avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

Hotter

Mój blog (Wrzesień 2016)

zadymek na nieznanych wodach

Pamiętacie może ten event w okolicach listopada 2015 - Epic Games udostępnił, za darmo (do świąt) wszystkim chętnym port PC Shadow Complex?

 

Jako że ogólnie "siedzę w temacie" darmochy, nie mogłem sobie odmówić i tego. Oczywiście później się okazało, że Shadow Complex Remastered, bo tak zwie się port, to niekoniecznie to, co sobie wyobrażałem. Nie będę tu nikogo trzymał w niepewności, to popierdółka na kilkanaście godzin, platformówka, i w dodatku w 2D - numer jeden na mojej banliście. Ale mam zasadę, że nie po to mam grę, by się kurzyła na półce (cyfrowa czy real, wsio riba), więc zmusiłem się do "wpłynięcia na nieznane wody" - może ten artykuł zapoczątkuje całą  serię, "Na nieznanych wodach", brzmi nieźle.

Gra opiewa wydarzenia dziejące się w książkowym świecie Empire  - autor to jakiś Orson Scott Card. To kolejna wariacja na temat tajnych, wojskowych spisków zmierzających do dominacji nad światem. Również zawiązanie akcji do najoryginalniejszych nie należy: pan i pani robią wypad za miasto, do kompleksu jaskiń, gdzie naturalnie pani zostaje uprowadzona, a pan (naturalnie) rusza na ra ...ach, wait. Początek gry to jednak, jeszcze bardziej sztampowa, krótka wymiana ognia z zamachowcami i rozprawa z helikopterem

który to wstęp zupełnie nic nie wnosi do gry i w zupełności wystarczyłby filmik - pewnie dlatego wyleciał mi z głowy już po 5 minutach. Dopiero następna scenka to zawiązanie właściwej akcji: bohater, któremu głosu użycza jakiś Nolan North, za sprawą koleżanki pakuje się w niezłe tarapaty i, niejako z przypadku, staje się  infiltratorem tytułowego Cienistego Kompleksu.

czytaj...

komentarzy: 0Niedziela, 04 września 2016, 21:56

Informacje dla zwiedzających...

Drogi odwiedzający: jeśli zauroczony contentem mojego GS'a lub wypowiedziami na forum, czując, że mamy wspólne zainteresowania, chcesz dodać mnie do swoich znajomych, czemu nie. Jednak daj mi wcześniej odczuć, że się znamy, znajomość musi być dwustronna:
1. Jeśli przejrzałeś GS'a do tego puntu i właśnie czytasz ten komunikat, to już masz wielkiego plusa.
2. Jednak by okazać sympatię warto też zostawić kilka komentarzy tu i ówdzie. Gdy uczestniczysz w qiuzie, który organizuję, liczy się to nawet podwójnie:)
3. Dobrze też by było wpaść na siebie czasem na Forum i podyskutować (na IRC nie zaglądam).
4. Jednak nawet mimo powyższych każda znajomość potrzebuje czasu by się rozwinąć, więc trochę czasu musimy się znać zanim wylądujesz na liście.
Tak więc jeśli "znamy się" z Forum lub GS'a, wal śmiało, chętnie zostanę Twoim znajomym. W przeciwnym razie: moja odpowiedź będzie odmowna.

Archiwum wpisów

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Playlista

Szef kuchni poleca


 

Cykl pt. "Nietypowe FPS'y"

0

TPP moje życie

Słuchowisko zadymkaWięcej o mnie

Moje tagi:alien i predator, counter strike, grafika, gry, muzyka

Urodziny:za 178 dni (13 maja)

Moje motto:Homo sum; humani nil a me alienum puto.

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC

Namiary na mnie

e-mail: zadymek01(at)wp.pl, Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaXPZ6VGEpC-uNuy0u-E0oA

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 62

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4769 dni

Moich wejść na gram.pl: 38 699 (#36)

Napisanych postów i komentarzy: 22 459 (#4)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 180 (#68)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 20 612 (#43)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl