avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Mój blog (Kwiecień 2011)

Isolationism Records

 

          

http://isolationismrecords.wordpress.com/

Kolejny krajowy netlabel, tym razem prezentujący rozległa krainę muzyki konkretnej, minimalistycznej w swoich dronowo-ambientowych zapędach.

Założony w zeszłym roku netlabel, nie tylko miał na celu prezentację materiału produkowanego przez założyciela Cezara Gapika, ale też i materiał od wielu różnych przedstawicieli sceny niezależnej, produkujących muzykę w odpowiednim dla netlabela profilu.

 

Przez cały zeszły rok netlabel silnie działał wypuszczając mnóstwo materiału w liczbie ponad trzydziestu wydawnictw. Część tegoż materiału może jest i wtórna i mało porywająca, ale jak zawsze w takim przypadku, pośród sporej ilości przeciętności, ktoś na pewno odnajdzie jakieś perełki czy chociażby tylko zachwycające na jakiś czas kompozycje.

Netlabel trafia do moich polecanek nie z racji swojej zajebistości, a zwyczajnie w celach uświadamiających w ogóle jego istnienie, tym bardziej, że to działo rodaka, więc należy mu się promocja jak najbardziej. ;]

komentarzy: 5Sobota, 30 kwietnia 2011, 21:03

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 55

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4667 dni

Moich wejść na gram.pl: 48 207 (#12)

Napisanych postów i komentarzy: 9 903 (#38)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 119 (#116)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 14 356 (#71)

Archiwum wpisów

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl