avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Marzec 2012)

Na wschód... Zawsze, na wschód.

Diablo III, Diablo II: LOD, diablo II, soundtrack, Mrok

2

   "Na wschód... Zawsze na wschód." To te słowa pamiętam do dziś niczym pacierz. Nigdy nie zapomnę pierwszego wrażenia, jakie wywarło na mnie Diablo II - były to dni jego premiery. Możliwe, że pare miesięcy później. Byłem wtedy 8-letnim szkrabem, który ledwo co potrafił skoordynować ruchy jak i przycisk myszy z klawiaturą. Podejrzewam, że tatusiek w życiu nie zapomni widoku swojego dziecka wpatrzonego w wirtuozyjny sposób przedstawionego intra - chociaż; 8 letnie dziecko i siane zniszczenie? Oj, oj... Chociaż - kto wie, kim byłbym dziś, gdyby nie te chwile grozy które przeżyłem. Do dziś trzymają się mnie mroczne klimaty, i zdecydowanie to one górują u mnie na pierwszej pozycji listy rzeczy uwielbianych.

   Jak wiadomo, młodemu dzieciaczkowi(który dodatkowo przygotowania do komunii świętej ma przed sobą) nie wolno grać w gry tego rodzaju, ale... Ile to pokus przed Nami stoi, ha? Nie da rady się powstrzymać, co nie? ;> Tak oto olśniło mnie Diablo i jego bogobojny Paladyn, czy bestialski Barbażyńca. Ach, aż łezka w oku się kręci, słuchając dzisiaj muzyki... Wiem, wszystko to wydaje się być takie oklepane. W każdym razie, czy nie jest to dowód na to, ile tak na prawdę serc podbiła ta gra? W głowie się nie mieści, na prawdę... Z resztą - posłuchajcie.

    

   I jak? No właśnie.

 

   Podejrzewam, że gra nie raz powróci w ciasne kąty mojego dysku twardego i pozwoli mi cieszyć się widowiskową grą, jaką niewątpliwie jest Diablo... Ha, nie zapominajmy o części trzeciej, która rozpoczeła swoją przygodę w mojej głowie sprawiając dość niskie wrażenie jakości, lecz z czasem chłodząc moją - jak się okazało - zbyt szybką ocenę.

 

Praca na konkurs „100 kluczy do bety Diablo III” organizowany przez gram.pl.

 

Pozdrawiam,

Wits 

 

komentarzy: 0Wtorek, 13 marca 2012, 17:46

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 141 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4640 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#601)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 18 861 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl