avatar

zadymek Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/zadymek

Hotter

Mój blog (Wrzesień 2012)

Freeplay News

freeplay

Po przerwie wracam do tematu grania za darmo.

1. W minionym tygodniu wyszło demo Torchlight 2, z którego Bety już zdawałem raport. Demko waży całkiem niewiele- zwłaszcza w porównaniu z demem (sic!) nowego Diablo- i zawiera połowę tego co udostępniono podczas otwartych betatestów -a nawet to to z grubsza 4 razy więcej niż w Diablo III SE i jest to masa grania. Poza kilku kosmetycznymi poprawkami to ten sam Torchlight 2 co beta, więc nie ma sensu ponownie się rozpisywać, niech każdy zagra i oceni sam.

2. Ponieważ w zeszłym tygodniu gram.pl zjadł Pac-man nie mogłem w porę donieść o zbliżającym się weekend'zie otwartych stress testów Path of Exile, może następnym razem. Kto nie grał, może sobie obejrzeć fragment rozgrywki, który nagrałem: do obejrzenia w dziale "Das Gameplay".

3. Miałem też coś dać o becie War of the Roses: sieciowej sieczce TPP; jednak z przyczyn obiektywnych -brak systemu nowszego niż Windows XP- ktoś inny sobie potestuje. Niemniej wszystkich posiadających takowy zachęcam do starania się o invite i sprawdzenia gry: może nawet ktoś się podzielić wrażeniami;)

komentarzy: 0Poniedziałek, 24 września 2012, 12:05

Freeplay czyli: zadymek vs Diablo III SE

demo, Diablo III, freeplay

Bug fest, animacja dla dzieci, gra dla casuali, wiele się naczytałem o nowym Diablo, wreszcie, za -sprawą udostępnienia Starter Edition- miałem okazję zweryfikować to co ludzie piszą.


I see
Na początek coś o czym zwykle nie wspominam, grafika: choć, wbrew oczekiwaniom, nie jest aż tak bajkowa, to jednak styl pastelowy nie każdemu musi przypaść do gustu. Kolorystyka nawiązuje do Warcraft III, a z tymi wszystkimi paskami zdrowia, skaczącymi cyferkami i napisami mam wręcz uczucie deja vu

Zapewne po to by zatuszować podobieństwa,  gra wykorzystuje inny model oświetlenia i szereg efektów cząsteczkowych (głównie mgłę). Mnie to ani ziębi ani grzeje, Torchlight przeżyłem to i to nie będzie dramat. A że "paćkane" tekstury

i rozmycia dają po oczach tak samo jak koszmarna pikseloza Diablo 2, więc ogólnie jest po staremu;)

czytaj...

komentarzy: 0Niedziela, 09 września 2012, 23:51

Informacje dla zwiedzających...

Drogi odwiedzający: jeśli zauroczony contentem mojego GS'a lub wypowiedziami na forum, czując, że mamy wspólne zainteresowania, chcesz dodać mnie do swoich znajomych, czemu nie. Jednak daj mi wcześniej odczuć, że się znamy, znajomość musi być dwustronna:
1. Jeśli przejrzałeś GS'a do tego puntu i właśnie czytasz ten komunikat, to już masz wielkiego plusa.
2. Jednak by okazać sympatię warto też zostawić kilka komentarzy tu i ówdzie. Gdy uczestniczysz w qiuzie, który organizuję, liczy się to nawet podwójnie:)
3. Dobrze też by było wpaść na siebie czasem na Forum i podyskutować (na IRC nie zaglądam).
4. Jednak nawet mimo powyższych każda znajomość potrzebuje czasu by się rozwinąć, więc trochę czasu musimy się znać zanim wylądujesz na liście.
Tak więc jeśli "znamy się" z Forum lub GS'a, wal śmiało, chętnie zostanę Twoim znajomym. W przeciwnym razie: moja odpowiedź będzie odmowna.

Archiwum wpisów

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Playlista

Szef kuchni poleca


 

Cykl pt. "Nietypowe FPS'y"

0

TPP moje życie

Słuchowisko zadymkaWięcej o mnie

Moje tagi:alien i predator, counter strike, grafika, gry, muzyka

Urodziny:za 178 dni (13 maja)

Moje motto:Homo sum; humani nil a me alienum puto.

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:PC

Namiary na mnie

e-mail: zadymek01(at)wp.pl, Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaXPZ6VGEpC-uNuy0u-E0oA

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 62

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4769 dni

Moich wejść na gram.pl: 38 699 (#36)

Napisanych postów i komentarzy: 22 459 (#4)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 180 (#68)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 20 601 (#43)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl