avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Lipiec 2011)

Powrót do OGame

Gra przeglądarkowa, strategia, ogame, Ogame.pl

2

Witam, galaktyczni bracia! Dziś skontaktował się ze mną stary znajomy. Poinformował mnie o nowo założonym uniwersum(serwerze) w przeglądarkowej strategii "Ogame". Ostatnio grałem... Hm... 4-5 lat temu? Tak... Będzie z pięć latek. Pamiętam, jak gra wciągała mnie niesamowicie - nie raz wstawało się nawet po nocach, aby uciec przed tzw. zezłomowaniem - czyli po prostu zniszczeniem Naszej długo budowanej floty. W grze nie brak momentów, gdzie adrenalina potrafi podskoczyć do dość wysokiego poziomu.

 

Ogame - jak już wspomniałem - jest strategiczną grą przeglądarkową, której akcja toczy się gdzieś w galaktycznej przestrzeni. Na początek, posiadamy Naszą matczyną planetę, na której będziemy budować własne imperium. Co wchodzi w jego skład? Podstawą są kopalnie, które będą wydobywać dla Nas surowce. Przy okazji, należy pamiętać o elektrowni, która zapewni Nam prąd, niezbędny do działania Matki. Z czasem budujemy flotę, przeprowadzamy badania - aż w końcu, napadamy na wrogie planety. Całość wbrew pozorom jest bardzo atrakcyjna.

 

0

 

Chętni? Zapraszam do rejestracji poprzez kliknięcie na obrazek powyżej! Ty masz szybką rejestracją i lokalizację blisko mojej planety - co da Ci gwarancję na to, że będzie wokół Ciebie więcej znajomych, niżeli wrogów - a ja zdobędę punkcik, który dodany do mojej kolekcji pozwoli na kupienie jakiejś premium-pierdołki. Krążę pod nickiem identycznym jak tu, na Gramie. Przy okazji - polecam poradnik, na początek.

 

Póki co, żyję głównie wspomnieniami - nie wiem jak będzie teraz. W każdym razie, mam nadzieję, że będę się bawił jeszcze tak samo - a może jeszcze lepiej, niż za młodu. Wszystko przyjdzie z czasem.

 

P.S Jeżeli się zarejestrujesz, daj znać w komentarzu bądź na PW! Wtedy będę wiedział, aby ludka nie atakować. Pamiętajcie, to nowe Uni - póki co wyścigi o podium.

Do zobaczenia w grze!

Wits

komentarzy: 9Czwartek, 14 lipca 2011, 15:00

Z kolejnym wyglądem...

powrót, layout, gramsajt, design, Edycja

2

Ah, trzymają mnie te gramsajty nieźle. Uwielbiam się w to bawić, a że przyszły wakacje, to prawdopodobnie zagoszczę tutaj na dłużej!

 

"Wracam" z nowym, świeżutkim wyglądem, który przygotowałem specjalnie pod GSa. Inspiracją były prace tego Pana(w tym zaporzyczony avatar z jednej z jego prac), oraz MartivaR'a, którego gramsajtowy design od zawsze wywoływał we mnie chęci stworzenia czegoś nowego. Z pewnością idzie dostrzec jako-takie podobieństwo, ale mam nadzieję, że nie będzie miał mi tego za złe.

Po prawo uciekło troszkę prac... Wiele z nich nie ma na Deviancie, więc prawdopodobnie ich nie ujrzycie - chyba, że zechce Wam się zerknąc w archiwum - tam jeszcze co nie co można znaleźć. ; ) Oprócz tego, w galerii po prawo macie link do Witsowego DeviantArta - także jakby co, możecie być na bierząco.

 

~ EDIT ~


Zapomniałem o ankiecie!

Wyniki poprzedniej, na pytanie: "Czy podoba Ci się nowa odsłona Gramsajta"

- 65 osób odpowiedziało, że się podoba,

- 8 osób odpowiedziało, że jednak nie.

Dziękuję za głosy i te pozytywne i te negatywne. Mam nadzieję, że nowa spisuje się lepiej. : )

Zapraszam do głosowania!

 

To na tyle. Życzcie wytrwałości.

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 6Wtorek, 12 lipca 2011, 03:04

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 141 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4640 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#601)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 18 859 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl