avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (Listopad 2013)

Już niedługo

już niedługo

Dom. Ciepło czterech ściań. A właściwie...


Już niedługo zmieni nam się życie. Zmieni sią na trudniejsze, ale lepsze. Hmm... czy lepsze życie może mieć znamiono trudniejszego? Nie jestem jeszcze pewnien, ale wydaje mi się, że tak to właśnie winien jestem opisać.

Wtulając się w tani fotel z pseudo-skóry stojący w najdalszym zakamarku mieszkania, czyję się przenikliwie błogo. Jednocześnie czuję podmuch ciepłego powietrza zwiastujący nadchodzącą eksplozję, której epicentrum nieubłagalnie krzyczy we wszystkich kierunkach. Tak. Ciepło rozgrzanej przez kawę porcelany przenika powoli dłonie i trafia wprost do serca. Już niedługo... już niedługo.

Jak wezbrany falą burzliwych uczuć człowiek smakujący pierwszego pocałunku, z trudem powstrzumuję się od krzyku. Z trudem trzymam zaryglowany ryj. Już niedługo rzucę słowa na starannie wyczyszczoną poprzedniego dnia klawiaturę.

Życie przechdzi w ofensywę. Stojąc na balkonie, spoglądamy na siebie z niedowierzaniem. Czy zdajemy sobie sprawę, co nas czeka?

Życie. Jak promienie słońca rozświetlające do życia wydeptane tysiącami stóp ludzkich losów kostki brukowe małego, zawiniętego w kręte uliczkai miasta, tak i My...

Już niedługo.
Już niedługo.

komentarzy: 23Środa, 06 listopada 2013, 13:53

follow me
EMAIL ME

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4740 dni

Moich wejść na gram.pl: 11 634 (#542)

Napisanych postów i komentarzy: 2 571 (#462)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 386 (#21)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 119 073 (#4)

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl