avatar

TitusCruz Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/TitusCruz

Mój blog (Wrzesień 2017)

Taka rada dla wszystkich

jak komuś się nie podoba Unia Europejska i jak działa i jeszcze twierdzi, że powinniśmy z niej wyjść i zachowywać się jak Węgry to:

- zapraszam na wycieczkę samochodem na Węgry gdzie na parkingach przy trasie śmietniki są przykute łańcuchami do latarni itp. żeby nikt ich nie ukradł

- zwrócenia uwagi na plakaty ostrzegające o możliwości kradzieży (zawsze i wszędzie)

- przejechania granicy Węgiersko-Serbskiej. Polecam zwłaszcza kierunek powrotny i stanie w tej kolejce

Jak nie wystarczy to niech:

- popatrzy na roboty przydrogowe w Serbii, wykonywane za pomocą dwukółki i konika

- zatrudni się gdzieś, zarobi na mieszkanie i kino. Powodzenia.

Jak chce się zmieniać UE w jakimkolwiek kierunku to trzeba w niej być i chcieć współpracować i umieć wyciągać wnioski z historii, słuchać fachowców w danych dziedzinach i na tej podstawie przedstawiać konstruktywne pomysły. A nie huzia na józia teraz k.. my, po naszemu i hooy.

Polecam bardzo mocno lekturę książki Marcina Króla pt: "Byliśmy głupi".

komentarzy: 0Czwartek, 28 września 2017, 18:18

Top Gear America

Już jest! Nie wiecie? No nie...naprawdę? Nie żartujcie, nie słyszeliście?

Żarty na bok. I dobrze, że nie wiecie bo nic nie tracicie. (Chyba) W związku z rewolucją składową w Top Gear UK, umowami i innymi rzeczami, których można się tylko domyślać Top Gear USA też przeszedł rewolucję. Zmienił się kanał z History na BBC America, oraz sama nazwa: teraz to Top Gear America.

Zmieniono ekipę prowadzącą. Teraz w składzie mamy:

-William Fichtner; aktor z niesamowitym głosem. Mógłby czytać książkę telefoniczną i dałoby się tego słuchać. Potrafi świetnie odgrywać napisany scenariusz, tylko co z tego.

-Tom Ford: gość z wersji papierowej magazynu Top Gear. Pisać umie lepiej niż występować w TV. Brał udział w programie Fifth Gear.

-Antron Brown: kierowca; trzykrotny mistrz w dragsterach. Umie jeździć.

 

Tylko co z tego: odcinki są nudne, testy beznadziejne, challenge suche i wtórne, dialogi sztuczne i (chyba) czytane z promptera, takoż śmiech i oklaski publiczności (której chyba musieli dużo zapłacić, żeby w ogóle przyszła na  plan nagraniowy). Wywiady z gwiazdami - nie dają się oglądać. Nawet Stig, który nic nie mówi nie jest jakimkolwiek pretekstem do oglądania.

O skali beznadziejności niech świadczy, że TG America jest bardzo ciężko ściągnąć z torrentów (bardzo mało seedów i peerów).

 

Dziwi mnie, że zrezygnowali z poprzedniej bardzo sympatycznej ekipy, która dograła i zakolegowała się. Ale świat kręci się dalej: Tanner Foust, Routledge Wood i Adam Ferrara działają i może jakiś nowy program moto się z tego urodzi. Oby.

 

 

komentarzy: 0Czwartek, 28 września 2017, 17:49

Namiary na mnie

www: http://www.hsnt.lt.pl

www.opelfrontera.pl

www.rajdy4x4.pl

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Rad dad; mgr inż., maniak sportów ekstremalnych, no i gracz (nie lubię sandboxów).

Moje tagi:crpg, extreme, montaż filmów, muzyka, neverwinter nights

Urodziny:za 162 dni (28 listopada)

Moje motto:1) it's all about having fun and nothing more 2) Dziewczyny i Samochodu się nie pożycza 3) Rób. Albo nie rób. Nie ma próbowania.

Obecny stan:Poproszę dluższą dobę lub mozliwość rezygnacji ze snu.

Posiadany sprzęt:PC, PSP, Laptop, PC, Deskorolka, Xbox 360

Ulubione...

Gry: BloodRayne, Brutal Legend, Carmageddon II: Carpocalypse Now!, Dragon Age - Początek, Dragon Age: Inkwizycja, Forza Motorsport 4, Grand Theft Auto: Vice City, Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, Mass Effect, Mass Effect 2, Mass Effect 3, Neverwinter Nights (cała seria), Neverwinter Nights 2, Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Prince of Persia - Warrior Within, Remember Me, Richard Burns Rally, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Split/Second: Velocity, Tony Hawk Shred, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, X-Men Origins - Wolverine

Muzyka: Bruce Dickinson, Cancer Bats, Dream Theater, Dropkick Murphys, Godsmack, Iron Maiden, Katie Melua, Manowar, Rage Against the Machine, Russian Circles, Soulfly, stara Sepultura, Street Sweeper Social Club, Sully Erna - Avalon, The Bloodhound Gang, The Offspring, The Police

Filmy: 300, Dzień Świstaka (The Groundhog Day), Grindhouse: Vol. 1 - Death Proof, Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic, Hot Shots, Hot Shots 2, Jak wytresować smoka, Kill Bill 2, Kod nieśmiertelności, Pitch black, Riddick, Robin Hood - Faceci w Rajtuzach, Sherlock Holmes, Słaby Punkt, Super 8, That's It, That's All, The Art Of Flight, The Lord of the Rings, The Simpsons Movie, The Social Network, Thor: Ragnarok, Transformers The Movie, Transformers: Revenge of the Fallen, Van Helsing

Książki: Andrzej Sapkowski - "Wiedźmin" - saga, Andrzej Sapkowski - Trylogia Husycka ("Narrenturm", "Boży Wojownicy", "Lux Perpetua"), Christian Jacq "Ramzes", Harlan Coben - "Bez śladu", J.R.R. Tolkien - "Władca Pierścieni", Marcin Król - "Byliśmy głupi", Piers Anthony -"Obowiązkowy gargulec", Terry Pratchett - seria Świat Dysku

Seriale/programy TV: Battlestar Galactica, Motortrend: Engine Masters, Quaz

Gazety/pisma: CD Action, Gazeta Wyborcza

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 37

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4510 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 760 (#2864)

Napisanych postów i komentarzy: 114 (#1806)

Napisanych recenzji: 6 (#41)

Wpisów na blogu: 232 (#43)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 5 955 (#240)

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl