avatar

kryst90 Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/kryst90

XFire

PS3 ID


Mój blog (Listopad 2010)

To night RAID !!

Wróciłem do WoWa za sprawą miłego gestu ze strony Blizzarda a mówie tu o 7 dniach gratis. Niby to nie wiele ale skusiło mnie do dalszej gry. Jutro już mi się ta promocja kończy ale od razu jadę kupić pre-paida. Przez okres tych 7 dni pod gearowałem sprzęt i udało nam (ja i gildia) się ubić Sindragose został nam jeszcze Lich King ale powinien paść za tydzień. We wtorek wchodzi duży patch który na zawsze zmieni Azeroth w Catalcysm. Także 7 grudnia wychodzi sam dodatek. Na bieżąco będę was informował jak przebiega moja przygoda w zmienionym świecie Azeroth. I po 7 grudnia możecie się spodziewać filmiku unboxingu edycji kolekcjonerskiej Cataclysm. Pozdrawiam !

komentarzy: 5Poniedziałek, 22 listopada 2010, 15:01

Dragon Age II Alfa Testy - wrażenia z gry.

Właśnie wróciłem z mojego pierwszego dnia a drugiego konwentu Falkon 2010. Sam konewnt jest świetny. Trwa 4 dni. Jest dużo atrakcji. Bardzo dużo stoisk od koszulek po komiksy. Ale ten wpis będzie poświęcony jednemu tematowi a mianowicie grze: Dragon Age II. Pierwszy raz elektronicy mają swój program na tym konwencie i powiem szczerze że im wyszło świetnie. Dużo konkursów, pokazy, gameplay. Ale zacznę od początku. Dzisiaj był pokaz Dragon Age II w wersji Alfa czyli bardzo grywalnej. Najpierw grali sami prowadzący a potem mogli pograć uczestnicy konwentu. Gra jest na prawdę świetna. Duże wrażenia zrobiła na mnie mimika postaci widać w oczach oraz samej twarzy: złość, smutek, radość itp. Był konkurs w którym można było wygrać Dragon Age na PS3. Oraz rozdawali kupony rabatowe na Dragon Age II Bioware Signature Edition aż 40%. Ja dostałem takich 3. Jak poznacie moje miłosierdzie to może zorganizuje jakiś konkurs co będzie można wygrać 2. Chyba to by było na tylę. W następnym wpisie opiszę więcej. Niestety nie można było nagrywać więc nie pokaże wam jak wygląda rozgrywka. Zapraszam na Konwent.

komentarzy: 2Piątek, 12 listopada 2010, 19:26

Gro Wróc...!!!

No więc podjołem męską decyzję. Wracam do WoWa. Dokładnie chyba  7 grudnia, plus, minus. Cataclysm wkracza do Azeroth i jako ja zapalony fan wowa nie moge tego przegapić... ...więc kupuje edycje kolekcjonerską, pre-paida i witaj znowu WoWie. Z tego powodu że mam dużo nauki będę grał trochę mniej ale na pewno będę grał. Wracam też do starej gildi. Wszędzie dobrze ale w starej gildi najlepiej :d To by było na tylę.  W dniu premiery możecie się spodziewać unboxingu Cataclysmu więc czekajcie. I już niedługo recenzje Fallouta: NV.

komentarzy: 5Czwartek, 11 listopada 2010, 16:55

Fallout New Vegas: Pierwsze Wrażenia.

Wczoraj wybrałem się do Empiku. Po co ? Po Fallout New Vegas. 0

A na pierwszy rzut oka wydaje że się gra w Fallouta 3. Modele są prawie takie same. Fajny otwarty obszar.  Bardzo podoba mi się to że to jest dystrybucja steamu. Bo trochę achivmentów ponabijam :D System strzelania jest taki sam jak w Fallout 3 razem z VATS. Co na prawdę pomaga i nie które akcje są na prawdę ciekawe. Moim zdaniem okropnie zrobili strzelanie bez VATS czyli tak normalnie. Ponieważ strasznie trudno pocelować w przeciwnika i zabicie go bez VATS jest strasznie trudne chyba że ze strasznie bliska. Nie żałuje że kupiłem tą grę chociaż mój komp nie jest tak szczęśliwy :d Już niedługo będą następne wpisy na temat najnowszego Fallouta. Pozdrawiam !

komentarzy: 13Środa, 03 listopada 2010, 19:17

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:...

Moje tagi:blizzard, gry, ps3, starcraft 2, world of warcraft

Urodziny:za 182 dni (7 czerwca 1996)

Moje motto:Life is Brutal but you are BITCH!!

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC, GBA, Mobile, MP4, DS, Xbox 360, PlayStation 3, Mysz

Namiary na mnie

GG: 3596865, e-mail: ozzie123(at)wp.pl, e-mail: kryst26(at)hotmail.com, e-mail: thrawn21(at)wp.pl, Twitter: Kryst90, Youtube: kryst266, Xfire: +++Cristian+++ (tc6697), PSN: Kryst90

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4392 dni

Moich wejść na gram.pl: 9 349 (#735)

Napisanych postów i komentarzy: 1 191 (#932)

Napisanych recenzji: 5 (#42)

Wpisów na blogu: 105 (#127)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 3 924 (#416)

Ankieta

Co wybierasz ?

 • PC
  51%18 głosów
 • Playstation Portable
  2%1 głos
 • Playstation 3
  34%12 głosów
 • Xbox 360
  8%3 głosy
 • Nintendo 3DS
  2%1 głos
 • Nintendo Wii
  0 głosów

Suma oddanych głosów: 35 

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 58

Ostatnie odwiedziny

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl