avatar

Wits Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Wits

Wstęp...

   Cześć! Na początek chciałbym Was oczywiście przywitać i podziękować za odwiedziny. Na imię mam Witold i studiuję kulturoznawstwo na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Na gram.pl jestem już troszkę czasu - z moją aktywnością bywało bardzo różnie. Ostatnimi czasy postanowiłem jako-tako wrócić do mojej gramowej braci i porozmawiać troszkę o tym i o tamtym, a przy okazji, pokazać się z moim nowym hobby, jakim jest malowanie - a konkretniej - Digital Painting. 
 
   Jeśli chodzi o moją przeszłość na gramie, to myślę, że były to jedne z moich ulubionych momentów w wirtualnym świecie. W sumie tak się do ludu przyzwyczaiłem, że nie raz wybrałem się na "Gramowy zjazd". W archiwum znajdziecie od groma wpisów i relacji o  nich.
  Na "GramSajcie" będę przede-wszystkim zamieszczał swoje nowe prace - czy to graficzne, czy filmowe - zobaczymy co po drodze wpadnie. Bawię się również ostatnio w pisanie opowiadania... Kto wie, co z tego będzie - może nada się do pokazania tutaj? Prócz tego, nakarmię Was wesołymi filmikami, gameplayami, recenzjami filmów(oczywiście mojego autorstwa - możliwe, że gier również.
  Jak już wspominałem, na Gramie poznałem wielu sympatycznych ludzi. Mógłbym ich wymienić koło 20, może nawet 30, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca, poza tym byłoby prawdopodobieństwo, że kogoś pominąłem; dlatego nie będę wymieniał nikogo, poza Adim(Vasilli)(który w sumie pokazał mi gram.pl), Kafarem(Kafar), Balduranem(balduran2) i Stworem(Stfforex). Są to osoby, które najbardziej utkwiły mi w pamięci i na pewno będą mi się z gramem kojarzyć. 
 
No, to tyle wstępnego wywodu - bałem się, że nie dam rady tu nic napisać - a tu proszę - natchnęło mnie.  

Żeby nie było wątpliwości. Mój stary nick, to Baal Namib.

Pozdrawiam,
Wits.

Mój blog (Styczeń 2009)

"Gry to nasza pasja!" - Wstęp

    Jest! Wreszcie mogę wykorzystać tą klimatyczną ikonkę! ;-) Ale przejdźmy do sedna sprawy. Mam pewien pomysł, który chciałbym realizować. Otóż co jakiś czas(mniej więcej tydzień?), opisywałbym różne ciekawe i te mniej strony www. Uwzględniałbym różne cechy - Grafikę, treść, pomysłowość na prowadzenie serwisu, użytkowników, kulturę, itd. Plan który będę stosował, wyglądać będzie mniej więcej tak:

Poniedziałek:
"Polowania na stronę" - Szukam, odnajduję, wybieram - rejestruję się.

Wtorek:
Oglądam, przeglądam - To co nachodzi na pierwszy rzut oka - Grafika. Tak, we wtorek na tym się skupię.

Środa:

Tutaj skupię się na treści, głównie. Zwykle pewnie dużo tego będzie, więc myślę, że dzień starczy.

Czwartek:

Użytkownicy, kultura, porządek, itd.

Piątek:
Zaczynam pisać oraz składać wszelkie notatki z każdego dnia.

Sobota: 

Udostępniam materiał.

 

Jeżeli nie trzymałbym się planu dni tygodnia, to po prostu oznaczmy to numerkami.  Mam nadzieję, że pomysł się spodoba. Jeżeli chcecie, oczywiście możecie dorzucić coś od siebie. Możecie również dawać propozycje swoich stron, na pierwszy ogień, lub troszkę później, po prostu. Na dziś tyle. Może wieczorkiem pojawi się coś z grafiki.

Pozdrawiam.

komentarzy: 14Wtorek, 20 stycznia 2009, 18:48

Ozdób swój pulpit! - Część pierwsza.

A więc dzisiaj, przedstawię Wam parę tapet, przygotowanych przeze mnie(tylko render postaci, nie jest mój). Moją tematyką, był legendarny "Mario". Ostatnio, u mnie w domu, często gra się w Mario. Z dnia na dzień, słychać tą śmieszną i wesołą muzykę, tak więc nie mogło i zabraknąć tapety, z tej wspaniałej platformówki. Chciałbym się z Wami nią podzielić, mam nadzieję, że się podoba.

                    1680x1080                                            1440x900

 

                    1280x1024                                            1024x768

 

   Mam nadzieję, że się podoba. Kolejna część, niedługo! 

W komentarzach możecie pisać, z jakiej gry, chcielibyście kolejną tapetę.

 

Pozdrawiam,

Baal Namib.

komentarzy: 10Niedziela, 18 stycznia 2009, 01:10

GramSajt - V.1.0

Tak oto, po paru godzinach wymysłów oraz projektów, mogę przedstawić Wam nową odsłonę mojego GramSajta.  Jest ona inspirowana gramsajtem pewnego użytkownika oraz pracownika, gram.pl - MartivaR'a. Sposób, w jaki prowadzi on swojego GS'a, zachęcił mnie do rozpoczęcia prac nad podobnym projektem. Jeżeli chodzi o samo prowadzenie, to obiecuję Wam, poprawię się! Będę starał pisać się różnego rodzaju felietony, recenzje(bójcie się!), opisy gier, zapowiedzi oraz pare innych ciekawych rzeczy, które wpadną w głowę. Co jakiś czas, będę dodawał moje projekty graficzne, layout'y, tapety i takie tam inne. Zaktualizowałem również belki, z własnym tekstem. Co jakiś czas, będą tam dodawane przeróżne rzeczy, od galerii z gier(pracuję nad tym, forma będzie, ekhm... Zobaczycie) aż po linki z moimi tekstami. 

   Mam nadzieję, że ogólnie cały projekt się spodoba. Mam również nadzieję, że wytrwam w prowadzeniu tego bloga. Zawsze chciałem mieć coś porządniejszego, więc może teraz, uda mi się to osiągnąć.

   To chyba tyle na tą chwilę. Możecie spodziewać się dzisiaj jeszcze czegoś, ale nic nie obiecuję, bo sobota troszkę zapchana. Najprędzej wieczorem. Trzymajcie się!

Z poważaniem,

Baal Namib, aka BedwyR & Wits

 

komentarzy: 12Sobota, 17 stycznia 2009, 11:59

Ostatnie odwiedziny

New Project Band

Muzyka

Zagraj ze mną

         

Prace

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Podoba Ci się nowa, ciemno-niebieska odsłona "GramSajta"?

  • Tak
    97%43 głosy
  • Nie
    2%1 głos

Suma oddanych głosów: 44 

« poprzednia ankieta

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Krótko... A może troszkę więcej macie wyżej. ; )

Moje tagi:digital painting, fantasy, grafika, mmorpg, perkusja

Urodziny:za 323 dni (8 września 1993)

Obecny stan:Mihihihi

Posiadany sprzęt:PC, Perkusja,

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4824 dni

Moich wejść na gram.pl: 10 947 (#600)

Napisanych postów i komentarzy: 3 981 (#252)

Napisanych recenzji: 1 (#46)

Wpisów na blogu: 289 (#32)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 19 164 (#44)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 82

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl