avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Lipiec 2010)

Wskrzeszenie

Blog, powrót, layout, Ułożenie

   No i stało się. Jako tako wracam. Nie mogę obiecywać niczego nadzwyczajnego - są wakacje - pewnie dlatego znalazłem czas, żeby to wszystko odświeżyć, poustawiać i w ogóle zebrać chęci na prowadzenie GS'a. Głównym powodem jest to, że chcę się pokazywać ze swoimi pracami - GS przyjmie formę małego portfolio - galerii prac, czy jak kto woli to nazwać. Nie wiem, czy będę pisał o czymść poza moimi pracami - wszystko wyjdzie w praniu.

   Przedstawiam więc moj nowy wygląd(nie zwracalem na niego zbytnio uwagi - jest troszkę "porozrzucany". Tło takie, nagłówek taki, belki też inne... No cóż - jest jak jest. Na czasie może to się zmieni... Wracając do nagłówka - będzie on się zmieniał wraz z nowymi pracami(tymi w dużych rozmiarach). Obok belki "wyszukiwarka" jest wstawiony link wraz z opisem oraz linkiem do całej pracy. Mam nadzieję, że pomysł się spodoba i jako tako technicznie będzie to wyrabiało.

   Prócz zmiany graficznej doszło do zmiany ułożenia. Na początku mamy wpis na wstęp - troszeńkę się rozpisałem - ale myślę, że warto przeczytać, aby jako-tako wejść w ten klimat. Od razu po prawo przy wpisach macie miinaturki grafik. Po kliknięciu, grafika przeniesie Was przed oblicza danej pracy. Myślę, że jest to ładnie i przejrzyście zrobione.

   Piszcie zastrzeżenia - chciałbym dążyć do coraz lepszego efektu.

 

Pozdrawiam,

Wits - dawniej Baal Namib.

komentarzy: 7Czwartek, 22 lipca 2010, 01:23

Something new - Mała, górzasta sceneria.

grafika, góry, Digital Painting, Chmury, Sceneria

0      Nowa praca. Nudny, upalny dzień - co więc robimy? Tablet w rękę, laptop, myszka i wychodzimy z domku na podwórko, pod ukochane zielone drzewko (orzech). Zobaczylibyście te chmury... Wena sama przychodzi. : ) A o to widzicie efekt - pobawiłem się czarnym pędzlem - zaznaczyłem cienie. Pomyślałem sobie, że warto byłoby zacząć bawić się coś kolorkiem. Nie jest to nic wielkiego, dopiero się uczę. Za każdy wytknięty błąd z góry dziękuję - bo jest to na wagę złota. Z czasem pojawią się nowe prace - choć chciałbym, żeby się one nie powtarzały. Póki co powalczę z cieniami, światłem i może troszkę detalem. Choć bardziej skupię się na pokazaniu wszystkiego(może jakiś speed-paincik? ;>) W każdym razie, to później. Za komentarze dziękuję.


Aby zobaczyć pracę, kliknij na miniaturkę.

 

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 6Piątek, 16 lipca 2010, 20:16

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 323 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4824 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#600)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 19 177 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl