avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

Hotter

Mój blog (Kwiecień 2014)

ZNN Zpravy

Witam po spoooooooooooorej przerwie.
1. Ten miesiąc minie nam pod znakiem Dead Space. A przynajmniej tej części graczy, która nie miała jeszcze kontaktu z grą - teraz nie będą mieli wymówek bo, jak wspomniałem w poprzednim news'ie, chciwe-złe-i-podstępne-EA udostępniło grę za darmo.
2. Wkrótce także ja będę miał z Dead Space do czynienia. Zainteresowani zapewne zauważyli, że część moich gameplay'ów się nie wczytuje. Cóż, wegame podzielił los podobnych mu małych, fanowskich serwisów i został wykupiony przez korporacyjnego molocha, który, mając gdzieś community, zamknął kramik. Ja też mam gdzieś gameplay'e (znaczy na HDD, ich  pliki źródłowe;), więc postaram się zrekonstruować choć część materiałów, które przepadły. A zacznę właśnie od Dead Space.
3. Nie zapowiem tu nowego artykułu o Deu...ups, spoiler, cicho sza. Nie zapowiem bo jeszcze sporo czasu minie zanim wycisnę z gry ostatnie soki i opiszę.
4. Na osłodę czekania (ta, jakby ktoś czekał) planuję wzbogacić zasoby działu Das Gameplay. W tym miesiącu dodałem już -mocno zaległy- materiał o Black Mesa i gameplay Half-Life. Miłego oglądania (ta, jakby ktoś...ah, nevermind).

komentarzy: 0Piątek, 04 kwietnia 2014, 13:15

Informacje dla zwiedzających...

Drogi odwiedzający: jeśli zauroczony contentem mojego GS'a lub wypowiedziami na forum, czując, że mamy wspólne zainteresowania, chcesz dodać mnie do swoich znajomych, czemu nie. Jednak daj mi wcześniej odczuć, że się znamy, znajomość musi być dwustronna:
1. Jeśli przejrzałeś GS'a do tego puntu i właśnie czytasz ten komunikat, to już masz wielkiego plusa.
2. Jednak by okazać sympatię warto też zostawić kilka komentarzy tu i ówdzie. Gdy uczestniczysz w qiuzie, który organizuję, liczy się to nawet podwójnie:)
3. Dobrze też by było wpaść na siebie czasem na Forum i podyskutować (na IRC nie zaglądam).
4. Jednak nawet mimo powyższych każda znajomość potrzebuje czasu by się rozwinąć, więc trochę czasu musimy się znać zanim wylądujesz na liście.
Tak więc jeśli "znamy się" z Forum lub GS'a, wal śmiało, chętnie zostanę Twoim znajomym. W przeciwnym razie: moja odpowiedź będzie odmowna.

Archiwum wpisów

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Playlista

Szef kuchni poleca


 

Cykl pt. "Nietypowe FPS'y"

0

TPP moje życie

Słuchowisko zadymkaWięcej o mnie

Moje tagi:alien i predator, counter strike, grafika, gry, muzyka

Urodziny:za 178 dni (13 maja)

Moje motto:Homo sum; humani nil a me alienum puto.

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC

Namiary na mnie

e-mail: zadymek01(at)wp.pl, Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaXPZ6VGEpC-uNuy0u-E0oA

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 62

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4769 dni

Moich wejść na gram.pl: 38 699 (#36)

Napisanych postów i komentarzy: 22 459 (#4)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 180 (#68)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 20 595 (#43)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl