avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Listopad 2010)

Kolejna porcja chmurek...

Digital Painting, Chmury, DP

2

Tak, kolejne studia chmurek... Nie jestem do końca pewien co do ich kształtów. Moze tez być różnica w widoczności kolorów na innych monitorach - to już jest silniejsze ode mnie, nie mam jeszcze wyczucia. No, krawędzie tych "obłoków" wewnątrz jeszcze poprawię, choć chciałem głównie zwrócić się z pytaniem - co by tu jeszcze wstawić? No właśnie - to jest ten problem. Miałem pare pomysłów, aby za chmurkami było widać jakieś kolorowe pola - odcienie zielonego i żółtego - od czasu do czasu może pole maku, żeby kontrastu troszkę zrobić? No nie wiem - czekam na wasze przykłady. Oczywiście krytyka mile widziana.

 

Aby zobaczyć pracę, należy kliknąć na miniaturkę wyżej.

 

Pozdrawiam,

Wits.

komentarzy: 8Poniedziałek, 22 listopada 2010, 19:42

"Słupca - ogarnij to!" - plakat, film

film, Słupca, Gra miejska, Plakat, Spot

00

    Dodaję coś nowego - w sumie ostatni czas skupił się na tym projekcie. Nie skończyło się to na plakacie i filmie, bo do przygotowania był jeszcze spot radiowy, kampania reklamowa - a to tylko jeden etap - etap warsztatowy. Prócz tego odbył się etap internetowy i etap terenowy - w etapie internetowym moja drużyna zdobyła tylko 60/100 pkt, a w terenowym zajęliśmy pierwsze miejsce, zyskując 145,5/150 pkt. Z etapu warsztatowego nie było oddzielnych wyników - bo kończył on cały projekt - ogólnie zdobyliśmy trzecie miejsce. Dużo nadrobiliśmy terenówką i warsztatem, no ale na to pierwsze nie dałorady się załapać. A o czym ogólnie mowa? Słupecka gra miejska - dość spory projekt w Naszym mieście, mający na celu troszkę rozreklamować miasto.

   Wyżej przedstawiam Wam plakat i film. Wszystko oczywiście z pod mojej rączki. Wiem, że w plakacie troszkę schrzaniłem typografię - ale dopiero się uczę. W sumie jest to mój pierwszy plakat. Tworzony pod format A2 - wydruk mam już na biureczku - bardzo fajnie to wygląda.

   Ogólnie jestem bardzo zadowolony, że coś takiego mogło się odbyć. W końcu coś, w czym można było się pokazać z wielu stron. Chyba się udało... Zobaczymy jak to będzie dalej. : )

 

Aby obejrzeć prace, należy kliknąć na miniaturki powyżej. Mam nadzieję, że się spodoba.

 

EDIT: Jednak wyniki szczegółowe są. Szkoły ponadgimnazjalne - drużyna "Odkrywcy".

Wyniki tutaj!

 

Pozdrawiam,

Wits

komentarzy: 4Czwartek, 11 listopada 2010, 14:23

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 141 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4640 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#601)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 18 865 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl