avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Październik 2011)

Mission failed - League of Legends pochłonęło

lol, Zapowiedź, League of Legends, DOTA, MMORTS

2

   Koło dwóch miesięcy... Tyle wytrzymałem namowy znajomych, którzy nie dawali za wygraną. Każdy meeting w końcu doczekał się sytuacji, kiedy padły słowa: "No dalej, spróbuj z Nami...", czy "No to co Wituś, LOLek wieczorem?". Wiedziałem, że wciąga - wiedziałem! No i proszę.

   Na początek troszkę o grze. Jednym pewnie wystarczy, że gra (bazując na wypowiedziach innych) jest strasznie podobna do tej Warcraftowej Doty. Nie grałem, więc nie potwięrdzę Wam tego na pewno, ale zawsze jest to jakiś punkt oparcia. W League of Legends mamy do wyboru dwa tryby - Klasyczny oraz Dominion. Klasyczny, to nic innego jak bronienie swoich i niszczenie wrogich wierzyczek(Turretów) w celu dojścia i zniszczenia wrogiej bazy. Do wyboru mamy tryb 5v5 i 3v3. Dominion polega na przejmowaniu wierzyczek i utrzymaniu ich tak, aby punkty przeciwnika spadły do zera. W trybie klasycznym gra jest troszkę mozolniejsza i wolniejsza, ale na szczęście tylko na początku rundy. Z czasem wbijamy coraz wyższy poziom, obkupujemy się w przedmioty i możemy pobiegać. Przed rozpoczęciem gry, wybieramy również dwa dodatkowe skille(m.in. leczenie, spowolnienie przeciwnika) oraz runy - o których niestety na dzień dzisiejszy powiedzieć Wam nie potafię. Dominion trwa przeważnie krócej od klasyka. Będzie to coś około 20 minut, gdzie klasyk, potrafi zająć Nam nawet do 50 minut.

 

0       0       0

 

   Najpopularniejsza mapa, to mapa  trybu klasycznego - Summoner's rift. Składa się ona z trzech różnych dróg wyboru - góra, tzw. top - środek, tzw. mid - oraz dół, czyli bottom. Na górę i na dół wychodzi po dwóch z Naszych sojuszników, a po środku broni wieży jedna osoba. Z czasem przesuwamy się w stronę bazy wroga.

 

0

 

   League of Legends oferuje Nam spory wybór postaci (85 dostępnych Championów). Na prawdę nie wiem ile czasu zajęłoby mi przetestowanie każdej z nich. Co tydzień we wtorki następuje rotacja, czyli zmiana championów do wyboru za darmo. W grze jest również waluta, za którą możemy je kupować. Zdobywamy ją z każdą kolejną rozegraną rundą.

 

0      0      0

 

   Po resztę informacji zapraszam do gry. Z grą można na spokojnie w 2-3 dni się zapoznać. Jeśli się skusicie, nie pożałujecie - chyba, że czasu - ale to z każdą grą tak bywa. Bo na prawdę wciąga skubaństwo. Dodatkowo, jeżeli zaczynasz, rejestruj się proszę linkiem powyżej (w obrazku). Byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 1Czwartek, 20 października 2011, 22:38

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 323 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4824 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#600)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 19 174 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl