avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (Luty 2012)

Been a tuff day

Kota, Adi, camera plus

2

Kota śpi całymi godzinami albo chodzi po biurku gdy gram T29.

Zdjęcie za pomocą Camera+ Tylko $1,99. Polecam :)

komentarzy: 4Niedziela, 26 lutego 2012, 17:35

Biblioteczka Gier - Raport #3

Kolekcja Gier, nintendo, Biblioteczka, wkspozycja

Na początek dowcip:

Spotkał się zając z niedźwiedziem. Niedźwiedź:
- Te, zając, chcesz zobaczyć helikopter?
- No pewnie!
- To zamknij oczy!
Zając zamknął oczy, niedźwiedź zakręcił mu uszy, puścił je, a zając poleciał, po czym z hukiem spadł w krzaki. Niedźwiedź tylko zarżał głośno i poszedł dalej. Kilka dni później spotykają się znów. Zając mówi:
- Te, niedźwiedź, chcesz zobaczyć helikopter?
Na co niedźwiedź, macając swoje małe uszy:
- No, chcę...
- To zamknij oczy!
Niedźwiedź zamknął oczy, a zając jak go nie zdzieli ogromnym kijem przez łeb. Niedźwiedź padł, a zając uciekając krzyczy:
- No i jakiego ch**a tak blisko śmigieł stajesz?

Źródło: www.wcipy.pl

Potem kota:

Kota adaptuje regały do celów niezamierzonych przez projektanta.

2

Won z półki!

2

Albo przytul mnie, miauuu.

Słodziutka Adi. Prawda?

Szczęście, że nie gryzie pudełek. Wystarczy jej piłeczka, długopis, rolka papieru toaletowego i już ma zajęcie. Nie daj Boże dopadnie jakiegoś kwiatka! Wokół doniczki robi się pobojowisko. Ale nie można się na nią złościć. No, może tylko na chwilę. Młodziutka kota tylko chce się pobawić, bądź poprzytulać. Cała kota.

A co dalej z biblioteczką? Trzeba ponownie wybrać się do magazynu.

Chwalę się. Wiem. Chwalipięta nie jest lubiany. Wiem. Ale kurka wodna! Mam to głęboko gdzieś. Gram i zbieram gry od 18-coś lat i wreszcie część zbiorów w domu spocznie na stałej wystawie. Wiem. To banał. Stary facet cieszy się pudełkami. A cieszę się :) A co! A ile to wszystko kosztowało? Boże, toż to majątek! Pewnie i tak. Czy to ma jednak jakiekolwiek teraz znaczenie? Majątek jednak nie kupi ci tych spędzonych przy pizzy i piwie przygód z Sub Zero, Mario, Sonikiem czy Master Chiefem. To już część mnie. Część mojego życia. Teraz, gdy tor życia kieruje się ku rodzinie, a wyznaczone cele realizują się powoli z zadowoleniem spoglądam na to wszystko i cieszę się, że jestem graczem. Cieszę się, że mam takie a nie inne hobby i nie żałuję ani jednego centa.

A teraz? Praca.

W wolnym czasie? Znajduję czas na World of Tanks oraz pogłębianie wiedzy o kulturze i historii Nintendo. Bo lubię. W WoT pracuję na działko 105 do mojego T29, bo obecnie trudno się wygrywa i po bitwie zarabia się grosze. Gra jednak nie nudzi. A gdy robię sobie kilkudniowe przerwy przyjemnie wraca się do bitwy. Powoli dodawane są nowe mapy, co urozmaica rozgrywkę.

A wieczorami?

Czytam. Tak na dobre spanie. Brnę przez bardzo trudną książkę "The Reality Disfunction", w której na 575 z 1220 stron wreszcie zaczyna się coś dziać.

2

Amerykański. Odczuwam duże braki konwersowania po amerykańsku.

Chociaż w pracy rozmawiam i koresponduję po angielsku bardzo dużo, to jednak amerykański angielski to prawie mój drugi język. Brak mi luźnych rozmów. Tak jak i mojego drugiego miasta. Ale cóż. Z czegoś się rezygnuje i coś zyska.

Dobra. Nie rozrzewniam się. Czas wziąć się do pracy.

Przepraszam moi drodzy. Wpis luźny, chyba jak większość z nich. Piszę, bo jak ktoś tu zagląda to warto coś opowiedzieć.

Większość z czytelników obserwując i komentując różne blogi wyrabia sobie pewną opinię o autorze. To normalne. Wam mogę powiedzieć, że jestem normalnie nienormalny. Niepoprawny gracz do końca życia i jeden dzień dużej. 

2

N64forowo

A dziś wieczorem, przed snem kilka rundek w WoT w towarzystwie pewnego drobnego trunku, który dzisiaj dostałem w prezencie. 

Na zdrowie!

komentarzy: 19Poniedziałek, 13 lutego 2012, 19:20

Biblioteczka Gier - Raport #2

Kolekcja Gier, nintendo, ekspozycja, Biblioteczka

2

Nazbierało się tego. Game Boy, SNES, Sega Genesis, Sega CD (nie widać na zdjęciu), N64, Xbox, Xbox 360, trochę PS2 i PS3, PC, PSP i sam nie wiem co tam jeszcze jest. Stojąc i patrząc na to wszystko załamuję się. Jak i KIEDY to skatalogować???

... a jest tego więcej.

komentarzy: 13Środa, 08 lutego 2012, 16:26

Biblioteczka Gier - Raport #1

Biblitekczka, ekspozycja, Kolekcja Gier, nintendo

Wspominałem o planie budowy stałej ekspozycji gier w domu. Wczoraj cały dzień montowaliśmy regały. Z pozoru prosty montaż. Ale jak mówi prawo Murphy'ego, co ma się zrypać, to się zrypie.

Podczas montażu uszkodziliśmy instalację elektryczną. Trzy razy! Straciliśmy w ten sposób trzy godziny pracy. Demontaż, naprawa przewodów instalacyjnych, wywalone bezpieczniki, itp., itd. Po wiązkach bluzg i dawkach dobrego humoru udało się wszystko naprawić. Nawet jakoś nie byłem tą sytuacją mocno zdenerwowany. Przy okazji poprawiliśmy kilka mankamentów we wcześniej zmontowanej kuchni. Później wszystko poszło już gładko.

Abstrahując, znacie powiedzenie: "Trzymajmy się ramy, to się nie posramy"? W meblarstwie mają swój odpowiednik: "Trzymajmy się mebli, żeby nas nie je..." :D

Gdy już ekipa montażowa opuściła włości zabrałem się do wertowania kilku paczek i uzupełniłem troszkę regały. Wszystko tymczasowe oczywiście. Ostatecznej koncepcji jeszcze nie mam. Teraz kolej na kilka wycieczkę do magazynu i uzupełnienie pustych regałów. Postaram się zrobić to jak najszybciej.

Wspomnę tylko, iż większość półek ma możliwość regulacji co 32mm, a to pozwoli mi dobrze dostosować wysokości względem rozmiarów pudełek gier. Jest jeden feler, a mianowicie taki iż nadal nie zmieszczę wszystkiego. Szkoda. Będzie dużo segregacji growej. Koncentruję się mocno na grach Nintendo i wiele tytułów nie znajdzie tu miejsca.

2

2

2

Projektowi daleko do ukończenia i nie ma co zbytnio pokazać.

A u mnie? Mimo przedłużającej się grypy wszystko OK :) Masa planów i kilka gier do przejścia.

komentarzy: 21Sobota, 04 lutego 2012, 09:14

follow me
EMAIL ME

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4744 dni

Moich wejść na gram.pl: 11 634 (#542)

Napisanych postów i komentarzy: 2 571 (#462)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 386 (#21)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 119 115 (#4)

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl