avatar

NintendoPassion Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/NintendoPassion

Ostatnie odwiedziny

Mój blog (Grudzień 2007)

01/01/2008 - Wszystkiego Najlepszego Wam Życzę!!!

Krótko bo nie ma czasu :] !!!

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2008 roku życzy wam sklep NintendoPassion i Ja! Oby był lepszy i pomyślniejszy od poprzedniego!

Bawcie się milo i bezpiecznie do upadłego! 

Pozdrawiam was serdecznie i do zobaczenia za rok! :] 

komentarzy: 8Poniedziałek, 31 grudnia 2007, 21:03

Nie moja Pani...

Wypadek się stał, jak napisałem wcześniej. Ale nie tylko auto uległo zniszczeniu. Jak grom z jasnego nieba Pani X postanowiła rozejść się ze mną. Ciężkie jarzmo mam na sercu ...

Przepraszam was wszystkich, ale odchodzę od GS na jakiś czas aby sobie w sercu poukładać kilka spraw.

EDIT 18:54 12/29/2007 //////////////////////////////////////////////

Ciężko ... Człowiek jest mocny i doświadczony przez życie niejednokrotnie, a jednak ... nadal boli

komentarzy: 16Czwartek, 27 grudnia 2007, 12:58

Wesołych Świąt!

Serdecznie życzę zdrowia, szczęścia i pomyślności wszystkim graczom, gramsajtowcom i odwiedzającym! Milej atmosfery rodzinnej, zawodowej i spełnienia marzeń. Nie wiem co więcej dodać ...

komentarzy: 6Poniedziałek, 24 grudnia 2007, 07:59

Moja Pani miała wypadek

No i jak tu się nie wkurzyć? Moja pani właśnie jechała do pracy i ... bum!

Czterech nastolatków przecięło ulice bez zatrzymania się i uderzyli w auto mojej Minii i uciekli. Biedaczka nie zdążyła nawet nic zrobić, poduszki wybuchły a policja dopiero przyjechała 15 min później. Takie fajne autko i teraz nawet nie będzie się opłacało za bardzo naprawiać. Auto pewnie warte nie więcej niż 1500 a samych napraw będzie za około 2500! Biedaczka płakała cały dzień. Policja oczywiście nic nie zrobi, bo nikt nie będzie szukał odrapanego Jeepa Cherokee po całym Chicago. Ramię ma cale obolałe i chyba nadal jest w szoku. A dzieciaki uciekły, pewnie pożyczonym od rodziców autem bo nie wyglądali na więcej niż 16, może 17 lat.

Silnik i chłodnica nie tknięte, trochę się blachę powygina, ramę wyprostuje i tylko podreperuje żeby jeszcze pojeździła do lata. A szkoda, bo autko było bardzo zadbane i czyściutkie i tylko 140 000 mil. Aż złość dusi człowieka że nikt inny wypadku nie widział i nie zapisał rejestracji wozu.

Niepożądany "prezent" świąteczny... eh

EDIT: //////////////////////////////////////////////////////////////

Minia jest oczywiście cała i zdrowa. Nic jej się nie stało, tylko cały czas się obwinia o to że nie spisała rejestracji drugiego auta, tym bardziej że jakiś miesiąc temu dokładnie rozmawialiśmy właśnie o zachowaniu się podczas wypadku. Ja już jestem można powiedzieć 'weteranem' mając za sobą cztery wypadki. Prawda jest jednak taka ze podczas dużej dawki szoku bardzo trudno jest się człowiekowi opanować.

Dzięki Bogu (i pasom bezpieczeństwa) jest cała i zdrowa! Auto zawsze można naprawić lub kupić, a zdrowie ma się tylko jedno.

komentarzy: 15Niedziela, 23 grudnia 2007, 11:09

Nintendo Power nr 218: Soul Calibur Legends

W Nintendo Power nr 218 (Sierpień) znajdziecie:
Departments:
 • 10 Pulse
 • 16 News
 • 22 Wii Channels
 • 24 Previews
 • 74 Power Profiles
 • 80 Playback
 • 81 Reviews
 • 92 Community
 • 96 Next Month
 • 97 Contacts
Features:
 • 34 Soul Awakenig
 • 42 Head of Class
 • 46 A wizards's World
 • 50 A Perfect 10
 • 54 Run-'n'-Gun Revival
 • 58 Flight of Fantasy
 • 68 Ninja Master
 • 72 Samus Turns 20
 • 78 A New Age
Oficjalna strona edycji USA:
Pisz na mail: pulse@nintendopower.com
Previews:
 • Battalion Wars returns to front line
 • Sonic feels the rush
 • Driver stays in line
 • Naruto uses the wrong name
 • DK hangs around
 • EA likes to boogie
 • Brickdown has the jitters
 • The Manhunt is on ... and more
Nintendo Power kilka numerów temu został odsprzedany firmie Future Media po ponad 20 latach w rękach Nintendo. :(
Na stronie 68 jest wywiad z Ninja Boss Tomonobu Itagaki na temat Ninja Gaiden: Dragon Sword na Nintendo DS.
 
Niestety po angielsku, a tłumacz ze mnie żaden. Miłego czytania i powiedzcie co myślicie na temat Ninja Gaiden na DS.

komentarzy: 4Wtorek, 18 grudnia 2007, 11:44

Nintendo NES 72-Pin Connector juz w sprzedaży!

Koniec z błędnym poszukiwaniem 72-ścieżkowych łączników do NES!

 

Masz konsole Nintendo NES która cały czas się psuje i miga!? Przestań dmuchać w kartridże i napraw sobie sam konsole! Kliknij tutaj

komentarzy: 9Piątek, 14 grudnia 2007, 04:27

GTA 4 Special Edition - przyjmujemy zamówienia

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem GTA IV Special Edition to odwiedź nasze aukcje na Allegro! Detale w opisie aukcji. 

Wersja Xbox 360 i Playstation 3. Zapraszamy!

komentarzy: 14Wtorek, 11 grudnia 2007, 15:07

Speed test

Neo937 mnie skłonił. Oto test. A poniżej połączenie z Warszawą.

Download z Polski 8x wolniejszy! Nie mogę!

komentarzy: 4Niedziela, 09 grudnia 2007, 13:30

Karta wideo wysłana, śmieci wyrzucone.

 

Image Hosted by ImageShack.us

Kartę PNY wysłałem wczoraj dla bardzo cierpliwego i rzetelnego allegrowicza. Polamer USA zapewnia mnie że paczka dojdzie na czas przed świętami, co mam nadzieję że sprawi temu panu miła niespodziankę.

Tak oto prezentuje się mniej więcej każda lotnicza faktura firmy Polamer.

 


A teraz spróbuje zdobyć kilka punktów u ludzie ekologicznie nastawionych do życia. Ciągle zbiera mi się w domu masa papieru i kartonu. Moja Pani X jest natomiast wielką fanką przetwarzania surowców wtórnych (wypowiedz: enwironmentalistką) tak wiec chcąc czy nie chcąc muszę wywozić te surowce do najbliższego punktu. Na szczęście jest to na rzut kamieniem od mojego domu kolo katolickiej szkoły. Inaczej musiałbym się zbuntować. A tego argumentu na pewno z nią bym nie wygrał :{

komentarzy: 13Sobota, 08 grudnia 2007, 21:21

Posypią się NEGATYWY po obu stronach

Niestety zbliża się czas w którym nasze nieskazane konto na Allegro ulegnie negatywnym zmianom. I to nie z naszej winy. Otóż choć nasza liczba komentarzy wynosi 70 i 100%, to do Polski wysłaliśmy już ponad 100+ paczek i nie każdy allegrowicz postanowił zostawić komentarz, czy to pozytywny czy też negatywny. Rozumiemy to. nie wszyscy zwracają na to uwagę. Dla nas jest to jednak bardzo ważne gdyż sprowadzanie drogich produktów z USA do Polski nadal wiąże się z wieloma pytaniami, podejrzeniami i innymi zniechęcającymi historyjkami. Wiele osób miało już z nami styczności i nie które osoby wtórnie zaglądnęły do naszych witryn. Za to jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Nadal są jednak tacy którzy traktują Allegro bardzo nieprofesjonalnie i wręcz dziecinnie, godząc nawet nie w naszą lecz ogólnie w ludzką inteligencje. Osoby po wygraniu aukcji wycofują się, piszą że jednak nie zapłacą, że kilkuletnie dziecko zalogowało się na ich komputerze po czym zalicytowało na naszej aukcji bez ich wiedzy, itp. itp. Lista się ciągnie. Ogólnie nasza polisa jest automatyczne wpisywanie tych osób na "Czarna Listę" i raportowanie ich do zespołu Allegro. Jednak wszystko do czasu. Jesteśmy jako firma bardzo wyrozumiali i cierpliwi, ponieważ nasi klienci także są tacy wobec nas. Nie możemy wymagać od innych czegoś czego sami nie zrobilibyśmy jako klient.

Nasz cierpliwość jednak ma też swoje granice. Ciężką praca udowodniliśmy i nadal udowadniamy że jesteśmy solidnym sprzedawca i jakość serwisu jest dla nas najważniejsza.

Jeden z ostatnich potencjalnych allegrowiczów porostu rozmyślił się po tygodniu wygrania aukcji i wysłał nam email informujący nas że nie zapłaci. Poinformowaliśmy klienta że wystawimy w takim razie NEGATYWA, choć nie chcemy tego robić. Allegrowicz odpowiedział że "... też wystawi" negatywa. I w tym momencie przez zwykły brak etykiety internetowej i znajomości zasad serwisu Allegro użytkownik ten wystawi nam totalnie nie zasłużony negatywny komentarz, który jak sadze będzie bogato uzbrojony w masę wymyślonych kłamstw. Chcemy ominąć tej sytuacji jak najbardziej, ale jak to służbiści mówią: "nie ma żołnierza bez karabinu"

Damy tej osobie jeszcze trochę czasu do namysłu a na ten czas oddamy sprawę w ręce Allegro i zobaczymy czy coś poradzą.

Cały ten system jest bardzo niedopracowany, gdyż pozostawia nas całkowicie bezbronnych, a nic tak prędko się nie roznosi jak złe wieści.

Z drugiej strony jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym byłym i przyszłym klientom za współpracę, cierpliwość i pozytywne komentarze.

komentarzy: 8Sobota, 08 grudnia 2007, 04:55

Nowa szata graficzna / PNY 8800 GT GDDR3

Wiele osob ma naprawdę genialne stronki. Ja też coś tam u siebie wys korbalem z pomocą Photoshop i innych programików. Nie jestem pewien czy to mój ostateczny wygląd, ale wiem na pewno że tonacja kolorów mi się podoba. Na razie tak zostawię. Jak macie jakieś pomysły lub stronki z innymi ciekawymi gramsajtami to podeślijcie mi. Obejrzę i może zaczerpnę dodatkowych pomysłów.

PNY XLR8 8800 GT 512 GDDR G92

http://allegro.pl/item280412226

Na razie zostałem zawalony pytaniami i mailami w sprawie tej karty którą sprowadzamy na zamówienie na Allegro. Jestem na necie od 2 rano i jeszcze nie spałem. Trzeba złapać małą drzemkę.

komentarzy: 4Piątek, 07 grudnia 2007, 20:54

Chcesz być 'moim znajomym" ?

Witaj GS-towcu! Cieszy mnie to że chcesz być moim"znajomym". Zanim jednak mnie o to poprosisz przeczytaj trochę moich blogów i zadaj sobie pytanie czy to co [Ja] pisze ciebie tak naprawdę interesuje. Pozostaw trochę komentarzy i bądź aktywny. Jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz. Ja tak samo postaram się odwdzięczyć tobie i regularnie czytać twojego bloga.

EDIT: 01/20/2008

Nie kolekcjonuje gramsajtów, tylko szanuję wszystkich odwiedzających a każde wasze zaproszenie jest bardzo mile widziane. Bardzo proszę, nie gniewajcie się jeśli nie skomentuje jakiegoś dżi-esa. Jest was wiele, a ja jeden. Złapcie mnie na GG lub email i przypomnijcie mi.

 

Image Hosted by ImageShack.us

 

komentarzy: 24Piątek, 07 grudnia 2007, 12:58

70 pozytywny komentarz na Allegro!

Mamy przyjemność poinformować was że właśnie zdobyliśmy 70 pozytyw! Będziemy dokładać wszelkich starań abyśmy jak najlepiej obsłużyć wszystkich użytkowników Allegro. Dziękujemy za odwiedzanie naszej witryny i zakupy w NintendoPassion.com !

komentarzy: 3Piątek, 07 grudnia 2007, 10:53

Awans! Przodownik!

Dzisiaj awansowałem na Przodownika!

"Ekipa azerbejdżańskich kosmonautów eksponuje wyraźną ekscytacje z owego powodu! Praczki zza Buga dostały olśnienia!" 

komentarzy: 5Piątek, 07 grudnia 2007, 03:50

PNY 8800 GT - czyli jak zamówić kartę wideo z USA

Witam was serdecznie! 

 

 

Właśnie jesteśmy w procesie realizacji zamówienia karty wideo PNY XLR8 8800 GT 512MB GDDR3 PCI-e dla użytkownika allegro na jego specjalne zamówienie. Jeżeli jesteś zainteresowany przeczytaj poniższy proceder zanim zadasz pytanie:

 • potencjalny klient kontaktuje się z nami
 • określa dokładnie jakim produktem jest zainteresowany
 • w tym przypadku karta wideo firmy PNY: XLR8 8800 GT 512MB
 • odpisujemy potencjalnemu klientowi i informujemy o cenie
 • w tym przypadku: 880.00zl plus 27.00zl płacone przez www.paypal.pl
 • zamówienie płatne z góry
 • czas realizacji zamówienia: około 3-4 tygodni ponieważ powyższa karta jest trudno dostępna
 • klient wyraża zgodę
 • klient wysyła kwotę serwisem www.paypal.pl do nas
 • potwierdzamy odbiór kwoty
 • nasza firma zamawia omówiony wyżej produkt
 • w razie jakichkolwiek opóźnień informujemy na bieżąco klienta o statusie jego zamówienia
 • opóźnienia (w tym przypadku) były spowodowane tylko przez producenta
 • po rzeczywistym odbiorze karty wideo informujemy kupującego
 • wystawiamy dokładną aukcje prywatna na Allegro.pl
 • klient w przeciągu kliku dni kupuje wystawiony dla niego przedmiot
 • jak najszybciej wysyłamy kartę przez www.polamerusa.com
 • no i oczekujemy pozytywnego rozwiązania zamówienia!

Ważna nota dla osób zainteresowanych! Serwis www.paypal.pl to najbardziej zintegrowany i niezawodny międzynarodowy serwis płatniczy. Aby założyć konto wystarczy posiadać konto bankowe i kartę kredytowa.

W przypadku przelewy bankowego na nasze konto w mBank będą doliczone dodatkowe koszty manipulacyjne. Dla czego? Zobacz tutaj:

 • mBank dolicza opłatę 0. 25% od wartości wysyłanej sumy

W naszym wypadku byłoby to 830,00zl + 27,00zl = 857,00zl x 0.25% = 21,42zl. Na dodatek nasz bank w USA, Citi Bank dolicza następny koszt przeprowadzenia transakcji w sumie $15.00USD (15.00 x 2.5 przybliżony kurs USD) czyli następne 37,50zl. Zatem płacąc przelewem bankowym koszt tej transakcji wyniósłby dodatkowo 58,92zl. Dlatego tak bardzo nalegamy na przesyłaniu pieniędzy serwisem PayPal PL ponieważ jest on szybki, bezpieczny i zaoszczędza niepotrzebne kwoty manipulacyjne.

 

Jakiekolwiek pytania prosimy kierować do nas poniżej w komentarzach.

 

komentarzy: 1Czwartek, 06 grudnia 2007, 07:15

Papierowy hełm Master Chief'a w skali 1:1

 

 

GameScanner.org wreszcie wypościł pełny model do sklejenia kasku/hełmu naszego znanego bohatera z gry Halo: Master Chief'a w skali 1:1 Jeżeli tylko masz dużo czasu i zdolności manualnych zachęcam do pobrania pliku i przyjemnej zabawy!

http://gamescanner.org/misc/MasterChiefHelmet.pdf 

komentarzy: 6Środa, 05 grudnia 2007, 03:53

Modele Gundam na Allegro - poczekajcie troszkę!

 

 

 

Dużo osób pytało się sprowadzenie modeli Gundam firmy Bandai z Japonii. Mamy bardzo dobre wiadomości dla wszystkich zainteresowanych. Modele Gundam będą prawdopodobnie pod koniec grudnia tego roku lub początek stycznia 2008.

Jako firma, NintendoPassion USA, założyliśmy konto z największym dystrybutorem w USA. Ceny będą konkurencyjne. Niestety nie mamy pojęcia czego polska publika poszukuje :(

W wielu emaliach i rożnych polskich forum internetowych dużo wzmianek jest na temat Freedom Gundam, Strike Freedom Gundam i Deathscythe Gundam w skali 1/100 HG. Na początek postaramy się właśnie sprowadzić te modele. Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt lub wymienienie w komentarzach konkretnych modeli, skali i grade.

komentarzy: 1Poniedziałek, 03 grudnia 2007, 07:01

Kilka wydarzeń całkiem nie po kolei

Witam was,

1. NeVen dziękuje za zaproszenie. Będę czytać :]

W Chicago i okolicach spadł pierwszy śnieg w tym roku. Raczej burza śnieżna i deszcz. Wszystko zostało oblodzone praktycznie w godzinę. Zdjęcia poniżej zrobiłem około 13:00 telefonem [Nokia N75]

W Polsce już pewnie dużo śniegu, ale tutaj dopiero się zaczęło.

2. Tak szperałem w telefonie i znalazłem te fotkę. Wypadek dnia 08/07/2007 na skrzyżowaniu Cicero/Fullerton

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

3. Concert Incubus w Chicago

Znalazłem ten krotki filmik który zrobiłem właśnie na koncercie. Oczywiście wrażenia były pierwsza klasa!

  

 

Ta głupia twarz wcale do mnie nie należy, tak tylko sobie na wyjściówkę założyłem dla niepoznaki. GF należy raczej do bardzo nieśmiałych.

komentarzy: 8Niedziela, 02 grudnia 2007, 06:19

follow me
EMAIL ME

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4740 dni

Moich wejść na gram.pl: 11 634 (#542)

Napisanych postów i komentarzy: 2 571 (#462)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 386 (#21)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 119 065 (#4)

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl