avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

Hotter

Mój blog (Marzec 2013)

Pandora: Powrót

Peter: Witam gorąco w ten mroźny wieczór, w kolejnej audycji SpielSchiessen. Jak zwykle docieramy tam gdzie już wszyscy byli i prezentujemy to czego inni nie chcieli. Mamy dla was nie lada gratkę - materiał na wyłączność SS, jeszcze gorący, zdobyty nieoficjalnym kanałem. Rolf, przybliż Państwu sprawę.
Rolf: Tak jest, mamy dla was bombowy materiał, do którego dotarliśmy...
Peter: Pardon, to on dotarł do nas: przedwczoraj na Tweeterze skontaktował się ze mną anonimowy informator, twierdząc, że może  przekazać nam  materiały opiewające kulisy testów pewnej produkcji AAA. Zgodziłem się, a nazajutrz jakiś zamaskowany typ wpadł na naszego ciecia, Jorga, i wcisnął mu do ręki kartę pamięci. Niestety nic nie wiemy o kulisach całej tej "akcji", gdyż zagadnięty przez Jorga osobnik ów wydusił z siebie  jedynie "ejoo" na odchodnym. 
Rolf: Ale wróćmy do nośnika. Karta zawierała spory dokument, raport dla rady nadzorczej Take-Two Interactive Software, Inc. dotyczący finalnych testów jakościowych ich zeszłorocznego hitu od Gearbox Soft. Do testów Gearbox i 2K oddelegowały swoich zaufanych, asów z działu QA: CL4P-TP i Zer0. Ich zadanie: dogłębne przetestować Pandorę pod kątem grywalności. Ów dokument powstał na bazie ich wypowiedzi: raport zawiera tylko strzępy owych nagrań- prawdopodobnie tylko one nadawały się do publikacji po ocenzurowaniu wulgarnych wypowiedzi CL4P-TP. I zapewne dlatego całość uzupełniono o komentarz jednego z testerów gry- co dziwi bo "jak powszechnie wiadomo" nikt nie liczy się z ich zdaniem. Dokument jest oznaczony jako poufny i wyłącznie do użytku wewnętrznego- my go mamy i prezentujemy wam. Meine Damen und Herren, oto sensacyjne kulisy testów Borderlands 2.

czytaj...

komentarzy: 0Wtorek, 26 marca 2013, 23:32

Informacje dla zwiedzających...

Drogi odwiedzający: jeśli zauroczony contentem mojego GS'a lub wypowiedziami na forum, czując, że mamy wspólne zainteresowania, chcesz dodać mnie do swoich znajomych, czemu nie. Jednak daj mi wcześniej odczuć, że się znamy, znajomość musi być dwustronna:
1. Jeśli przejrzałeś GS'a do tego puntu i właśnie czytasz ten komunikat, to już masz wielkiego plusa.
2. Jednak by okazać sympatię warto też zostawić kilka komentarzy tu i ówdzie. Gdy uczestniczysz w qiuzie, który organizuję, liczy się to nawet podwójnie:)
3. Dobrze też by było wpaść na siebie czasem na Forum i podyskutować (na IRC nie zaglądam).
4. Jednak nawet mimo powyższych każda znajomość potrzebuje czasu by się rozwinąć, więc trochę czasu musimy się znać zanim wylądujesz na liście.
Tak więc jeśli "znamy się" z Forum lub GS'a, wal śmiało, chętnie zostanę Twoim znajomym. W przeciwnym razie: moja odpowiedź będzie odmowna.

Archiwum wpisów

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Playlista

Szef kuchni poleca


 

Cykl pt. "Nietypowe FPS'y"

0

TPP moje życie

Słuchowisko zadymkaWięcej o mnie

Moje tagi:alien i predator, counter strike, grafika, gry, muzyka

Urodziny:za 181 dni (13 maja)

Moje motto:Homo sum; humani nil a me alienum puto.

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC

Namiary na mnie

e-mail: zadymek01(at)wp.pl, Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaXPZ6VGEpC-uNuy0u-E0oA

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 62

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4766 dni

Moich wejść na gram.pl: 38 699 (#36)

Napisanych postów i komentarzy: 22 459 (#4)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 180 (#68)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 20 582 (#43)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl