avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

Hotter

Mój blog (Kwiecień 2016)

Betowanie zadymków - Battleborn

 
Battleborn, zapowiadana MOBA-FPS od Gearbox,  twórców  Borderlands, będzie miała premierę w perspektywie tygodnia.
W oczekiwaniu na  premierę,   postanowiłem przybliżyć  Wam nieco temat tej produkcji, na podstawie betatestów w jakich brałem udział.

 

Beta, beta i po becie
Jak grzmią media growe, w założeniach Battleborn ma być produkcją nastawioną na multiplayer, charakterystyką przypominający gatunek pt. Multiplayer Online Battle Arena, którego przedstawicielami są znane w branży League of Legends czy DOTA 2. Ponieważ nie miałem bliższej styczności z tego typu produkcjami i nie mam zielonego pojęcia jak MOBA powinna wyglądać, skoncentruję się na tym czego doświadczyłem w grze.

czytaj...

komentarzy: 0Niedziela, 24 kwietnia 2016, 22:41

Z pamiętnika "stalkera"

Oto wreszcie ...tak jakby obiecany materiał o Survarium. Ponieważ jest to tytuł w fazie ciągłego rozwoju postaram się zawrzeć tutaj nieco na temat samej gry, ale i na temat jej procesu produkcyjnego. Żeby dać Wam jakiś ogląd rozwoju sytuacji w zamierzchłych czasach, wykorzystam mój niedoszły artykuł z kwietnia 2015 - tak miały się prace równo rok temu, gdy Survarium debiutowało w Earlu Access.

 

A jak miewa się Survarium teraz?
Wracam właśnie, po miesiącu przerwy, do gry, więc nieodzowny będzie update. Launcher zapowiada wersję 0.40c ...launcher EN, launcher PL zapowiada już wersję  0.41. Coś się dzieje w państwie ukraińskim. W międzyczasie, gdy aktualizacja 0.40c się ściąga, rozpiszę się o dotychczasowych zmianach. A więc stan gry tak gdzieś w okolicach Gwiazdki...


Ho, ho, ho
Na początek w schronie pojawiła się choinka, a na klacie mojej postaci świąteczny sweter i jakiś temat muzyczny z motywem pozytywki...

co do samej gry to zmienił się, i to gruntownie, balans frakcji. Rozrysuję to. Na początku 2015 standardowy rozwój postaci wyglądał tak: jako bezklasowiec maksowało się dwie pierwsze (i jedyne dostępne) frakcje -słabowite, z najwyżej średniej jakości sprzętem-  by je obie wymaksować, odbębnić smutny obowiązek i dostać się do właściwych frakcji: Osadników (czyli starych, dobrych stalkerów) i Armii.

Na przestrzeni roku się to zmieniło: teraz Czarny Rynek i Włóczędzy mają swoje odpowiedniki topowego sprzętu, a ich misje przynoszą podobnego kalibru korzyści: doświadczenie i prestiż (odblokowujący lepszy sprzęt frakcyjny); dzięki czemu jest sens przystać do nich na dłużej.

czytaj...

komentarzy: 0Piątek, 01 kwietnia 2016, 00:24

Informacje dla zwiedzających...

Drogi odwiedzający: jeśli zauroczony contentem mojego GS'a lub wypowiedziami na forum, czując, że mamy wspólne zainteresowania, chcesz dodać mnie do swoich znajomych, czemu nie. Jednak daj mi wcześniej odczuć, że się znamy, znajomość musi być dwustronna:
1. Jeśli przejrzałeś GS'a do tego puntu i właśnie czytasz ten komunikat, to już masz wielkiego plusa.
2. Jednak by okazać sympatię warto też zostawić kilka komentarzy tu i ówdzie. Gdy uczestniczysz w qiuzie, który organizuję, liczy się to nawet podwójnie:)
3. Dobrze też by było wpaść na siebie czasem na Forum i podyskutować (na IRC nie zaglądam).
4. Jednak nawet mimo powyższych każda znajomość potrzebuje czasu by się rozwinąć, więc trochę czasu musimy się znać zanim wylądujesz na liście.
Tak więc jeśli "znamy się" z Forum lub GS'a, wal śmiało, chętnie zostanę Twoim znajomym. W przeciwnym razie: moja odpowiedź będzie odmowna.

Archiwum wpisów

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Playlista

Szef kuchni poleca


 

Cykl pt. "Nietypowe FPS'y"

0

TPP moje życie

Słuchowisko zadymkaWięcej o mnie

Moje tagi:alien i predator, counter strike, grafika, gry, muzyka

Urodziny:za 153 dni (13 maja)

Moje motto:Homo sum; humani nil a me alienum puto.

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC

Namiary na mnie

e-mail: zadymek01(at)wp.pl, Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaXPZ6VGEpC-uNuy0u-E0oA

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 62

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4794 dni

Moich wejść na gram.pl: 38 699 (#36)

Napisanych postów i komentarzy: 22 459 (#4)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 180 (#68)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 21 013 (#43)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl