avatar

TitusCruz Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/TitusCruz

Mój blog (Grudzień 2014)

MH v.100

Wow - setny wpis z cyklu moje Herezje będzie życzeniami. Świątecznymi. O zdrowiu. O dużej ilości śniegu. Mrozie. I Dark Souls 2 PC pod choinką. I premii/bonusie na koncie. W końcu trochę średnio się gra w DAI z zaciachami.

komentarzy: 0Niedziela, 21 grudnia 2014, 12:59

MH v.99

sound blaster z

Nowa zabawka: Sound Blaster Z Bulk.

 

komentarzy: 0Poniedziałek, 15 grudnia 2014, 22:14

MH v.98

Dragon Age: Inkwizycja, dwa rdzenie, How to...

EDYTA: na dwóch rdzeniach -z użyciem dll-ki gra praktycznie nie działa. Menu się wyświetla, ale zawiesza definitywnie. Na trzech rdzeniach jest znośnie - z zaciachami, ale da się grać. Czy instrukcja poniżej powinna być stosowana jedynie w sytruacji gdy mamy dwa lub trzy rdzenie w Phenomie z mozliwością odblokowania co najmniej jednego.

 

Witam,

dopiero po tygodniu udało mi się odpalić Dragon Age: Inkwizycja. Najpierw limit danych bezprzewodowego internetu musiał się wyzerować, abym mógł odpalić Origina,a potem zatkało kakao jak nie spełniałem wymogów co do procesora (minimum 4 rdzeniowy - a mam 2 rdzeniowego Phenoma II).

 

Jak odpalić grę:

1) Spróbować odblokować ukryte rdzenie (w miarę możliwości - u mnie mam już 3 rdzeniowego).

2) Ściągnąć to Extreme Injectora z plikiem stąd: https://drive.google.com/file/d/0B6ZucLTtJ8DEcVdFZFJ6SU1HTHc/view?usp=sharing . Rozpakować RAR do katalogu z grą.

3) Zalogować się w Orginie, włączyć Extreme Injectora (powinien mieć wpisy tak jak na screenie poniżej (czyli zaznaczony plik dualcore.dll oraz w "process name" nazwę procesu). Najlepiej w nazwie procesu mieć za pierwszym razem pusto.

4) Przygotować się na szybką akcję; kliknąć "select" w Extreme Injectorze i zjechać listą na sam dół - to tam później pokaże nam się 

5) Uruchamiamy DragonAge'a dwuklikiem na ikonę; i błyskawicznie w liście "select" wynajdujemy "dragonageinquisition.exe" zaznaczamy, OKejujemy i w głównym oknie klikamy "Inject". Jeśli zrobiliśmy to poprawnie otrzymamy komunikat "Inject successful" (czy podobny).

6) Możemy zmaksymalizować okno gry i czekać na odpalenie menu.

7) Jeśli się powiodło to po informacji o autozapisie zobaczymy menu (będzie początkowo przymulać - co chwilę potrwa, ale potem się ogarnie i jest płynne).

8) Jeśli nie pokazało się menu bądź zacięło na amen (na 2 rdzeniach tak miałem) to CTRL+SHIFT+ESCAPE, kończymy proces gry i próbujemy ponownie. Teraz będzie łatwiej bo mamy już wybrany "process name" i wystarczy klikać na "Inject" po dwukliku na ikonie gry. Inject można zdążyć zrobić dwukrotnie (po każdym będzie komunikat o sukcesie. Wtedy jest większa szansa na prawidłowe uruchomienie.

komentarzy: 6Poniedziałek, 08 grudnia 2014, 09:31

Namiary na mnie

www: http://www.hsnt.lt.pl

www.opelfrontera.pl

www.rajdy4x4.pl

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Rad dad; mgr inż., maniak sportów ekstremalnych, no i gracz (nie lubię sandboxów).

Moje tagi:crpg, extreme, montaż filmów, muzyka, neverwinter nights

Urodziny:za 285 dni (28 listopada)

Moje motto:1) it's all about having fun and nothing more 2) Dziewczyny i Samochodu się nie pożycza 3) Rób. Albo nie rób. Nie ma próbowania.

Obecny stan:Poproszę dluższą dobę lub mozliwość rezygnacji ze snu.

Posiadany sprzęt:PC, PSP, Laptop, PC, Deskorolka, Xbox 360

Ulubione...

Gry: BloodRayne, Brutal Legend, Carmageddon II: Carpocalypse Now!, Dragon Age - Początek, Dragon Age: Inkwizycja, Forza Motorsport 4, Grand Theft Auto: Vice City, Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, Mass Effect, Mass Effect 2, Mass Effect 3, Neverwinter Nights (cała seria), Neverwinter Nights 2, Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Prince of Persia - Warrior Within, Remember Me, Richard Burns Rally, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Split/Second: Velocity, Tony Hawk Shred, Tony Hawk's Pro Skater 2, Tony Hawk's Pro Skater 3, Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, X-Men Origins - Wolverine

Muzyka: Bruce Dickinson, Cancer Bats, Dream Theater, Dropkick Murphys, Godsmack, Iron Maiden, Katie Melua, Manowar, Rage Against the Machine, Russian Circles, Soulfly, stara Sepultura, Street Sweeper Social Club, Sully Erna - Avalon, The Bloodhound Gang, The Offspring, The Police

Filmy: 300, Dzień Świstaka (The Groundhog Day), Grindhouse: Vol. 1 - Death Proof, Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic, Hot Shots, Hot Shots 2, Jak wytresować smoka, Kill Bill 2, Kod nieśmiertelności, Pitch black, Riddick, Robin Hood - Faceci w Rajtuzach, Sherlock Holmes, Słaby Punkt, Super 8, That's It, That's All, The Art Of Flight, The Lord of the Rings, The Simpsons Movie, The Social Network, Thor: Ragnarok, Transformers The Movie, Transformers: Revenge of the Fallen, Van Helsing

Książki: Andrzej Sapkowski - "Wiedźmin" - saga, Andrzej Sapkowski - Trylogia Husycka ("Narrenturm", "Boży Wojownicy", "Lux Perpetua"), Christian Jacq "Ramzes", Harlan Coben - "Bez śladu", J.R.R. Tolkien - "Władca Pierścieni", Marcin Król - "Byliśmy głupi", Piers Anthony -"Obowiązkowy gargulec", Terry Pratchett - seria Świat Dysku

Seriale/programy TV: Battlestar Galactica, Motortrend: Engine Masters, Quaz

Gazety/pisma: CD Action, Gazeta Wyborcza

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 37

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4387 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 760 (#2867)

Napisanych postów i komentarzy: 114 (#1806)

Napisanych recenzji: 6 (#41)

Wpisów na blogu: 232 (#43)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 5 632 (#253)

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl