avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Sierpień 2010)

Portal dla gildii StaraGwardia

Gildia, StaraGwardia, Flyff, SG

2

Po około tygodniu ciężkiej pracy, dziś w godzinach popołudniowych oddaliśmy do dyspozycji "Gwardziakom" portal. Grafiką zająłem się oczywiście ja. Niebieski kolor towarzyszył Nam od początków gildii(a gildia w kwietniu skończyła 2 latka). Częściowo inspirowałem się oficjalną stroną blizzarda.

Jeżeli jesteście głębiej zainteresowani tym, co nowego oferujemy użytkownikom, koniecznie zajrzyjcie na nasze forum - a konkretniej do tego tematu - KLIK.

Jestem z tej pracy dumny - mam nadzieję, że się podoba.

Link - http://stara-gwardia.com.pl

Niestety SG już nie działa - zaczynamy na nowym serwerze Clockwork(EU)
www.incarnatio.pun.pl

0

2

0

2

komentarzy: 0Środa, 25 sierpnia 2010, 13:12

Does the Chicken will survive?

Tapeta, Fable III, Tapeta Fable

2

No, w końcu coś nowego. Zainspirował mnie pewien Cinematic Trailer - ze znanej gry Fable III(aby obejrzeć trailer, kliknij TUTAJ). Nie jest to nic specjalnego, lecz mam nadzieję, że jako tako odzwierciedla klimaty Fable(tapeta może się wydawać zbyt krwista... Zamiar był raczej, o tle w kolorze królewskiej czerwieni - bez krwi... : )) Jak wyszło, tak wyszło. Mam nadzieję, że choć coniektórzy będą mieli ochotę skorzystać z mojej pracy.

 

Przy okazji - wpadłem na pomysł zmieniania kolorystyki wraz z nowymi pracami(skoro zmienia się nagłówek, to dlaczego nie reszta?). Niebieski(poprzedni kolor) gryzł się troszkę z tym czerwonym, dlatego też zacząłem eksperymentować. Nie jest za mocno? Pomóżcie.

 

No, ostatni akapit. Tapetę zrobiłem w czterech rozmiarach(panorama).

 

1680x1050

1440x900

1280x800

1024x640

 

To dziś na tyle. Pozdrawiam,

Wits.

 

komentarzy: 2Czwartek, 05 sierpnia 2010, 02:26

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 323 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4824 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#600)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 19 171 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl