avatar

meryphillia Użytkownik gram.pl (Moshic For Life) ja.gram.pl/meryphillia

Mój blog (Październik 2010)

Celem wyjaśnienia...

Niestety liczne rzesze wielbicieli mojego słynnego i opiniotwórczego, a także skromnego :D blogaska muszą mi wybaczyć, ale nie wiem kiedy możliwa będzie nowa ciekawa notka o muzyce.

Mam smutną wiadomość, ale zapadłem na ciężką chorobę, która nie pozwala mi zająć się czymkolwiek oprócz karmienia owego wirusa...

 

Chorobą tą jest...

 

       

 

Na obecną chwilę niestety wydaje się nieuleczalną... :(

 

PS: Uważajcie bardzo na tego wirusa. Atakuje z zaskoczenia i jest ciężki do wyleczenia...

 

 :D

 

komentarzy: 6Sobota, 16 października 2010, 17:11

Urocze rytmy i zaśpiewy naszych Braci Moskali

                  

         

[Sutemos016] Sleepy Town Manufacture - Inspired By You

http://www.sutemos.net/en/release;gid,17

Niezwykle czarujący album.

Wydany w katalogu świetnego litewskiego netlabela Sutemos (o nim napisze może przy kolejnej okazji...), jak sami włodarze labela określają: "This is probably the most beloved released of Sutemos.net team so far and we strongly believe that you will love it as much as we do!" . Oczywiście nie mylą się wcale i na serio jest to kosmicznie wręcz przepiękny kawał muzyki. :)

Moje uwielbienie do niego bierze się po części z wręcz przesłodzonego wokalu damy o egzotycznym imieniu Inna Nega. Udzieliła się co prawa tylko w trzech utworach, ale nie skromnie zauważę, że są to chyba trzy najlepsze utwory na albumie. :D W szczególności "O Nei" zauroczył mnie niemiłosiernie, zresztą był to pierwszy utwór jaki usłyszałem tej grupy, przy okazji słuchania jednej ze składanek Sutemosa.

Cały album, to mieszanina czilującego IDM podanego wręcz wyśmienicie w nie przesadzonych proporcjach, wręcz idealnie wyważonych. W utworach usłyszymy nieco elektronicznych galopad syntezatorowych, trochę połamanych rytmów, dziwnych zgrzytów i innych pisków i szumów, ale i niezwykle miłych elektronicznych pejzaży dźwiękowych, kojących uszy i ducha. ;]

 

Polecam albumik gorąco, bo to kolejny dowód, że Rosjanie potrafią tworzyć genialną muzykę oraz że netlabele, to wcale nie jest "muzyka trzecioligowych artystów", jak to ktoś niedawno sugerował na tutejszym forume... ;)

Na zachetę wrzucam teledysk, który stworzono do genialnego "O Nei".

     

komentarzy: 6Czwartek, 07 października 2010, 02:51

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 55

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4664 dni

Moich wejść na gram.pl: 48 207 (#12)

Napisanych postów i komentarzy: 9 903 (#38)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 119 (#116)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 14 316 (#71)

Archiwum wpisów

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl