avatar

Cliff88 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Cliff88

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Doświadczenie Chrystusa we Władcy Pierścieni

teologia, Tolkien, Władca Pierścieni

Na początek nie będzie o grach. Chciałbym podzielić się moją refleksją na temat poszukiwań Boga w twórczości Tolkiena. W tym wypadku będzie to doświadczenie Chrystusa we Władcy Pierścieni. Jest to praca jaką pisałem jakiś czas temu na ćwiczenia z Chrystologii (nauka o Jezusie Chrystusie). 

Życzę miłej lektury. 

Cliff

czytaj...

komentarzy: 0Środa, 29 kwietnia 2015, 21:31

Otwarcie Bloga

Cliff88, nowy gramsajt

Niniejszym ogłaszam otwarcie własnego gramsajtu. Nigdy wcześniej nie prowadziłem żadnego bloga a na wszelkiego rodzaju forach udzielałem się bardzo rzadko. Obecnie chciałbym to zmienić, a że gry komputerowe od dziecka są moją pasją, to właśnie dlatego wybrałem gram.pl jako domenę na której ów blog będzie się znajdował. Na samym serwisie jestem już od ponad 3000 dni. Wcześniej tylko grałem, a teraz chciałbym się podzielić moimi przemyśleniami na temat gier. Oprócz oceny gier od strony fabuły, klimatu i grywalności, podejmę także jako student teologii krytykę wirtualnego świata od strony moralnej. Na blogu poza tematem przewodnim (tj. grami) będą się pojawiać wpisy na temat literatury fantasy, w szczególności twórczości J.R.R. Tolkiena, tematy związane z wiarą katolicką którą wyznaję (będą one dotyczyć poszukiwań Boga w literaturze). Mam nadzieję, że mój blog znajdzie chociaż nieliczną grupę czytelników. ;)

Pozdrawiam, Cliff.       

 

komentarzy: 1Środa, 29 kwietnia 2015, 01:00

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Mam na imię Marcin i mieszkam w Warszawie. Jestem studentem teologii na UKSW. Interesuję się grami komputerowymi, fantastyką, filmami wojennymi, historią, modelarstwem i oczywiście teologią.

Moje tagi:crpg, fantastyka, post apo, teologia, tolkien

Moje motto:"Ty sprawiasz, że radością jest chwalić Cię, albowiem stworzyłeś nas dla siebie i niespokojne jest serce nasze, dopóki nie spocznie w Tobie." - Św. Augustyn

Namiary na mnie

e-mail: cliff88(at)tlen.pl

Ostatnio gram w

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4727 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 724 (#2891)

Napisanych postów i komentarzy: 5 (#1915)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 5 (#227)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 105 (#1955)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl