gg i współtworzymy speedway gs. Warto dodać że jest tak samo jak Kaucz świetnym znajomym, i choćby nie miał czasu na skomentowanie wpisu przyjaciela znajdzie zawsze czas!!!  

komentarzy: 8Wtorek, 30 września 2008, 15:31

o_O

1000 odwiedzin no no dzięki wam lady and gentleman jesteście świetni

Następny wpis będzie o was nie wszyscy na raz ale po kolei wszystkich opisze 2 co dwa dni może być? KAUCZ zobaczysz!!! :P ;)

PODSUMOWANIE CZYSTKI=WYLECIAŁO 15 OSÓB

komentarzy: 21Poniedziałek, 29 września 2008, 13:07

INFORMACJA DLA ZNAJOMYCH!!!!

Jako że net mi się spowolnił i nie pokazuje kto ma nowy wpis na blog, to mam jedną prośbę do was najlepszych znajomych na świecie abyście jak mam zaległości w komentowaniu to proszę piszcie a zaraz dam wam komenta proszę o wyrozumiałość!!!!

DRUGA WAŻNA RZECZ: CZYSTKA ZNAJOMYCH CI CO ODWIEDZAJĄ MÓJ GS NIE MUSZĄ SIĘ MARTWIĆ CZYLI: 

 

Jeśli o kimś zapomniałem a uważa że komentuje często niech napisze możliwe że zapomniałem

A CZYSTKA ODBĘDZIE SIĘ ZA TYDZIEŃ

komentarzy: 26Piątek, 26 września 2008, 15:22

Podsumowanie Ankiety:

Coś dziwnego się stało bo w pytaniu kogo najbardziej lubicie 3 był Wojman a w ankiecie Kto jest najbardziej złym moderatorem??? wygrał Wojman!! W ankiecie oddano 59głosów oto wyniki:
 • Olamangato
  3%2 głosy
 • Wojman
  50%30 głosów
 • Walgierz
  8%5 głosów
 • Wodzasty
  0 głosów
 • Palladynka
  5%3 głosy
 • GeoT
  6%4 głosy
 • sig.
  11%7 głosów
 • Volvox
  5%3 głosy
 • Rzezim
  8%5 głosów

No i jeszcze nowa ankieta poświęcona my the best friends!

Oczywiście bez ostatniego :P

komentarzy: 12Środa, 24 września 2008, 14:27

Troszkę o niczym:

godzina 19:40 nie wiem co robić, no więc siedzę sobie na gs, a za oknem leje cóż za zjechana pogoda sobie myślę. Teraz troszkę o szkole: wczoraj byłem na dywaniku u pani dyrektor, no więc pani od polskiego chciała mnie przesadzić, bierze zeszyt a tam... FAJKI!!!!Ech lekki przypał był to nic, dziś kłóciłem się z nauczycielem od wf, bowiem dresy to strój sportowy a on że nie no dobra i kosa! Angielski też dziś gadam sobie z koleżankami a nauczyciel on mnie do pytania i znów kosa!!! No i  jeszcze muszę się pochwalić że jestem na szkolnej czarnej liście! Jest tam 20 osób z 400paru i ja!!! Chyba to przez wybryk sprzed roku jak z kolegą zwineliśmy dziennik i schowaliśmy do ubikacji, ale nie ma się co śmiać przypał był niezły fart że obyło się bez panów mundurowych! Trochę o szkole: To tak palić się nieda przy każdym wc stoi obstawa i pilnuje, w tamtym roku robiło się co chciało a wtym... żal normalnie nie dać ludziom popalić! Powiecia że jestem huligan? Nie to gimnazjum zmienia ludzi w 6 klasie miałem zachowanie dobre i średnią 4,0 a wtym zachowanie nieodpowiednie i średnia 3,0 żal! Fajki nauczyłem się palić też w gimnazjum no to chyba wszystko co chciałem wam powiedzieć pozdr.

edit: Zapomniałbym o zamknięciu nauczycielki w wc to już z małym moim udziałem ;)

komentarzy: 16Wtorek, 23 września 2008, 19:51

Brygadzista

No to było tak godzina 16 wchodzę na gs patrzę komenty no i widzę wpis Wdowiakm graty z awansu- myślę sobie o co chodzi musi mu się pomyliło  patrzę status i widzę brygadzista!!!! Jakie moje zaskoczenie było!!  Ach gdybyście widzieli moją minę :)

komentarzy: 7Poniedziałek, 22 września 2008, 20:37

NOWY PROJEKT!!!!!

Speedway gs: to tak laya ja zrobiłem wpisik ponury żniwiarz zobaczymy co i jak z nim będzie kto chce z nami go robić niech się wpisze że chce pomagać w robieniu speedway sajta a i jak mój pierwszy lay?

komentarzy: 4Poniedziałek, 22 września 2008, 17:08

Spraw kilka

1.Historia żużla:z pomocą encyklopedii bowiem tam zbierałem informacje a pisałem sam, w końcu całej historii żużla w głowie nie mam

2.Wpis przepowiednia: Pisane było z pomocą książki tak że nie ma mowy o kopiuj wklej

3. Blachawk i Valentine nie kopiuj wklej bo też z pomocą książki 

(napisz coś mądrze, a będą o plagiat osądzali :P )

komentarzy: 8Niedziela, 21 września 2008, 12:42

Żużel czyli co i jak.

Historia żużla
Pierwsze wyscigi motocyklowe na torze odbyły się w Berlinie już w 1899 roku. W 1903 pierwszy wyscig motocyklowy zorganizowano w Warszawie na ziemnym kolarskim torze na Dynasach a jego organizatorem było Warszawskie Towarzystwo Cyklistów. Tor ten na którym podobne wyscigi organizowano również w latach następnych miał 383 metry dlugosci, twarda ziemną nawierzchnię oraz nachylone łuki. W pierwszych latach XX wieku wyscigi motocyklowe na drewnianych torach kolarskich organizowano w USA.
Pierwsze udokumentowane wyscigi odbyły się w USA 2 lipca 1904 roku na gruntowym torze Portman Road Greound, Ipswich Suffolk. Rozegrano je w formie dwóch biegów i finału na dystansie 3. Podobne wyscigi w latach następnych zaczęto organizować również w Kanadzie (niektóre zródła podaja, że e 1907 roku wyscigi motocyklowe odbyły się również na torze ziemnym w Pitermaritzburgu w RPA). 15.12.1923 roku wyścigi motocyklowe na torze do wyscigów klusaków o długosci 536 metrów na terenie wystawy rolniczej w West Maitland w Australii zorganizował Nowozelandczyk Johny Hoskins. Wyscigi te powszechnie uznawane sa za poczatek sportu żużlowego. Ich popularnosć sprawiła, że zaczęto organizować je w miarę systematycznie również w innych miejscowosciach a startujący w nich zawodnicy zaczęli z coraz lepszym skutkiem pokonywać łuki w poslizgu kontrolowanym, jeżdżac z lewa nogą wysunięta do tyłu (tzw. styl australijski). Wyscigi na torach w Australii, które szybko zdobyły wielka popularność nazwano speedway races.
Pierwsze wyscigi na torach o luznej nawierzchni w Europie zorganizowano w Anglii po przyjezdzie na Wyspy Brytyjskie grupy zawodników australijskich. Pierwsze zawody z ich udziałem odbyły się na małym torze wyscigowym w Droylsden - Manchester 25.06.1927 roku a kolejne na żużlowym torze King's Oak w High Beach koło Epping 19.02.1929. Ten drugi wyscig ogladany przez ponad 30 tysięcy widzów powszechnie uznawany jest za poczatek sportu żużlowego w Europie. Popularnosć jaką zdobyła nowa dyscyplina sportu sprawiała, że rozpoczęto budowę kolejnych torów o luznej (żużlowej) nawierzchni. Już w 1929 roku zapoczatkowano rozgrywki ligowe na Wyspach Brytyjskich tworząc dwie ligi. W tym samym roku z inicjatywy redakcji "The Star" zainaugurowano rozgrywki indywidualne pod nazwą "Star Championship", które od 1936 roku przekształcono w indywidualne mistrzostwa swiata. W tym okresie czasu zawody motocyklowe na torach o luznej nawierzchni organizowano również w wielu innych krajach.
Polsce pierwsze zawody dirt-trackowe (tak w tym okresie nazywano zawody na torach o luznej nawierzchni) odbyły się 20.04.1930 roku w Poznaniu. Zorganizował je Oddział Motocyklowy Towarzystwa Sportowego "Unia" Poznań (przekształcony pózniej w Motorklub "Unia" Poznań) na boisku klubu "Sokół". Składały się one z 5 wyscigów w tym jednego finałowego, z których każdy rozgrywano na dystansie 10 okrażeń toru. 5.10.1930 wyscigi dirt-trackowe odbyły się w Bydgoszczy. Były nimi zorganizowane przez Bydgoski Klub Motocyklowy zawody o mistrzostwo Wielkopolski i Pomorza. Zawody rozegrano w klasie motocykli turystycznych do 350cm3, motocykli sportowych do 250cm3 i w klasie powyżej 500cm3. 12.10.1930 roku na nowowybudowanym 1000 metrowym torze o nawierzchni żużlowej w Mysłowicach rozegrano pierwsze zawody międzynarodowe z udziałem 40 zawodników w tym 23 z zagranicy (głównie z Niemiec. Zawody rozegrano z podziałem na klasy motocykli w formie przedbiegów i biegu finałowego na dystansie 5 okrążeń toru a ich organizatorem był Klub Motocyklowy Mysłowice.

7.08.1932 na torze w Mysłowicach rozegrano pierwsze oficjalne Mistrzostwa Polski w wyscigach dirt-trackowych, zawodnicy scigali sie wtedy na zwyklych motocyklach szosowych, a zawody byly rozgrywane z podzialem na klasy (250ccm, 350ccm i powyzej 350ccm) Pierwszym Mistrzem Polski został Rudolf Breslauer, który zwyciężył w klasie 250cm3 i 350cm3 Podobnie bylo w II indywidualnym finale rozegranym w Bydgoszczy w 1935 roku, wowczas to po rozegraniu biegow z podzialem na klasy wyloniono Mistrza Polski w biegu finalowym. Byl to jednoczesnie ostatni final przed wybuchem II wojny swiatowej. Mistrzostwa Polski Indywidualnie powrocily dopiero w roku 1947 kiedy to rozegrano az 8 turniejow na terenie calej Polski, wylaniajac w ten sposob 4 Mistrzow Polski w roznych klasach.
Pomysl na utworzenie rozgrywek narodzil sie w 1947 r., kiedy to Jozef Doch, zlozyl projekt Polskiej Ligi Zuzlowej, ktora powstala rok pozniej. Decyzja Komisji Polskiego Zwiazku Motorowego do rozgrywek przystapilo
16 najaktywniejszych sekcji zuzlowych. Z tej szesnastki podczas eliminacji wyloniono druzyny, ktore jako pierwsze w historii przystapily do walki o tytul najlepszej druzyny zuzlowej w kraju. Eliminacje prowadzono w formie zawodow indywidualnych. W trzech turniejach bralo udzial po szesnastu zawodnikow
w kazdym, po jednym z kazdego klubu. Suma punktow decydowac miala
o koncowej kolejnosci. Dziewiec pierwszych zespolow utworzylo pierwsza lige, a pozostale druga lige. W eliminacjach startowalo po czterech zawodnikow w jednym wyscigu, a punktacja byla 4-3-2-1.
Pierwsza eliminacja odbyla sie 25 kwietnia w Lodzi przy dwudziestu tysiacach widzow. Zwyciezyl w niej Jan Wasikowski z PKM Warszawa. Druga eliminacja odbyla sie 2 maja w Pucku i ogladalo ja dwanascie tysiecy widzow. Wygral Jerzy Dabrowski z PKM Warszawa. Trzecia tura eliminacyjna odbyla sie 23 maja w Grudziadzu. Zwyciezyl wtedy Ryszard Morawski z Okecia Warszawa.
26 maja 1948 roku Komisja PZM wydala pierwsze oficjalne licencje żużlowa,. której posiadanie było przepustka do startow w Polskiej Lidze Żużlowej. Pierwsza licencje uzyskał Stanislaw Brun z PKM Warszawa. Na początku czerwca, odbyła sie pierwsza kolejka I Ligi żużlowej. Obowiązywała punktacja 3-2-1, po 3 zawodników w jednym biegu. Jeżdżono wtedy systemem trojmeczy. Pierwszym Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu, została drużyna PKM Warszawa, przed LKM Leszno i Olimpia Grudziądz. W tym samym roku do Polski sprowadzono osiem pierwszych motocykli żużlowych. Były to Martin JAP-y. W 1949 roku to na torze w Lesznie rozegrano jednodniowy finał Indywidualnych Mistrzostw Polski bez podzialu na klasy, schemat zawodów zachował się do dziś z drobnymi korektami w ilości wyścigów i punktacji. Finały od tej pory były regularnie rozgrywane pod koniec każdego sezonu żużlowego w Polsce.

I to moje zdjęcie na treningu. Była to moja pierwsza jazda, podczas drugiej jazdy miałem wypadek lekko się poobijałem ale była to moja wina bo na łuku przydusiłem manetkę i puściłem maszynę mi wyprostowało i w bandę przypierniczyłem  z prędkością ok.70km/h potem pojechałem jeszcze 5 razy i zrezygnowałem, ale przeżycie było niesamowite i dziś żałuje tej decyzji.

komentarzy: 19Sobota, 20 września 2008, 10:53

Przepowiednia-Kometa Shoemaker-Levy sprawi zawód 1994

W eseju zamieszczonym w zbiorze pt. Dinosaur in a Haystack Stephen J. Gould przytacza nagłówek z brytyjskiego magazynu ,,Nature":Nadchodzi wielki błysk. Kometę odkryli w marcu 1993r. Gene i Caroline Shoemakerowie wraz z Davidem Levym. Było to dziewiąte ciało niebieskie tego rodzaju, które wypatrzyli, i-jak się okazało-najważniejsze, a to dlatego, że kometa zmierzała wprost w atmosfere Jowisza i miała się tam spalić w lipcu 1994r. Uczeni żywili nadzieje, że wybuch w gęstej atmosferze olbrzymiej planety pozwoli dowiedzieć się wielu rzeczy o samym Jowiszu i komecie. Mimo fakt że uderzenie miało być niewidoczne bowiem było to po niewidocznej dla nas stronie Jowisza i to skłoniło dziennikarzy Nature do ostrzeżenia astronomów by nie oczekiwali zbyt wiele. To okazało się błędem smugi po uderzeniu 21 kawałków komety były doskonale widoczne a niektóre wywołały zakłucenia w atmosferze Jowisza na obszarze większym niż rozmiar ziemi.

komentarzy: 8Piątek, 19 września 2008, 17:11

BlackHawk (Wiem że nie doczytacie do końca ale chcieliście więcej!!)

 

Śmigłowce serii UH-1 Huey wykorzystywano z dużym powodzeniem wewnątrz armii amerykańskiej w ciągu wojny wewnątrz Wietnamie, jednak kiedy spór ten zaczynał przybierać jeszcze większe część w środku połowie lat 60. komenda armii zdecydowało o zastąpieniu go nowocześniejszą maszyną. Na początku następnej dekady uznano plan nowego śmigłowca zbytnio priorytetowy ogłaszając wewnątrz styczniu 1972 plan Utility Tactical Transport Aircraft System (UTTAS)system taktycznego transportu powietrznego. Założeniem programu była konstrukcja śmigłowca o znacznie lepszych parametrach lotnych, niższych kosztach utrzymania dodatkowo większej przeżywalności na polu walki.

W sierpniu do finału konkursu dotarły dwójka typy maszyn, Boeing-Vertol YUH-61 także Sikorsky YUH-60. Każdy z producentów przygotował po dwójka egzemplarze śmigłowców do testów naziemnych plus po trzy do prób do wnętrza locie. Wśród maszyn przedstawionych na wskroś Sikorsky'ego znalazły się śmigłowce zbudowane na bazie transportowych S-61 plus S-65, także bojowego S-67.

Pierwszy spełniający wymagania UTTAS śmigłowiec wytwórni Sikorsky Aircraft zaznaczony fabrycznie jak S-70, oraz wskroś wojsko jak YUH-60A został oblatany 17 października 1974 roku, natomiast konkurencyjna machina YUH-61 29 listopada tego samego roku. Wiosną 1976 dokładne testowanie maszyn rozpoczęło wojsko.

Podczas testów wydarzył się zaszłość śmigłowca YUH-60A, który spadł na zalesiony terytorium przy Fort Campbell, wewnątrz stanie Kentucky. Maszyna wykazała się doskonałą wytrzymałością, albowiem po wymianie zniszczonych łopat wirnika głównego wystartowała plus o własnych siłach doleciała do bazy, gdzie poddano ją ostatkiem sił drobnym naprawom. Wynik konkursu na niepodobny śmigłowiec armii ogłoszono 23 grudnia 1976, oraz jego zwycięzcą została urządzenie mechaniczne Sikorsky'ego. Niezwłocznie podpisano kontrakt na dostawę wciąż trzech maszyn prototypowych YUH-60A oraz piętnastu śmigłowców serii informacyjnej UH-60A Black Hawk. Później zamówienia rozszerzono o kolejne maszyny.

Pierwszy przelot maszyny produkcyjnej puder obszar 17 października 1978 roku, czwórka lata po oblataniu prototypu. W czerwcu 1979 śmigłowce weszły do służby w środku 101 dywizji powietrzno-desantowej. Pierwsza operacją wojskową maszyn była amerykańska wkroczenie na Grenadzie do wnętrza 1983 roku. Podczas operacji jedna z maszyn UH-60 dowiodła swej niezawodności wracając do bazy z 45 przestrzelinami kadłuba, dwoma do wnętrza wirniku głównym także jedną wewnątrz wirniku ogonowym. Innym w sumie Black Hawki przetrwały ogień ogniem artylerii przeciwlotniczej, pod którym śmigłowce UH-1 Huey nie miałyby żadnych szans. Kolejną operacją bojową z użyciem Black Hawków była amerykańska napad na Panamę w środku 1989.

Opis konstrukcji UH-60A Black Hawk

Śmigłowiec UH-60A był maszyną zbudowaną wewnątrz konwencjonalnym układzie z jednym wirnikiem nośnym również wirnikiem ogonowym napędzanymi dwoma silnikami turbowałowymi General Electric T700-GE-700 o mocy 1560 KM (1165 kW) każdy. Jednostki napędowe posiadają prawdopodobieństwo pracy na wskroś 30 minut pod całkowitym braku smarowania. Dodatkowo pośrodku silnikami zainstalowano pomocniczą jednostkę mocy APU Solar T62T-40-1 o mocy 100 KM (75 kW), która jest wykorzystywana do wspomagania rozruchu silników głównych także jak źródło energii na ziemi.

Śmigłowiec posiada klasyczne podwozie kołowe, będące równolegle amortyzatorami absorbującymi energię na przestrzeni awaryjnego lądowania. Opcjonalnie istnieje prawdopodobieństwo montażu na koła płóz ułatwiających przyziemianie na śniegu czyli grząskim podłożu. Zainstalowane w środku kadłubie zbiorniki są opancerzone także odporne na wada na przestrzeni twardego lądowania.

Zarówno wirnik przeważający jako plus ogonowy posiadają po kwartet łopaty zdolne znieść uderzenie pociskiem kalibru 23 mm. Łopaty wirnika głównego wykonano z tytanu, pokrytego włóknem szklanym dodatkowo wypełnionych wypełniaczem ulowym. Krawędzie natarcia wykonano z niklu. Wirnik ogonowy ukończony z grafitowo-epoksydowych materiałów kompozytowych został zainstalowany poniżej kątem 20 stopni do pionu po prawej stronie płetwy ogonowej stabilizującej maszynę, tuż ponad dużym statecznikiem poziomym.

Zgodnie ze spis UTTAS śmigłowiec musi posiadać prawdopodobieństwo zmieszczenia się na pokładzie samolotu transportowego, wskutek tego łopaty wirnika głównego mogą znajdować się ręcznie złożone wzdłuż kadłuba. W przestrzeni ładunkowej samolotu transportowego Lockheed C-130 Hercules mieści się jeden śmigłowiec Black Hawk, zaś w środku ładowni Lockheed C-5 Galaxy szóstka takich maszyn.

komentarzy: 11Czwartek, 18 września 2008, 14:52

Czołg MK. III Valentine II

 

W 1938r. w firmie Vickers przystąpiono do prac nad nowym modelem czołgu piechoty, którego głównym projektantem został inż. Leslie Little. W marcu 1939r. przedstawiono makietę pojazdu i Ministerstwo Obrony zamówiło serię 100 czołgów, wkrótce zamówienie powiększono o 300 kolejnych. Czołg Valentine uzbrojony był w armatę 2-funtową. Dużą wadą czołgu była ciasnota panująca w wieży. Wieża była dwuosobowa i z trudem mieściła ładowniczego i dowódce. Zbudowano 2850 czołgów Valentine I i II.

DANE TECHNICZNE:

Masa: 16,5tony

Załoga: 3 ludzi

Długość: 5,41metra

Szerokość: 2,63m

Wysokość: 2,27m

Uzbrojenie:Armata kal. 40mm, k.m. kal. 7,92mm

Pancerz: przód 20-60mm tył 17-60mm bok 60mm spód 20-27 góra 20mm

Silnik: 6-cylindrowy 4-suwowy typu AEC A-189, chłodzony cieczą, o mocy 135km 

komentarzy: 17Środa, 17 września 2008, 14:28

Broń palna

w szerszym rozumieniu:

 • wszelkiego rodzaju broń mająca zastosowanie w boju, indywidualnym lub grupowym, nadająca się do prowadzenia walki z podobnie uzbrojonym przeciwnikiem
 • broń spełniająca odpowiednie wymogi techniczne, tj. zapewniająca skuteczność zarówno w ataku, jak i posiadająca odpowiednią odporność na ataki ze strony przeciwnika; wymogi te są historycznie zmienne, w zależności od rozwoju technologii wyrobu broni (stosowane materiały, sposób ich obróbki) oraz stosowanych technik walki

w węższym rozumieniu:

 • broń przeznaczona na wyposażenie regularnych oddziałów militarnych lub paramilitarnych; broń spełniająca ścisłe wymogi techniczne i taktyczne określone odpowiednimi regulaminami
 • Trochę o broni z Wikipedii co jakiś czas będę wrzucał tu o broniach  

komentarzy: 0Wtorek, 16 września 2008, 18:11

1612r.

Rok 1612 był wyjątkowy. Czasy anarchii i wewnętrznych walk o tron cara Rosji pchnęły sąsiedzkie kraje do starań o objęcie władzy na Kremlu. Udało się to Polakom. Najbardziej bezwzględny z polskich hetmanów z oddziałem husarii dotarł do Moskwy. Wymordował prawowitych następców tronu i pojmał księżniczkę Ksenię Godunow. Ślub z nią miał zapewnić mu tytuł cara i władzę nad rozległymi terenami Rosji. Oprawca zakochał się jednak w swojej ofierze. Hetman stanął przed trudnym wyborem: uszanować jej wolność, czy nadal z krwią na rękach dążyć do władzy. Jego miłość mogła odmienić losy świata.

Mam pytanie czy warto go obejrzeć?   

komentarzy: 9Piątek, 12 września 2008, 16:59

Viva La Revolucja!

Ja się dołączam do akcji przeciw EA, a dlaczego? bo:

1.Będą sprzedawać gry z 3 instalacjami więc po 3 można wyrzucić 150zł bo tyle spore będzie kosztował

2.Robią gry które co rok mają tylko grafika lepszą (fifa)

3.Dają o 50% za drogie gry według stosunku jakość do ceny

4.Zabezpieczają SecuRom itd. a piratom nic to nie robi tylko nam!

Szerzej zainteresowanych zapraszam na GramSajt Vojtas

komentarzy: 11Piątek, 12 września 2008, 16:03

Biegi

Zachęcam wszystkich do ruszania się nie siedzenia ciągle przed komputerem! Sam 3 lata trenuje bieganie ina zawody jeżdżę. Teraz od wf chce mnie na przełaje wziąć. Trenuje ktoś coś? Macie sukcesy podzielcie się nimi z innymi!

komentarzy: 15Czwartek, 11 września 2008, 19:47

Rec

Godz. 22- wychodzę z domu

Godz. 22:15- kupuje bilet i siadam na sali

Godz. 22:30-Zaczyna się?! Nie to tylko reklamy

Godz. 22:40-W końcu zaczyna się

Akcja:Akcja filmu toczy się w Hiszpani bohaterką filmu jest reporterka która ma zrobić reportaż o życiu strażaków .Film zaczyna się niemrawo na remizie strażackiej.(Jak powiedział Hitchcook dobry horror powinien zacząć się trzęsieniem ziemi, a później powinien się rozkręcać żeby było jeszcze straszniej )

Technika: Film został nakręcony techniką znaną z Project Monster

Czy warto?: Warto!!!!!! Bo chociaż film jest od 15lat to jednak był bardziej straszny od tych całych Resident Evil, Alien Vs Predator i Beowulf bo chociaż te filmy były od 18lat to jednak bardziej straszy! 

Ocena: 10/10

ps. Nie polecam ludziom o słabszym sercu

ps.2:To jedyny film który mnie tak przestraszył

A o to opinie o tym filmie magazynów:

,,Absolutnie przełomowy horror''-TimeOut

,,Totalna rewolucja w histori gatunku!''-Reel Film Reviews

,,Jeszcze żaden film nie był w stanie wywoływać u widzów tak prawdziwego poczucia przerażenia'' Empire Magazine

,,Aby nie umrzeć ze strachu, musisz sobie ciągle powtarzać, że to tylko film''-Sky Movies

,,Czegoś takiego jeszcze nie było''-Channel 4 Film

Nigdy nie zapomne tego filmu, prawdziwy kamień milowy w gatunku''-moja opinia

komentarzy: 7Wtorek, 09 września 2008, 16:50

Moje Liczby

Na gram.pl jestem już: 216 dni

Moich wejść na gram.pl: 159 (#2281)

Napisanych postów i komentarzy: 815 (#769)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 26 (#158)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 585 (#798)

Nie jest to wiele ale już ponad pół roku przeszło mi z Gram!!!

Ps. Zabieram się do recenzji rec na moim gsie ale to może jutro!

komentarzy: 15Poniedziałek, 08 września 2008, 17:39

Zagadka!!!

Czy Hitler naprawdę zginą? Dziś okazuje się że tak ale nie wiadomo w jaki sposób!!! 

1. Ludzie składali różne zeznania w sprawie czy było słychać strzałów którymi Hitler się zabił

2.Na zdjęciu sofy i ściany nie widać śladów krwi ba w bunkrze nie znaleziono większych ilości krwi jakie musiały by zostać po strzale w głowe

3.Świadkowie którzy zostali wtrąceni do łagrów na 10 lat po wyjściu mówili różne rzeczy a później je wycofywali

4.Nie ma pewności czy znaleziono zwłoki Hitlera ponieważ nie udostępniono dokumentacji sekcji zwłok

5.Znaleziono sobowtura Hitlera który leżał w basenie i był ubrany żeby przypominał jego

6.Gdy w końcu znaleziono zwęglone ciało to one znikneło

Pozostały 2 pytania jak zginą Hitler i 2 czego Rosjanie szkodzili śledztwu? 

komentarzy: 9Piątek, 05 września 2008, 08:30

Koniec wakacji i zmiana motta

Cóż koniec wakacji!! Ja się cieszę bo nudy!!! Zmiana motta na: Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą. Cóż nie wiem kto to powiedział ale to wielkie słowa które mają tak wielką siłę przebicia do każdej duszy. Całą noc nie spałem myśląc nad tym.

komentarzy: 19Poniedziałek, 01 września 2008, 13:45

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Hotter

Muza i NK:

 

 


Ostatnie odwiedziny

Ankieta

Z czego mam zrobić laya?

 • Stalker
  16%17 głosów
 • Mirrors Edge
  34%35 głosów
 • Jakiś film
  10%11 głosów
 • Coś nowego, troszke inwencji XD
  37%38 głosów

Suma oddanych głosów: 101 

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Lubię żużel, wojsko i psy (nie mylić z mundurowymi!!!)

Moje tagi:gamers-zone, gry, recenzje, zapowiedzi , zin

Urodziny:za 257 dni (24 sierpnia 1993)

Moje motto:Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą

Obecny stan:BRYGADZISTA

Posiadany sprzęt:PC, Telefon, PC

Namiary na mnie

e-mail: www.adrian.mierzwinski(at)wp.pl, GG: 1842403

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 64

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4327 dni

Moich wejść na gram.pl: 839 (#3587)

Napisanych postów i komentarzy: 1 285 (#888)

Napisanych recenzji: 6 (#41)

Wpisów na blogu: 108 (#125)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 3 728 (#427)

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Archiwum wpisów

 • Maj 2008 (1)
 • Czerwiec 2008
 • Lipiec 2008 (9)
 • Sierpień 2008 (14)
 • Wrzesień 2008 (20)
 • Październik 2008 (28)
 • Listopad 2008 (10)
 • Grudzień 2008 (1)
 • Styczeń 2009 (1)
 • Luty 2009 (1)
 • Marzec 2009 (1)
 • Kwiecień 2009
 • Maj 2009 (4)
 • Czerwiec 2009 (1)
 • Lipiec 2009 (5)
 • Sierpień 2009 (5)
 • Wrzesień 2009 (1)
 • Październik 2009
 • Listopad 2009 (1)
 • Grudzień 2009
 • Styczeń 2010
 • Luty 2010
 • Marzec 2010 (3)
 • Kwiecień 2010 (2)
 • Maj 2010
 • Czerwiec 2010
 • Lipiec 2010
 • Sierpień 2010
 • Wrzesień 2010
 • Październik 2010
 • Listopad 2010
 • Grudzień 2010
 • Styczeń 2011
 • Luty 2011
 • Marzec 2011
 • Kwiecień 2011
 • Maj 2011
 • Czerwiec 2011
 • Lipiec 2011
 • Sierpień 2011
 • Wrzesień 2011
 • Październik 2011
 • Listopad 2011
 • Grudzień 2011
 • Styczeń 2012
 • Luty 2012
 • Marzec 2012
 • Kwiecień 2012
 • Maj 2012
 • Czerwiec 2012
 • Lipiec 2012
 • Sierpień 2012
 • Wrzesień 2012
 • Październik 2012
 • Listopad 2012
 • Grudzień 2012
 • Styczeń 2013
 • Luty 2013
 • Marzec 2013
 • Kwiecień 2013
 • Maj 2013
 • Czerwiec 2013
 • Lipiec 2013
 • Sierpień 2013
 • Wrzesień 2013
 • Październik 2013
 • Listopad 2013
 • Grudzień 2013
 • Styczeń 2014
 • Luty 2014
 • Marzec 2014
 • Kwiecień 2014
 • Maj 2014
 • Czerwiec 2014
 • Lipiec 2014
 • Sierpień 2014
 • Wrzesień 2014
 • Październik 2014
 • Listopad 2014
 • Grudzień 2014
 • Styczeń 2015
 • Luty 2015
 • Marzec 2015
 • Kwiecień 2015
 • Maj 2015
 • Czerwiec 2015
 • Lipiec 2015
 • Sierpień 2015
 • Wrzesień 2015
 • Październik 2015
 • Listopad 2015
 • Grudzień 2015
 • Styczeń 2016
 • Luty 2016
 • Marzec 2016
 • Kwiecień 2016
 • Maj 2016
 • Czerwiec 2016
 • Lipiec 2016
 • Sierpień 2016
 • Wrzesień 2016
 • Październik 2016
 • Listopad 2016
 • Grudzień 2016
 • Styczeń 2017
 • Luty 2017
 • Marzec 2017
 • Kwiecień 2017
 • Maj 2017
 • Czerwiec 2017
 • Lipiec 2017
 • Sierpień 2017
 • Wrzesień 2017
 • Październik 2017
 • Listopad 2017
 • Grudzień 2017
 • Styczeń 2018
 • Luty 2018
 • Marzec 2018
 • Kwiecień 2018
 • Maj 2018
 • Czerwiec 2018
 • Lipiec 2018
 • Sierpień 2018
 • Wrzesień 2018
 • Październik 2018
 • Listopad 2018
 • Grudzień 2018
 • Styczeń 2019
 • Luty 2019
 • Marzec 2019
 • Kwiecień 2019
 • Maj 2019
 • Czerwiec 2019
 • Lipiec 2019
 • Sierpień 2019
 • Wrzesień 2019
 • Październik 2019
 • Listopad 2019
 • Grudzień 2019

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl