avatar

S3B0 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/S3B0

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Zajawka bmx

praca, zajawka, BMX, lifestyle, chillbmx

0

Poza weekendowym graniem posiadam inną zajawkę a jest nią bmx. Bmx w moim życiu odgrywa znaczącą rolę, jest to lifestyle oraz sposób wyrażania siebie. Moja praca również jest związana z Bmx'ami, więc żyć nie umierać :) A poniżej jedniodniowy trailer z moich wyczynów, typowy spontant i chill, zresztą jestem założycielem oraz team riderem grupy ChillBMX - Chill not Skill.

komentarzy: 0Poniedziałek, 06 czerwca 2011, 00:57

Battlefield Bad Company 2

battlefield, bad, company, 2, PS3

0

Dziś po pracy poszedłem w poszukiwaniu jakiegoś dobrego FPS'a online oraz headseta. Po długich godzinach poszukiwań wybór padł na Battlefield Bad Company 2 :) Dlaczego? A no dlatego że dużo moich znajomych w niego gra (a raczej grało, póki nie padło PSN...) online i zachwalają ten tytuł. Zawsze byłem zwolennikiem Call Of Duty, dopóki (po paru latach od premiery...) nie odkryłem pierwszej części Battlefield, to była dla mnie dopiero magia! Zakochałem się w tej serii, po prostu zakochałem, lecz akurat w okresie gdy nie mogłem sobię pozwolić na wkładanie pieniędzy w gry, dobrze że to się zmieniło. O samym tytule nie mogę jeszcze nic napisać, gdyż pobiera się właśnie aktualizacja która ma prawie 2GB no ale obiecuję podzielić się wrażeniami jak tylko wszystko się pobierze. Zawiedziony jestem tylko tym że nie znalazłem nigdzie headset'a do ps3 od sony, niby Warszawa, centrum, stolica ale bieda pod względem asortymentu sklepów... No cóż, został mi ostatni sklep do odwiedzenia, w którym podobno headset'a dostanę (wg. ich strony), ale to nie dziś już, może jutro a może dopiero jak PSN zacznie działać...

komentarzy: 0Sobota, 07 maja 2011, 19:48

Majówka...

majówka , psn, Chory

0

No tak... przyszła majówka, 3 dni wolne od pracy a ja musiałem się rozchorować. Zawsze gdy jest okazja aby aktywnie spędzić czas musi coś pójść nie po mojej myśli. Nie byłoby w zasadzie tak źle jakby działało PSN no ale niestety, planowana reaktywacja - 4 maj. Mam nadzieję że jutro będzie na tyle dobrze abym mógł wyjść do znajomych i zrobić wspólnie grilla :) A jak wy spędzacie majówkę?

komentarzy: 8Niedziela, 01 maja 2011, 21:04

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4407 dni

Moich wejść na gram.pl: 701 (#3716)

Napisanych postów i komentarzy: 12 (#1908)

Napisanych recenzji: 2 (#45)

Wpisów na blogu: 34 (#198)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 532 (#1525)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl